Магазини за въздушно оръжие в република Турция

Rumpelstiltskin

Потребител
Това
Пишеш на преводача оръжеен магазин,добавяш града който те интересува и на картата ти излизат адресите.В къщи в гугъл мапс може с човечето да разгледаш как изглежда магазина за да се ориентираш по-лесно когато си на место.В Хере добавяш картата на града и офлайн намираш магазина.Качваш в България от май теленор интернет роуминг за 3 лв който активираш когато ти потрябва, може да го ползваш в рамките на 24 часа,сваляш за телефона говорящ преводач който да ти превежда в разговора.Тренирай малко с преводача в къщи.Спреш ли да го ползваш изключи нета за да пестиш мегабайтите.
наистина работи.
 

Ivalpetkov

Потребител
Искам да попитам следното : когато отидеш в Турция и си купиш оръжие не бива да е над 300 евро...но ако си купиш дрехи...телефон...и други неща плюс оръжие всички ли покупки общо не бива да са над 300 евро или само оръжието???
И това за тези 300 евро на човек ли е...тоест ако жена ми в колата също купи неща за 300 евро отделно от мен проблем ли е?? Или трябва всичките ни покупки общо да са до 300 евро???Нещата въобще не са ясни поне за мен.
 
7

7842

Гост
Искам да попитам следното : когато отидеш в Турция и си купиш оръжие не бива да е над 300 евро...но ако си купиш дрехи...телефон...и други неща плюс оръжие всички ли покупки общо не бива да са над 300 евро или само оръжието???
И това за тези 300 евро на човек ли е...тоест ако жена ми в колата също купи неща за 300 евро отделно от мен проблем ли е?? Или трябва всичките ни покупки общо да са до 300 евро???Нещата въобще не са ясни поне за мен.
300 евро покупка на човек.
 

Ivalpetkov

Потребител
View attachment 85157

Магазини за въздушно оръжие в Одрин

(За предпочитане е да се използва стационарен компютър или лаптоп не телефон.)

Искам да попитам тези магазини в Одрин до колко са заредени с въздушно оръжие и какво да очаквам като избор и асортимент???
 

llcoolj

Редовен Потребител
Последна промяна от модератор:

Валката

Потребител
Кaкво е положението с турскaтa грaницa лесно ли се минaвa ?
Лирaтa покaзвa че е 22 стотинки .
Aко имa някой който прaви плaнове дa дрaсне нещо тукa.
 

Jorom

Редовен Потребител
Конкретно при мен, почти всеки път като кажа на турския митничар че нося хавали тюфек и почва да се шашка, да върти телефони, разтичва се, следва вадене на оръжието да го гледат да не би да стреля с патрони, вместо със чашки и тн! Последния път предвидливо бях извадил една кутийка чашки да им показвам с какво стреля, та си спестих поне ваденето на пушкалото! След като видят че оръжието е въздушно. няма проблем, ама до преди да стане това си е изнервящо! Това се отнася за ГКПП М Търново.
 
Последна промяна:

Hidden

Редовен Потребител
А сега, поради ковид-обстановката, може ли да се ходи до Турция без тестове и допълнителни документи? Някой ходил е наскоро?
 

Валката

Потребител
Зaбрaвих дa попитaм a кaкъв е номерът със прескaчaнето нa грaницaтa от 300 евро ?
Могaт ли дa променят цените във фaктурaтa?
 

angel angelov

Потребител
Ще взимам 3пушкала на стойност 6000TL ako ги пуснат на мое име и на фактурата пише 300евро проблем ли ще е с границата
 

llcoolj

Редовен Потребител
Ще взимам 3пушкала на стойност 6000TL ako ги пуснат на мое име и на фактурата пише 300евро проблем ли ще е с границата
При мен за 2 пушкала на мое име са се заяждали, при положение, че фактурите ми бяха на половин цена. Аз освен въздушни пушки имах в колата храни, напитки, перилни препарати, дрехи и на митничарите им стана ясно, че надвишавам 300 евро.
 
Нагоре