DAYSTATE - пушките мечта.

ivotomov1

Редовен Потребител
Ето това ще прати Гръка.

Hi
Board and lcd are ready to ship tommorow.

I will include 2 ribbon cables with different lengths.

The back of the lcd should not contact any metal parts of the airgun.

Regards

Bord & display.jpg
 

ivotomov1

Редовен Потребител
При мен забелязах,като сменях батерията,че към тази основна платка има още една по-малка,която е закрепена под прав ъгъл спрямо нея.
Да,и аз помня такова нещо,сега ще го питам тя за какво е.Само да намеря снимка с малката платка.
По лесно е да пиша на Божидар.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Божидар каза че малката платка е за управление на дисплея.А при мен ще бъде вградена в голямата платка.
Нямало проблем с две думи.
 

Добрислав

Потребител
А какво е състоянието на батерията ти? Необходимо ли е често да я зареждаш,или още не си я тествал в реални условия?
Аз смених моята от 8.4V с 9.6V преди три седмици и колкото и да я ползвам,все си стои на 100%. :)
Преди това ,беше ми омръзнало често да презареждам предишната...
 

ivotomov1

Редовен Потребител
А какво е състоянието на батерията ти? Необходимо ли е често да я зареждаш,или още не си я тествал в реални условия?
Аз смених моята от 8.4V с 9.6V преди три седмици и колкото и да я ползвам,все си стои на 100%. :)
Преди това ,беше ми омръзнало често да презареждам предишната...
При мен предишният собственик поне батерията беше сменил,но нямам още много впечатления.Заредих я преди месец но не е и ползвана.Понеже нямам дисплей,бипка когато падне под минимума.
 
Последна промяна:

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Божидар каза че малката платка е за управление на дисплея.А при мен ще бъде вградена в голямата платка.
Нямало проблем с две думи.

Малката платка в оригиналния вариант на пушката е за управление на дисплея и затова при теб липсва.
При аналога, който си поръчал е с Ардуино и нямам идея коя точно част управлява дисплея. Пък и не е от значение, защото ще се събере в този си вид на място.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Малката платка в оригиналния вариант на пушката е за управление на дисплея и затова при теб липсва.
При аналога, който си поръчал е с Ардуино и нямам идея коя точно част управлява дисплея. Пък и не е от значение, защото ще се събере в този си вид на място.
Това исках да кажа и аз.:yes:
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Здравейте,най после пушката ми е направена с работа и съвети от Fatalen-Божо.
Използвахме платката от Гръка за който съм писал назад в темата,от няма и 16 джаула сега пушката е с 12 степени.Като последната степен е 38 джаула мерена с хронограф.Също има и дисплей.Още не съм имал време за проби навън.:yahoo:
Този вирус всичко забави.
Daystate MK4.

П.С.
Смешен проблем беше,при инсталацията пушката първо стреляше като отпуснеш спусъка ,а не като го натиснеш.Но и това оправихме.:lol:
Костваше ми доста нерви, време и пари но оправих една занемарена пушка.Доволен съм.
 
Последна промяна:

Sen

Редовен Потребител
Използвахме платката от Гръка
Да, тази платка от гърка я инсталират и на червените вълци, Сафари модификацията им също. 12-те степени дават голямо поле за настройка, особено в сравнение със само 3-те степени на фабричната платка, третата от които иска минимум 210 бара налягане в резервоара... Знам за поне един от т.нар. "посланици" на марката, който си сложи такава без знанието на Дейстейт ;)
Честито, колега, ползвай със здраве и постигай страхотни резултати :cheers:
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Да, тази платка от гърка я инсталират и на червените вълци, Сафари модификацията им също. 12-те степени дават голямо поле за настройка, особено в сравнение със само 3-те степени на фабричната платка, третата от които иска минимум 210 бара налягане в резервоара... Знам за поне един от т.нар. "посланици" на марката, който си сложи такава без знанието на Дейстейт ;)
Честито, колега, ползвай със здраве и постигай страхотни резултати :cheers:
Благодаря:winner:

И аз направих неща без знанието на Дейстеит,опитах да взема неща от тях. Но дори дребни части се оказаха голям проблем и самите те, те карат да ги заобикаляш за да стигнеш до целта.
 
Последна промяна от модератор:

anibis

Редовен Потребител
Ето ги извадените болтчета с инструмента по горе в темата.
Сега чета назад темата и видях че си се мъчил с тия триъгалните болтове..Ако знаех по-навреме щях да ти дам инструмента,имам го.
Но като гледам си се справил,и вече пушката ти е ФАК вирсия. Аз малко го поизоставих моя "Вълк" с тия самоделки, но ако става да сменя платката и да се развинти Airwolf-а като червения вълк,ще е много добре,само смяна на цевта в правелния туист, и удри кочо..спирка нЕма.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Сега чета назад темата и видях че си се мъчил с тия триъгалните болтове..Ако знаех по-навреме щях да ти дам инструмента,имам го.
Но като гледам си се справил,и вече пушката ти е ФАК вирсия. Аз малко го поизоставих моя "Вълк" с тия самоделки, но ако става да сменя платката и да се развинти Airwolf-а като червения вълк,ще е много добре,само смяна на цевта в правелния туист, и удри кочо..спирка нЕма.
Някаде по горе съм постнал и-мейла на Гръка пиши му.Не знам за Вълкъ как става и колко ще струва.На мен ми взе 200 евро с дисплея.Пиши ако имаш въпроси ето мейла.
jack gialoukos
gialouk@yahoo.com
 
Последна промяна:

ivotomov1

Редовен Потребител
Пиши му на английски,ако ти е по лесно , знае го добре.Бави се но ще ти отговори,пиши че от мен имаш адреса (Иво Томов,София,БГ)
 
Нагоре