Снимки на вашите пушки

Kameno Karp

Редовен Потребител
Ха, преди да го напишеш не се бях замислял. Като вземах пушката Макс стеля а аз бях на около 1.5 м зад него и чувах само чашките в мишената. Като пристигна моя си помислих, че са ми пратили някоя осакатена версия. То вярно, че в къщи и без чашка го пробвах моя.
 

rivan

Редовен Потребител
Ха, преди да го напишеш не се бях замислял. Като вземах пушката Макс стеля а аз бях на около 1.5 м зад него и чувах само чашките в мишената. Като пристигна моя си помислих, че са ми пратили някоя осакатена версия. То вярно, че в къщи и без чашка го пробвах моя.
Звукът от удара на чашката в целта също не е за подценяване, понякога го чувам по-силно от всичко друго.За малко си ме изпреварил!
 
Последна промяна:

Добрислав

Потребител
Без чашка-например след почистване , с тампон от кече, си трещи доста яко...нищо,че е със заглушител... ;)
 

lynx

Редовен Потребител
С тампон винаги пушката трещи най-здраво, примера не е миродавен :)
Както и не може да се сравнява "тишината" от изстрел в затворено помещение и навън сред природата, където звука се разсейва във всички посоки.
 

Добрислав

Потребител
Да,и аз това имах предвид!
А когато сравнявам изстрел от стаята и на открито,не намирам разлика- и в двата случая съседите не чуват нищо!
То и шум от изстрел изобщо не се чува... ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС

Toto Rino

Редовен Потребител
Айде станахме 3-ма с АА ТХ200, честито :cheers: И дано новия сезон вече свърши всичко покрай този вирус и се събираме повече хем да стреляме хем да си полафим ;)
А, дано Любо! От твоите уста в божиите уши, приятелю! Тази година беше много лоша за мен, така и не успях да взема участие в нито едно състезание, но догодина се надявам всички да сме живи и здрави, и на първа линия!:cheers:
 
Нагоре