Снимки на вашите пушки

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
My sweet swedish girl impact X.. She is dancing and painting pictures on every target from 100m. away very quietly.
More girls tommorow..
Господин директоре май не свана нищо от вчера...
1.Във форума се пише само на Български(изключения се правят за хора който не го знаят)
2.Темата е снимки на моите пушки,дефакто на нашите собствени,не свалени от нета.
3.Ако имаш своя пушка я снимай и я пусни тук...макар че ме съмнява да имаш нещо и да си имал някога,камоли да си стрелял на 100 метра някога.
4.Доказателството
https://www.luchtwapens.nl/luchtwapens/geweren/43889/fx-airguns-ipact-x-cal-30
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Аааааа не. Защо си изтри поста колега?

cqXEc5HMR7YWMdQ17
 
Последна промяна:

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Пич вървиш, ама когато няма движение.
Време е да си изпереш гащите и да се прибереш в дупката от която изпълзя.
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Виждал съм подобен подход с цел измама. Влиза се във форум, публикуват се фалшиви снимки на скъпи неща (в случая пушки), после дъра бъра, два чадъра и в един момент РЕШИХ ДА СИ ПРОДАМ ЕДНАТА ,че ми идва още една от еди къде си, изпращам с еди кой си куриер, но понеже е скъпа ще искам еди си колко пари предварително по сметка...и така, ако някой клъвне. Не твърдя че "колехата" прави именно това, но е възможен вариант. Кофти го сецна Ицето като го разкри моментално за снимките - ЕВАЛА ИЦЕ. :bravo: Можеше да имаме прецедент и нов рекорд по ядене на БАНнани.
 

Jorom

Редовен Потребител
Ама верно ли има такива бунаци, дето ще лапнат въдицата по тая схема дето я описа, не ми се вярва чак пък такива бунаци да има в този форум! Както предполагам няма и хвърлящи пари от терасата
 

batnan

Редовен Потребител
Виждал съм подобен подход с цел измама. Влиза се във форум, публикуват се фалшиви снимки на скъпи неща (в случая пушки), после дъра бъра, два чадъра и в един момент РЕШИХ ДА СИ ПРОДАМ ЕДНАТА ,че ми идва още една от еди къде си, изпращам с еди кой си куриер, но понеже е скъпа ще искам еди си колко пари предварително по сметка...и така, ако някой клъвне. Не твърдя че "колехата" прави именно това, но е възможен вариант. Кофти го сецна Ицето като го разкри моментално за снимките - ЕВАЛА ИЦЕ. :bravo: Можеше да имаме прецедент и нов рекорд по ядене на БАНнани.

Ами той продава някакъв Хасан Вектис , има го в https://forum.airguns.bg/index.php?threads/Помощ-за-избор-на-въздушна-пушка.9006/page-3#post-287611 на последната страница.
 

dberov

Редовен Потребител
Никъде не твърдя че е измамник понеже няма измамен, но това че за два дена два пъти го изхващаха в лъжа с копираните снимки и личните данни, пак копирани от нета мирише. Той и за тоя Хатсан дето продава пак не е качил реални снимки. Всичките му постове до сега, барабар с изтритите са лъжа, ама той и да лъже не умее. Нали уж имаше ФХ, Дейстет и още една пушка, не помня каква беше, все класни и скъпи дето били по-по-най а в един момент продава Хатсан и пише че ще си купува ФХ или Еванекс, та нещо не се връзват нещата.
Причината да я продавам е че ще си купувам FX или Еваникс
Та просто разсъждавах и това е само едно мое предположение. Нали го апелираха да си качи снимка на личната карта, можеше да си скрие всички лични данни като остави видими само имената си, защо не го направи. Тоя ако е наистина нов е сбъркал мястото да си вее байряка но ако е втори акаунт на някой не мога да вдяна защо прави всичко това, изпушил ли е от стояне в къщи..де да знам, всичко е възможно и мога само да гадая.
 
Последна промяна:

ToHKa

Редовен Потребител
Ето я симпатягата ,намалих я на 95J с тежкото JSB, много прилични групи на 50м. Удоволствие доставя каквото и да прихванеш на мушка :)
 

Attachments

  • IMG_20200513_200141.jpg
    IMG_20200513_200141.jpg
    255.2 KB · Прегледи: 232
  • IMG_20200523_223423.jpg
    IMG_20200523_223423.jpg
    530.5 KB · Прегледи: 225

vedra

Редовен Потребител
Пробва ли как се държи заглушителят пред външни хора?
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Вече го пробвах, но аз и като вземах пушката тя беше с точно такъв, та го бях чувал. От цевта никакъв звук не се чува. Чува се само плякане отзад. От към цевната кутия. Незнам дали това може да бъде заглушено по някакъв начин.
Утре заминавам за риба, та тогава пред външни хора.
 

vedra

Редовен Потребител
Според мен, едва ли може да се заглуши този шум. Дължи се на механиката. Най-важно е какво чуват околните, а не стрелеца. Забелязал съм, че има заглушители, които ти чуваш по-силно от някой, който е на 10-на метра от теб и обратното. То май това е майсторлъка.
 
Нагоре