Бургаска група

emci74

Редовен Потребител
Най-вероятно никъде. Събота е,Великден при това и с тази карантина....
 
Най-вероятно никъде. Събота е,Великден при това и с тази карантина....
Четох за вистамар и синхрон...ще пробвам там. А за зареждане с метан как стои въпроса? Мога ли свободно да отида на метан станцията с бутилката на пушката и да я заредя. Преди малко ми се обадиха, че ми е дошла пушката и се чудя да се напъвам ли да я вземам утре. Защото ако я взема ще ми се иска да я пробвам веднага. Нали съм новобранец
 

DGman

Редовен Потребител
Направо не се напъвай
Земи прочети два дни да ти се изяснят маалко поне нещата пък тогава
 
Последна промяна:

Kameno Karp

Редовен Потребител
Здравейте и от мен. Не очаквах, ама на,и на мен ми дойде на главата. Та къде в Бургас се пълнят бутилки на 300 бара и къде ще препоръчате да отида?Идеята е да става бързо и налягането наистина да е 300 бара. Благодаря предварително.
 

sess84

Редовен Потребител
Магазин синхрон до Пежо , ама отдавна не съм ходил ... Там става веднага пълненето
 

Mitaka588

Потребител
Да,на магазин синхрон пълнят, моята бутилка е 7л.пълнят я за 7 лв. Може и на момента да ти я напълнят,но доколкото знам е добре да я оставиш и да я вземеш на другия ден, за да я допълнят повторно. Защото се загрява при пълненето и като изстине пада малко нялягането.
 

emci74

Редовен Потребител
След почивните дни някой, ако иска може да се съберем да постреляме някъде. Аз съм на линия.
 

emci74

Редовен Потребител
След понеделник съм свободен,а за къде.....все ще намерим някоя поляна.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
А на мен графика ми до края на месеца е : дневна, нощна, почивка, дневна, нощна, почивка... Като вторник съм дневна.
 

Voodoo

Новодошъл
Здравейте! Искам да попитам кои са местата около Бургас подходящи за хобито ни? Виждам в горния пост това място май, но чета назад в темата че има охрана. Свободно достъпно ли е и какви са другите опции? Благодаря предварително!upload_2021-9-8_19-48-27.png
 
Нагоре