peko

Редовен Потребител
ФТКС
Като си избереш скала/оптика, после там където се въвежда на кое увеличение да смята, чекваш отметката, че е в първа фокална и увеличението става неактивно.
 

Attachments

  • Screenshot_20200424_170426_com.borisov.strelokpro.jpg
    Screenshot_20200424_170426_com.borisov.strelokpro.jpg
    115.7 KB · Прегледи: 76
  • Screenshot_20200424_170441_com.borisov.strelokpro.jpg
    Screenshot_20200424_170441_com.borisov.strelokpro.jpg
    112.5 KB · Прегледи: 71

zograffa

Редовен Потребител
Тази е същата,благодарско,сега ще пробвам да инсталирам.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Както ти каза и Пеко, след избиране на твойта оптика, отиваш в настройките долу в ляво и маркираш ffp, при мен си е чекнато направо.
 

zograffa

Редовен Потребител
Както казваше дядо ми лека му пръст"богата работа".Всичко е точно оправих мерните единици,отметката си беше там.Тази версия е много по-добре.Голямо благодаря на Жоро за линка.
 

dberov

Редовен Потребител
Един много полезен проект "Медийно Око", реализиран от Красимир Гаджоков. Това са приставки за браузърите Chrome и Mozilla Firefox, които след като бъдат инсталирани проверяват какво четем в 320 български онлайн медии. Ако се натъкнем на фалшива новина или бъде зареден сайт на анонимна медия, над статията се появява предупреждение каква е медията или съдържанието. Така ако нещо възбуди интереса ни, можем лесно да избягваме фаливата информация без да проверяваме нейната достоверност.

Примери:

2020-05-23_014147.jpg 2020-05-23_013942.jpg2020-05-23_125007.jpg

Mozilla Firefox - https://addons.mozilla.org/bg/firef...4i42eYvRhXnEq5msqsrvls4r88--FE5A6_y081wClFMr0

Chrome - https://chrome.google.com/webstore/detail/стоп-неетична-медия/nnmmefgfonjgeppijgkgnnibbmcbpedp?hl=bg&fbclid=IwAR27nVBv12uj-lqb-pazCl4Qu3iQ8EF2jM0g5N3Dt_Yxt5A9C2Ueqc9AQuw
 
Последна промяна:

Martyn

Потребител
Здравейте! Имам 2 въпроса . От файловете ,които са дадени за Стрелок про не ми ги отваря ,също така ако някой добър човечец знае стъпката на нарезите на цевта на Хатсан бт 65 ,за да ги вмъкна ! Благодаря предварително!!!!!
 

andi

Редовен Потребител
Na БТ65 е 1/450 мм
На крала мисля пак е толкова , но мога да измеря за всеки случаи
 

Mitaka588

Потребител
Някой може ли да ме светне, коя от функциите за съпротивление,трябва да избера в Strelok Pro.
 

Attachments

  • Screenshot_20200908_192224.jpg
    Screenshot_20200908_192224.jpg
    127.6 KB · Прегледи: 54

joro_ihr

Редовен Потребител
G1.
Много сме малки още за G7
А каква е разликата? При мен с G1 се получават нещата, но едва след напасване на програмата с реалното пропадане, като играя с увеличението на оптиката в нея. Вчера симулирах G7 и резултатите се припокриха с реалните на максимално увеличение, без да човъркам.
 

Sen

Редовен Потребител
Някой може ли да ме светне, коя от функциите за съпротивление,трябва да избера в Strelok Pro.
G1.
Много сме малки още за G7
GA. Функцията за ВО в Стрелок Про е GA.
Но имай предвид следното: доколкото зная, GA е разработена от създателите на Chairgun - тествали са другите функции и след като не са показали задоволителни резултати с ВО, чрез тестове и изчисления са разработили функция за ВО и са я нарекли GA.
Нещо също много важно: разработена е за диаболо чашки. Виждам от въведените данни, че стреляш с пълнотелите на H&N - за тях вероятно е по-подходящо да използваш G1, както те посъветва Анди.
Много колеги са доволни от използването на G1 и с чашки, така че...
На твое място аз бих сравнил показанията на Стрелок Про с G1 и GA. Ако видиш сериозно разминаване, тествай в реални условия на по-дълги дистанции (повече от една) и виж попаденията с кое от двете показания се покрива.
Може да звучи като алогично действие, но ще го направиш веднъж и вече ще знаеш, че може да се довериш на показанията на приложението или картите, извлечени от него.
Успех, колега.
 

Atanasov

Редовен Потребител
Здравейте Колеги.Качете пак файла на Стрелок Про.Искам да го пробвам на телефона на жената.Ако ми хареса ще си го купя за IOS.С Chairgun-а нещо не се разбираме като хората.
 
Нагоре