Мнение за първа въздушна пушка.

petar78

Новодошъл
70крачки мои

Такова изхвърляне, бая отдавна не бях виждал, не само в нашия форум а на всякъде където чета.
Щом от 13 налични, тая пушка ти е най хубавата, то си представям...по точно, не мога да си представя какви са другите които имаш. А относно предложението ти, кето подчертах в червено, смятай че, 90% от колегите ще те накажат и то с мръсни пушки и на всякаква дистанция.
Да пробваме

Колега , на колко метра тез кенчета ги целиш ? ???
65 -70мои крачки
 
Последна промяна от модератор:

anibis

Редовен Потребител
И аз натам клоня. Дават му точност 99.5 процента.
В никакъв случай Храни М1 бягай надалеч от това Хроно. То трябва светлина,ако мериш пушката в килера или в гаража просто забрави
само ще простреляш датчиците нищо друго няма да направиш.
Аха отиваш на разходка с колеги няма лошо, и почваш да разпъваш то туй Хроно като акордеон бе и като чадър от 10лв на Зл. Пясъци +царевицата. Та почваш да стреляш нъцки нищо не мери защото си го сложил на шарена сянка не то мери само на слънце,ей това хроно ако го знаех че е такъв кенеф никога нямаше да дам 350лв.
Вземаш едно от Али-то или от Пеко и пей сърце
Ако исакш имам едно за продаване 100лв + датчик 60-70лв +транспорт, е няма да ти излезе 350лв.
пс. Не знам точно колко струва, предния датчик на тези хроно-та,но предполагам че ще е там някъде, цената.
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Колега, хайде първо почети малко, прегледай качени мишени и така ми хвърляй ръкавицата.
Ако на тия дистанции се радваш че си уцелил кенче, ние се целим по мишени с център 2мм.

95948114_1204015326435552_1745862274058289152_n.png
 
Последна промяна:

kosmev

Редовен Потребител
На мен тоя месец ми е тръпка да стрелям прав, на 20 метра, по бирени капачки. С "инструмент" дето тежи 1300 грама и същите тия капачки на 50 метра с опора не ги пропуска ... Та понеже много пия покрай тая карантина, да попитам, за категория "петел" важи ли офертата?... :D
 

anibis

Редовен Потребител
От половин година има Хатсън торпедо 155.
И да ви кажа че не съм пипал нищо по пушката освен прострелване
Изключително мощно и прецизно оръжие.
Ей торпедото голяма работа ей
Е ти нищо не си пипал ама постоянно си в прострелка що така?
От най мощните и най вече прецизни оръжия,ти ако хванеш наистина прецизна и мощна пушка около 50дж, твоя торпилаг ще го помислиш за кремъклийка не си правя майтап, това е самата истина.
Успех колега,един ден... ще дойдеш на нашата ама още ти е рано.
 

didarai

Редовен Потребител
70крачки мои

65 -70мои крачки
Начеее ??? за да започне някак разговор , първо трябва поне да започнеш да мериш в метри .....и да ги мериш ....с нещо де . :cool:
После ...както ти препоръчаха , да погледнеш темата с мишените .
Аз не смея да ти приема предизвикателството , че моята пушка не е много точна и е много слаба , а и не се имам за добър стрелец поради твърде рехвата ми стрелба (от 2-3 години ...никаква ) , ама ей тука с пушкалото едни опити по "кенчета" ...и една стрелба на ....приблизително 70 твои крачки . (сори , ма за нея не ми се намериха кенчета и ползвах капачки ) :'(


 

redsox

Редовен Потребител
Доколкото разбирам хвърлената ръкавица е за турнир Хардън само с/у Комета. Аз като притежател на хардън, макар и в момента разглобен (за ен-найсти път) ще се надявам колегата да не посрами марката.
 

anibis

Редовен Потребител
Някой може ли да е намери поръча от някъде тая моя отдавнашна мечта, че Теобен ми е една от любиматe ми фирми за ВО но вече е под друго име и е xамерикаско,та да си дойдем на думата това за мен казвам за мен, е една мнооого добра ПП
Theoben SLR 98 Преди е имаше в 5.5мм но задължително в 4.5мм и мога и аз да се спусна в накой ФТ състезание:D

Красота в жанра

 

xpresident

Редовен Потребител
Някой може ли да е намери поръча от някъде тая моя отдавнашна мечта, че Теобен ми е една от любиматe ми фирми за ВО но вече е под друго име и е xамерикаско,та да си дойдем на думата това за мен казвам за мен, е една мнооого добра ПП
Theoben SLR 98 Преди е имаше в 5.5мм но задължително в 4.5мм и мога и аз да се спусна в накой ФТ състезание:D

Красота в жанра

Ако не намериш Теобен, вземи си Хардън, много ги хвалят чувам.
 

anibis

Редовен Потребител
В Турция вече патентоват “Харман&Кардан”...
Харман &"Кюрдан" така мисля най му приляга за анадолската красавица,ама дали е красива, или не е трябва да си махне бурката.
 
Последна промяна:

ts.dimitrov82

Потребител
В неделя опитах да измеря с хроно за еърсофт. Нищо не хвана. Уж го даваха до 800 м/с да мери но не се получи. Беше тип тунелно. Слагаш в отвора и стреляш. Сега разбрах че такова нещо не се купува без да се пробва. Бих 70 км път за нищо. Иначе бяха сигурни идвай ще стане. Иначе дрийма имам чувство че колкото повече стрелям по точен става. Не вярвам аз да задобрявам. Имам чувство че се разработи по някакъв начин. Започнах да се замислям за компресорче което става за кола. Има едно артемис к30 дето ми хвана окото. Убих се да бъхтя с тая помпа. Някой има ли наблюдение над това устройство?
 
Нагоре