Старозагорската група

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Не съм гледал назад в темата,дали има останали снимки от събиранията ни...
Недей ще ти требва салфетка за лигите... И на мен ми липсват срещите затова ще направин някоя при първа възможност. :cheers:
 

Anton_stz2

Потребител
Ами колеги може би съм най големия новак.
Кажете че ви се стреля само и че сте от стз
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Защото на мен примерно ми се стреля. Ама имам малко дете което ми отнема половината време имаме частен биснес с жената който ми отнема другата половина от времето,ходя на работа защото иначе не става имам задължения които не търпят отлагане. Миналата година не ми беше хубава поради което сега и пушка нямам тъй пе всеки си знае за него си.... Пак казвам когато може да се минава нагоре надолу по свободно ще се сберем да се видим ама за сега няма май как да стане нормално.
 

Anton_stz2

Потребител
Колега това ли е проблема искам да разберете че съм хиччч.
Скоро ще се случи пиши ми на лично защото аз не мога да ти пиша незнам защо
 

praetorian

Редовен Потребител
Първо-вече почти няма къде.Второ-вече едно оборудване за стрелба приближава цената на семеен авромобил-направи си сметката: пушка 1600,оптика 350-400, бутилка 350....Включи неизменните пари за тунинг,които ще приближават цената на оптиката. Обърни внимание,че това са стартови цени. Цени за най-най любител стрелец.Ако искаш да ходиш и на състезания и да се занимаваш сериозно,цените минават в друго измерение......
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Стига бе хора, няма къде, скъпо. Когато човек има желание намира начин, когато няма намира оправдание. И с китайка може да се забавлява човек, а апетита идва с яденето. :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Стига бе хора, няма къде, скъпо. Когато човек има желание намира начин, когато няма намира оправдание. И с китайка може да се забавлява човек, а апетита идва с яденето. :cheers:
С китайка една забава ще падне,ум да ти зайди....А като ти дойде апетита пак нещата отиват над 3000 лева.....
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Айде по спокойно с определелянето кое е скъпо и кое не. Никой не знае на всеки какво му е на главата нали така? Някой може и да иска много ама да не е сега времето. Моля ви! И като толкова настоявате кажете абе еди къде си еди кога си ще стреляме идвайте. Защо чакате на други да ви кажат кога ще се събираме. Има активност групата както се вижда тъй че чакаме. Няколко пъти казах че когато махнат КПП ще се съберем ама щом искате по рано давайте...
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Тази събота и неделя няма да мога другата неделя ако искате и имате желание пишете може да се съберем на полянката.
 

kostakosta

Новодошъл
Здравейте! Имам питане. Някой с хроно да премерим една Суматра.
 
Последна промяна:
Нагоре