Моят автомобил.

rivan

Редовен Потребител
Ами след като барелът стигна цена с отрицателен знак, т.е. ти плащат, за да го вземеш, защо се чудите на цена 1,40?
 

nelsky

Редовен Потребител
Колегите танкеристи разправят, че товарят нефт и чакат да се вдигне цената.
 

didarai

Редовен Потребител
Наближава краят . От много избираници и модели и скокове в цените(стигнахме до 12 000 за меган :wall::stop:) , накрая се освестихме по някои параметри и ....бум .
Тръгнаха за регистрерирани коли и накрая се набили в една Автокъща в Търговище и капарирали нов внос , това :
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11587560410779172&slink=f8g77c
Преди фейслифта е и няма много екстри . Щях да им намеря поне 10 по-добри нов внос , но ...не търсехме това .
Този тъчскрийн ми е много тъп . Само на още 2 съм го виждал . Стои като присаден и не на място .
Имало спукана пластмаса отстрани на седалката на шофьора (обяснили им че ....те тъй си се чупели , но аз друг такъв не видях ) и под жалуза за въздух към прозореца . Та се чудя дали не е била нахъндена врата на шофьора .
Ама всичко друго светело и на фона на останалите които гледали , този най им харесал . Понеделник сигурно ще го вземем , та ако някои има нещо против , да сподели сега или да замълчи навеки . :D:D
Аз вече се отказах, щото научих мобилето наизуст , предложих все по-добри оферти и не се приеха .Да се взема там нещо и да се свършва . o_O
 

lynx

Редовен Потребител
Този тъчскрийн ми е много тъп . Само на още 2 съм го виждал . Стои като присаден и не на място .
Прав си ;), Мерцедес не произвеждат такива китайчета.
Цедките от този период се произвеждат с няколко навигатора и всичките НЕ стоят като присадени.
Явно колата е била с обикновено радио и някой е минал тънко, като е присадил китайчето там.
Има доста по-добре изглеждащи китайчета, които имат по-добра функционалност спрямо заводските навигатори.
Но таман ще има тепърва какво да твориш по колата, ако сегашното китайче не те радва.
 

didarai

Редовен Потребител
Прав си ;), Мерцедес не произвеждат такива китайчета.
...
Но таман ще има тепърва какво да твориш по колата, ако сегашното китайче не те радва.
Ич биля нищо няма да творя ...:D:D
Ма явно е нещо кат "популярен тунинг" щото същите ги видях на другите коли (от различни държави) . Едното беше брандирано кенууд . Баш то най си личеше че е присадено .
Ще си мълча да не им развалям ентусиазма , та да се свършва.
 

lynx

Редовен Потребител
Няма да те убеждавам, според теб в завода на Мерцедес ще монтират ли нещо на което висят "жици за екстри" между навигатора и менте рамката?
Загледай отляво на навигатора:
Untitled.jpg
 

didarai

Редовен Потребител
Ама аз съм съгласен с теб . Кво да ме убеждаваш . Говорех за неква гаражна мода , да се подменят с тези , щото на пръв поглед са еднакви .
Имаше 1-2 по различни (добавени пак) от тези ,които гледах . Нъл с тва почнах , че тва не ми харесва .
ПП
 

nik123

Потребител
Честито, много безаварийни километри. Че нямала много екстри, не е фатално за млад шофьор (че и за дърт). Парктроник и климатик нали има :D И да няма парктроник, лесно се присажда. Бенца си е бенц. Аз имам 124 купе, няма точка ръжда и не бих го сменил за друг автомобил. Навигацията винаги можеш да я смениш, туй да е проблема.

Едит: Джантата си е оригиналната алуминиева. Супер. И кажи на наследника, че на мерцедес само джанти, никакви лепенки с мафии, охлюви с турбина, светкавици, бухалки, гърмящи гърнета, светещи лапмички и т.н., това не е голф :)
 
Последна промяна:

didarai

Редовен Потребител
Честито, много безаварийни километри. ..:)
Още не сме го взели . Днес ходихме да го видя и аз . Има забележки , но за цената си бива . Като угасих мотора май ме разклати повече от нормалното (демфер .. ??? ) , но като работи двигателят е супер .
Пробвахме и един РАВ4 и Една Джета . Утре ще скокна надолу към Пловдив да видим . Малкият реве за Мерцедеса за ся .
 

didarai

Редовен Потребител
Хари и Аркан са направили добра сделка...
Хари и Аркан наистина направиха добра сделка . Останаха със 100 лв капаро . :D:D
Днес взехме един С 220 150 кс . Най-добрият от 10-тина видяни . Всичко си му е оригиналдъ . Фейслифт , с парктроник .
 

Attachments

  • 11585659549776746_HS.jpg
    11585659549776746_HS.jpg
    108.7 KB · Прегледи: 47
  • 11585659549776746_8h.jpg
    11585659549776746_8h.jpg
    129.8 KB · Прегледи: 46
  • 11585659549776746_eW.jpg
    11585659549776746_eW.jpg
    98.7 KB · Прегледи: 46
  • 11585659549776746_MH.jpg
    11585659549776746_MH.jpg
    113.6 KB · Прегледи: 46
  • 11585659549776746_gB.jpg
    11585659549776746_gB.jpg
    152.8 KB · Прегледи: 46
Последна промяна:

дудин

Редовен Потребител
Днес един приятел от Варна ме изненада - купи си миналата седмица "нова" кола (нов внос) от авто къща и днес при регистрацията му я спрели от движение - не покривала еко категорията си. Скоро ще ни принудят да купуваме нова Дачия вместо добре изглеждащ кошник.
И още нещо актуално до преди седмица - смъртта на Милен Цветков . Много се изговори , включително и пълни глупости като "терористичен акт" и "предумишлено убийство" - всъщност кой е НАЙ-виновен ? Колкото и странно да ви звучи това са ...... автопрооизводителите - Защо? - ами просто е . Максимално разрешената скорост по магистрала на цялото земно кълбо е 140км/ч с много мали изключения , които можем да пренебрегнем - остров Ман и някои магистрали в Германия . Защо тогава се произвеждат коли развиващи 250,300,400км/ч ? Супер елементарно е да се ограничи скоростта на всички превозни средства в зависимост от пътя/условията и т.н. Но няма да го направят и знаете ли защо ? - за пари .Човешкият живот за тях е нищо в името на печалбата.
 

bgbul

Редовен Потребител
Хари и Аркан наистина направиха добра сделка . Останаха със 100 лв капаро . :D:D
Днес взехме един С 220 150 кс . Най-добрият от 10-тина видяни . Всичко си му е оригиналдъ . Фейслифт , с парктроник .
Много добър избор и изглежда сте попаднали на запазен екземпляр.
Много и безавариини километри, и хубави емоции да ви носи!
 

Ctan4o

Потребител
Днес един приятел от Варна ме изненада - купи си миналата седмица "нова" кола (нов внос) от авто къща и днес при регистрацията му я спрели от движение - не покривала еко категорията си. Скоро ще ни принудят да купуваме нова Дачия вместо добре изглеждащ кошник.
И още нещо актуално до преди седмица - смъртта на Милен Цветков . Много се изговори , включително и пълни глупости като "терористичен акт" и "предумишлено убийство" - всъщност кой е НАЙ-виновен ? Колкото и странно да ви звучи това са ...... автопрооизводителите - Защо? - ами просто е . Максимално разрешената скорост по магистрала на цялото земно кълбо е 140км/ч с много мали изключения , които можем да пренебрегнем - остров Ман и някои магистрали в Германия . Защо тогава се произвеждат коли развиващи 250,300,400км/ч ? Супер елементарно е да се ограничи скоростта на всички превозни средства в зависимост от пътя/условията и т.н. Но няма да го направят и знаете ли защо ? - за пари .Човешкият живот за тях е нищо в името на печалбата.

Какъв е проблема на новата дачия. Има си гаранция, всичко е ново, всичко работи както трябва. Избираш си двигател, оборудване, цвят, салон, джанти. Трябва ли да съжаляваш че не е 20 годишен немски премиум. Винаги съм се чудил защо българин който може да се позволи нова кола предпочита да си къса нервите със стара.
 

t.marev

Редовен Потребител
Какъв е проблема на новата дачия. .......
Проблемът е в емблемата!:)
Винаги съм се чудил защо българин който може да се позволи нова кола предпочита да си къса нервите със стара.
Защото да да си късаш нервите с нов боклук е още по- гадно от това да си ги късаш със стар премиум.
Това кой какво може да си позволи, е строго индивидуално и няма как да се знае, защото всеки си купува кола, с различни цели и критериите му, най-вероятно са различни от твоите, моите и на ЕдиКойСи. Тези които могат да си позволят да си купят нова, колата която им харесва са единици, вЕрвай ми!
 
Нагоре