FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

t.marev

Редовен Потребител
Може да се ползва, след като вече е разхлабен болта. След това пази болта повече(Не разбива при изкривяване на ключето)Употребата му е като на тресчотката - само за малки натоварвания.За първоначално развиване и затягане - право.
Абсолютно точно! "Топчето" е само за прибиране или дълго развиване, след като е "лашнат"/отхлабен/ болта. Първоначалното разхлабване и окончателното затягане се прави с правата страна на ключа. Е има и изключения, когато ъгъла е малък или болта не се стяга силно.
 

oppaaa

Новодошъл
Аз съм от Свиленград и да ти кажа по нашите магазини няма такъв избор.
 

t.marev

Редовен Потребител
Идваш до Пловдив и си готов! По-евтино и по-бързо ще е отколкото да поръчваш.
 

oppaaa

Новодошъл
Ще пробвам тук при някой стругар да го направи, но отида ли до Пловдив ще си взема две за резерва.
Благодаря за упътването на колегите mobilen и hristoss :cheers:
Ще правя поръчка от кралето, ако някой му трябва нещо може да поделим пътните!

 
Последна промяна:

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Новите трансфер-портове на Huma дойдоха. Като ги монтирам ще споделя какво е положението с тях.
 

Attachments

  • 3.jpg
    3.jpg
    402.2 KB · Прегледи: 167
  • 4.jpg
    4.jpg
    438.8 KB · Прегледи: 150

glavanov55

Редовен Потребител
По някога тези винтове са за инчови /цолски / ключове и като не съобразиш това
лесно ги разваляш.Преди натиск трябва да се убедиш че ключа плътно влиза в шестстена
и тогава да действаш. Успех!!!
 

anibis

Редовен Потребител
Аз на такива шестограми превъртели,първо взмам ако е за М4 болт тия инчовите шестограми точно за М4 имам и други способи.
Също еврейската зведа клуч и нт чи е ми е вършила от доста хора!
 

oppaaa

Новодошъл
С тоя моя проблем се справих като пробвах няколко комплекта и накрая един пасна та чак не излиза от дупката.
Еврейски звезди и шестограми се въртяха почти свободно но купих нов комплект повече и по малки камъни и много добре пасна.
Ето това е комплекта който ми свърши работа
https://www.onlinemashini.bg/komplekt-rakohvatka-s-nakraynici-za-elektronika-wert-32-4asti/26863
 
Нагоре