ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

astra

Редовен Потребител
Сетих се нещо интересно за теб по темата .
Ще ти обясня по телефона
Дай на ЛС. Чух, че ми звъниш, но не мога сега да говоря.

Мда...изпуснал си Рекорд,Аскона и Омега...не си имал Опел...;):cheers:
Нищо не съм изпуснал! Бачках в официален сервиз на Опел няколко години. Може да не съм ги притежавал, но съм ги ремонтирал и пробвал-карал.
Ех, Пешо, какви яки стари модели бяха, а ние какви млади пичове бяхме.... :)
 
Последна промяна от модератор:

dberov

Редовен Потребител
Сякаш по добре да не се дискутира тоя въпрос, че току виж някой "пропее там..." и за това да измислят закон с някоя солена глоба.
 

rivan

Редовен Потребител
Ако не си в парк, градинка или друго обществено място и най вече сам, не виждам проблем.И ако не се налага да преминаваш през пропускателен пункт.
 

Hidden

Редовен Потребител
Здравейте. Търся си уеб камера. Изискването към нея е да може да снима символи, които пиша на лист хартия, примерно формат А4, така че от другата страна да може ясно да се разчита. Някой може ли да посочи такъв модел или да сподели опит?

Другото, което ми хрумна е някакъв софтуер, който да предава в реално време какво рисувам или пиша на таблет или компютър на други хора, които също могат да пишат и рисуват.
 
Последна промяна:

staz

Редовен Потребител

rivan

Редовен Потребител
Имам следния въпрос:при зареждане от бутилката, зареждам до 200 бара, но докато развия разтоварващия клапан, налягането пада на 180 бара.Има ли някакъв начин да се свали налягането по-бързо, или да помпя до 220, за да може след разтоварването на маркуча, в пушката да остават 200 бара?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Вероятно обема на маркуча или карантията между помпата и пушката е голям и затова се получава така. Опитай да намалиш мъртвия обем. Или дебита на изпускане е малък.
 

rivan

Редовен Потребител
дебита на изпускане е малък.
По-вероятно!Бутилка, зарядна станция, маркуч е от Пеко, само бързата връзка си е оригиналната с пушката.
Изпускам въздуха около 2-3 сек, за това време налягането пада.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Пробвай като развиеш малко винтчето играещо ролята на забавител в женската бърза връзка.
Но ще трябва после да пълниш, като отваряш бавно и леко крана и регулираш с него дебита на пълнене.
Просто клапанчето на пълещия порт на пушката не може да затвори бързо, защото няма рязък спад на налягането на входа му. Забавителя работи двупосочно. В краен случай, може и да го махнеш, ако не уцелиш подходящо поможение.
 
Последна промяна:

Niki

Редовен Потребител
Някой да е виждал мишени по кварталите?Днес бях дежурен в ,,Овча купел,, ами нищо не видях,ама нищичко??Тия да не спазват карантината??Ако,някой знае по голяма концентрация,квартал,улица да пише...........
 
Нагоре