Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

t.marev

Редовен Потребител
Харесал съм си нещо в един гръцки сайт. По принцип смятах да отида да си го взема от там, но сега с тия карантини.....В Гърция пише че е още по-зле отколкото при нас, пълна карантина никой не може да се движи по улиците, границата затворена....Човекът пише, че може да го прати по Еконт, но много не ми се иска, щото те май не возят пушкала. Някой ползвал ли е Еконт за такава доставка, дали няма да направят някой проблем и да пия една студена вода? Гъркът ще го прати, пък те ще го замотаят и после върви се оправяй.
 

bleu81

Редовен Потребител
Аз съм поръчал от гърка и пристигна по Еконт за 3 4 дни.
Беше преди карантината.
Човека е коректен.
 

t.marev

Редовен Потребител
Не се съмнявам в гърка, а се опасявам Еконт да не направи проблем, защото се касае за пушка. Нямам никакъв опит с тия неща, аз съм привърженик на класическата търговия - виждаш, вадиш парите плащаш и вземаш.
 

lynx

Редовен Потребител
Изчакай малко да се размине карантината, с тоя сняг и без това не може сега да се стреля.
Сега и през границите трудно минават куриери и всички останали.
 

Коварен

Редовен Потребител
Моят опит с Еконт е следния...пращал съм две пушки и съм получавал две с Еконт, няма дерт стига да са опаковани добре да не бият на очи!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
За да има застраховка пратката, трябва да се снима преди опаковане и изпращане.
Което предполага, че веднага ще бъде отказана, защото попада в "забранения списък", независимо, че е ВО.
А едва ли, гърка ще рискува, да я обяви като нещо друго, както понякога минават тук пратките.
Иначе, приета пратка няма как да не пристигне, освен ако не погине по пътя при произшествие с превозвача.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Да го купя-лесно....Как да го докарам до БГ?
С Габко :) 5 пушки ми дойдоха така (даже сега пътува един Steyr ) ама нямаш гаранции за нищо защото не превозват пушки по принцип , аз ги обявявам като спортна екипировка.
 

gary m

Редовен Потребител
С Габко :) 5 пушки ми дойдоха така (даже сега пътува един Steyr ) ама нямаш гаранции за нищо защото не превозват пушки по принцип , аз ги обявявам като спортна екипировка.
Плюс Gabieli.
'Sports equipment' Just make sure the cylinder is not above 100 bar.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Мн. отдавна(2009)поръчах пушка и някои дреболии от Дейв Бътлър(db.schietsport)и всичко се случи без проблеми.Но тогава се плащаше само с банков превод,т.е. скъпо.
 

B. Borisov

Новодошъл
Този сайт ми илезе и цената е добра, ако знаете други сайтове, казвайте ще ги проверя!
По-скоро ме инересува да от ЕС и да са коректни!
 
Нагоре