Среща - Врачански Балкан 2020

astra

Редовен Потребител
Тавариш, ти уж си пожилой человек, а все се държиш като мальчик ;)
Почему так, тавариш?
 
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Раше, ще го направим не се притеснявай. Защото сме много и сме задружни. А вие ще продължавате да злодардствате и да завиждате. От теб анй малконго очаквах. Толкова ви е яд че се случва нешо добро за любителите на ФТ, че мира не ви дава. Да ще се събираме и ще го правим. Ако не сега, ще го направим догодина и ще продължаваме и занапред. Имаме вс епо добри отзиви от цяла европа, защото се страем и се отдаваме на хобито и се радваме нануспегите на приятелите ни а не злорадстваме зад гърба им и да лицемерничим. Остани си със здраве
 

rivan

Редовен Потребител
Да сме живи и здрави да преживеем кризата, всичко останало ще се нареди!Ще има и състезания, и срещи, и скари и разпивки!Само да сме живи и здрави!
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Я глей, глей Вайбърчо се показа. Раше, ако си беше ползвал главата по предназначение щеше да си с нас на тази, пък и на други снимки. Ама е трудно да си с нас. За да си с нас трябва да си стабилен. Стабилен, Раше , а не ''като пръч на лед".
Между другото се радвам на колажа.

ПП. И махни това ФТКС. Ще те сбъркат с някой от нас и няма да те пуснат на някоя сбирка, а ние вече сме ти яли попарата и с това прикритие няма как да се промъкнеш.
 
Последна промяна:

rashko

Редовен Потребител
Изтрезней.. (те) ...става като напуснеш Сектата.... четеш и отсейваш.. (те), около година:)
Не аз почнах, не аз събирам и сондирам, какво продиктиувано да пиша от Вайбъра.
Живи и здрави, още приятели заминаха.
Имам възможност да идвам на всяка ваша сбирка, но никога няма да дойда.
Проблемът е, че всичко от стрелбата с въздушни пушки затрихте и си помислихте че всичко се върти около вас.
Това ми е последния миг този форум.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Точно лато страхливците ще постъпиш. Беше уж един от нас а действаше против нас. Уж бешв приягел а тайно донасяше където ти е изгодно. Сма се изгони и реши пе бие сме секта, понеже нд търпим лицемери и самовлюбени глупаци.
 

rashko

Редовен Потребител
Ти отдавна не си МИ интересен, готин си, но те водят за носа, няма на кой да донасям отдавна, от 2018 не стрелям !!
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Ти отдавна не си МИ интересен, готин си, но те водят за носа, няма на кой да донасям отдавна, от 2018 не стрелям !!
Ама го правеше, а;)! Алилуя! Признание!
Те затова и не стреляш. Не си търси кънките за лед при нас. Друг ти ги върза.
 

rashko

Редовен Потребител
Утре ще мина през рибарския за захранка!

Избързах, взех я, с връзки съм.
Стрелях, но много ми идва вашата мъжка любов!
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
@братушка
Извини ме, ако съм те засегнал, но не съм влагал нищо лошо в поста и се надявах да имаш чувство за хумор. А чувството за хумор на повечето тук е явно по-тънко и от нишка ликра от женски чорапогащник, която дори се е скъсала вече. За съжаление вече ги няма дюкянчетата от татово време с табела "Ловим бримки".
Извинявам се и на колегите, които познавам от години и са се почувствали засегнати от колажа!
Хубавото е, че с тази провокация излязоха наяве някои известни вече неща, които просто се доказаха.
Що се отнася до колажа, който Рашко е направил, аз му се израдвах, но съвсем липсва "вица" в него, защото състезанието беше отложено преди държавата да наложи карантина и поради това не струва като замисъл, макар и копиран.
Важното е, че разбрахме за пореден път, че ние сме виновни за нечие нежелание да си практикува хобито, както, когато, с когото и където поиска.
Научих също, че може да научим нещо и от хора, които не са присъствали на събиране или състезание до сега. Специални благодарности на t.marev.
На едни хора им трябва година, а на други просто една постъпка, за да преценят кой какъв е...
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Утре ще мина през рибарския за захранка!

Избързах, взех я, с връзки съм.
Стрелях, но много ми идва вашата мъжка любов!
Та както се казваше в оня виц за мацката - Какъв си вече разбрахме! Сега уточняваме цената.
 
Нагоре