ФТ Асеновград 28-29.03.2020 г. (откриване на сезон 2020)

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Ице, аз не съм ти писал, но ти се обадих ... значи ли че си ме забравил и че стрелците ще са с 3-ма по-малко ? :)
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Записан си спокойно. Всеки свързал се с мен е записан
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Мамка му ... надявах се да ми се забравил ... сега пак ще трябва да се гъна 2 дни по трасето ...
:)
 

vedra

Редовен Потребител
С транспорта имате ли някаква организация? Не знам дали тук е местото за такива теми но аз ще пътувам сам на 27 след обяд от София и ще имам 2-3 места в колата (че и 4, тъй като имам кутия на багажника). Пътувам обратно на 29-ти след мероприятието.
Ако някой разработва такъв вариант- насреща съм.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Аз смятам около 9и30 в петък да съм там и лека полека да започвам с реденето. Предната седмица се надявам да успем да маркирам коридорите. Кой когато може не се затормозявайте
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Ок, ще гледам в петък възможно най - рано да съм на място:cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Във връзка с Извънредното Положение, това мероприятие се отменя!
Следващият месец, ако се наложат още нови корекции в календара на мероприятията, ще обсъдим възможността за преместване му в друг месец.
 

vedra

Редовен Потребител
Ейййй, направо ми провалихте брилянтно замисления план!!! Снощи жената каза че ако отида на откриването ще се разведе с мен- както можете да се досетите стегнах багажа още тази нощ и сега ядец!
ШЕГАТА НА СТРАНА- одобрявам решението въпреки че аз съм най-малко засегнат от него(или може би тъкмо заради това?;)). Така или иначе щях да съм кибик.
 

ivofox

Редовен Потребител
Разумно решение.дано отмине тоя вирус.На 29 ти много ми се искаше да дойда.но ме сложиха под карантина 14 дни.Ще се надявам април да се видим живи и здрави.
 

astra

Редовен Потребител
Ще се надявам април да се видим живи и здрави.
Адашче, добре си се завърнал! Лека и здрава карантина удома!
Ако не си видял и априлското мероприятие се отлага за края на лятото, за голямо съжаление...
 

rivan

Редовен Потребител
За голямо съжаление създалата се ситуация промени плановете на всички ни.Дано по-бързо се нормализират нещата!
 
Нагоре