Добричка група

dberov

Редовен Потребител
Вчера ходих при приятел, който държи стрелбището в Кобаклъка да пострелям с ловджийка по панички.
Ако някой има мерак да стреля по панички, стрелбището ще работи до края на месеца, всеки ден от 10 до 16 часа (забравих да питам за почивните дни). Стреля се с тяхни пушки от различни позиции (мисля че няма да е проблем и с лично оръжие), като се пускат панички и от двете кули. Една серия е 25 патрона а цената 25лв или по лев за патрон. Ако има заинтересовани да отидем групичка, пишете за да направя уговорка с човека.
 

dberov

Редовен Потребител
Пиши или ми звънни като се прибереш.
На 30-ти съм рожденик, така че на 30 и 31-ви не ме търси за стрелби ;)
 
Последна промяна:

Ctan4o

Потребител
Хайде времето захладня и се прибирам тези дни, да направим една среща другата седмица.
 

dberov

Редовен Потребител
То и аз съм за и не съм пропуснал да чета тук, но станахме трима пък така да изпращаме годината хич не ми се нрави.
Утре ще взема да прозвъня всички и май така я виждам да стане работата.
 

dberov

Редовен Потребител
Оф, много искам но ми излезе сделка и ще правя колети до понеделник включително.
 

dberov

Редовен Потребител
За много години група!
Мисля, че за първи път не можахме да се съберем и изпратим старата година, но явно всеки имал някакъв ангажимент преди и по време на празниците. Както и да е, това не е толкова важно, здраве да е а сбирки е имало и пак ще има.
Поздрави на всички!
 

Ctan4o

Потребител
За много години, разболях се преди празниците, ама утре или в неделя задължително ще пострелям
 

Ivanov81

Потребител
Здравейте група!
От скоро съм във форума и се радвам, че открих и други хора от Добрич, които споделят страстта към ВО!
Тъй, като не познавам никой, искам да попитам очаква ли се скоро да правите сбирка да постреляме и, ако да кога и къде! Благодаря Ви!
 

Пламен ss

Потребител
Здравей добре дошъл за жалост нещо не се събираме . Преди се събирахме през студените месеци . Но сега и зима няма. Май секи самостоятелно дрънка.
 

Пламен ss

Потребител
Група здравейте днес говорих със стрелбището в Добрич вече е отворено четвъртък петък и неделя 8- 17 часа тогава имало инструктор и тогава позволявали да се посещава. За неделя една лека сбирка ще имали навити. Пък ако е готино времето и на открито .
 

Ctan4o

Потребител
В неделя следобяд кацам и ще почивам до събота включително, ако си навит някой ден през седмицата пиши.
 

Пламен ss

Потребител
Станчо през седмицата съм на работа немога свършвам работа 4,30 след пет може на някоя поляна .
 
Нагоре