ИМАМЕ ХАЛЕ

Йосиф

Потребител
Здравейте колеги ! За много години на всички ходите ли към халето , не съм от Пловдив но бих се радвал да постреляме с някой от вас :)
 

astra

Редовен Потребител
Здравейте колеги ! За много години на всички ходите ли към халето , не съм от Пловдив но бих се радвал да постреляме с някой от вас :)
Лично аз съм почти всеки ден там по две-три причини: тествам Щаера в студа, експериментирам разни чашки с разни скорости и ... луднах на тема ФТ и тренирам в тежки условия, че на състезанията на пролет да ми е леко :)
Ако имаш време, добре дошъл!
 

t.marev

Редовен Потребител
.....Лично аз съм почти всеки ден там .....
Ами като ходиш толкова често - свиркай, може и друг да се завърти. Току виж си открил нЕкой нов закон и като нЕма свидетели, няма ти го признаят....Както се казва - Сговорна дружина и в петък блажно руча!:)
Хубаво е де се пише и преди да се ходи, пък и след това...."така и така, бях там фърлих 100-200 грама олово, тоя беше там, оня не дойде, това уцелих, пък онова не уцелих..." да има свидетелства за поколенията.:)
 

astra

Редовен Потребител
Много ми е плаващо свободното време и по тази причина, ако пиша предварително кога ще ходя, ще излъжа.
Да оставим на случая да ни срещне. Хем ще е неочаквана радост ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
В момента при строежа до Сантинели е разкопан пътя и има 3 м яма точно на дигата, явно ще се връзват към обратните води. Може да се мине зад Сантинели и по поляната като се стигне отзад на строежа свиваш наляво, минаваш под големия далекопровод и излизаш на линията. Естествено, до там може да се стигне и през самолетчетата. Само там на ъгъла на оградата са дълбоки коловозите и не знам за ниски коли как ще е минаването.
Добре ще е, да ги запълним с камъни.
 
Последна промяна:

astra

Редовен Потребител
Тъкмо си мислех, как заради този строеж отпушиха краткия и удобен път до халето и те взеха, че го разкопаха. А дали ще си заровят ямата и знаят ли, че е редно да я заровят?... Може би, ако се подсети шефа на обекта, че е преградил път по който се минава и това ще стане...
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Още няма положени тръби, нормално е да си ги засипят после, но не се знае колко време ще им трябва да се вържат.
 

astra

Редовен Потребител
Аз нали съм с лека кола, да попитам. Препятствието на алтернативния маршрут към халето, с какъв инструмент може да се подравни? Лопатка, кирка или машина? Че ми се стреля, а идват по-топли дни....
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Около кубик чакъл или камъни. С квото искаш ги носи и рини.
Аз проблем с минаването нямам, за вас мисля.
Иначе пеша от Сантинели.
 

astra

Редовен Потребител
Олеле!...
Беше ми споменавал преди за алтернативен маршрут зад оградата на халетата, дали е проходим?
А дали е проблем човек да пуца край жп насипа на линията? Поляната е широка, там поне вятъра трябва да е с една посока, а не като пералнята която върти на халетата ....
 

xpresident

Редовен Потребител
Колко му е да метнеш кубик чакъл в багажника на Астрата? Лопата мога да ти намеря назаем, не купувай. Дано се справиш до април, че да не си троша и аз колата :D :cheers:
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
То само лопата му трябва..на 2 метра има купчини с пръст.
Иначе може да спираш и от към жп школата и от там пеша 20 метра,ама и трябва да се махнат коловете дето сложихме за ограда.
Ама това ще е временно докато не построят халето и не запълнят дупката..мисля че после ще може се минава пак .
 

astra

Редовен Потребител
Говорих с Васил, който е шеф на фирма VGR, изпълнител на изкопните работи. Човекът се отнесе с разбиране и обеща другата седмица да е зарил окопите с които е прекъснал пътя. Как ще утъпкваме разкопаното, не ми се мисли...
Ха, дано! :)

докато не построят халето
Надникнах вътре в халето. Не е истина какво страхотно стрелбище става от него!!! Ама няма кой да им каже на тези хора да не си губят времето с разни производства ...
 

astra

Редовен Потребител
Колеги, някаква идея за случващото се на халетата?
Два пъти за 10 дни, същински погром. Какво се е случило на това място, че да предизвика такава остра реакция, два пъти?
Направи ми впечатление, че в написаното върху масите "последно предупреждение" няма нито една правописна грешка т.е. не са овчарите/краварите/циганите... :(
 
Последна промяна:

astra

Редовен Потребител
Завчера - непроходима кал.
Пътеката до там е била разкопана, вероятно за полагане на кабел. Изглеждаше ми прясно зарита и в дълбока кал от дъжда, затова и се врътнах и си тръгнах без да разглеждам повече.
Като дойдеш, звънни да се чуем и да си пробваме късмета и джиповете :)

П.П. Пушките ще ги пробваме, ако успеем да преминем до халетата ;)
 
Последна промяна:
Нагоре