Обяви от мрежата

Sen

Редовен Потребител
От 4г близо нямам близост с пушки и тн.... може да е пускана за тази обява тема. Не е ли много ниска цената. Виждам че няма дисплей и сигурно е от стария вид електроника, която според мен е в пъти по-добра .
Качвам снимка на обявата, че в момента не мога да сложа линк.
Оги, тази обява стои от много време в ОЛХ и мисля, че продавачът е от форума. Дано се отзове тук на въпросите ти или някой, който го познава.
 

Добрислав

Потребител
Сигурен съм,че колегата vedra тества тази пушка през есента,но тогава обявата на продавача беше от Стара Загора.Тогава той се отказа,а все се каня да го попитам каква е била причината? Ще го помоля да сподели тук своите впечатления...
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Интересно на тая цена още да стои има 2 причини.
Първата е да е 16дж.
Втората е нещо да не е наред.
И сега се сещам и за трета , а тя е че е старата версия на дейстейт CDT без дисплей, а тя се настройва на слух и това плаши купувачите.
Според мен ако е фак и е старата версия CDT ще е много добра придобивка.
 

lynx

Редовен Потребител
Оги, тая пушка я тестваха Любо-Саундмакс и Ведра.
По думите на Ведра, пушката била цайс от всякъде погледнато. На Любо-Саундмакс също му била харесала...
Единствената причина да не я купи Ведра била, че той е търсел гаубица, като на финала си взе Суматра, която замина за як тунинг в Русе при Гадняра.

P.S. Оги, добре дошъл обратно при нас във форума :cheers:
 

Добрислав

Потребител
Най-добре ще бъде колегите Саундмакс и Ведра да споделят тук своите впечатления,иначе ние само можем да гадаем...
 

leopardars

Потребител
Здравейте,
преди месец и аз ходих да я гледам. Пушката изглежда много добре. Собственика е в чужбина и друг ми я показа. Отговорих среща в градска среда и беше невъзможно да стрелям с нея. Едвам го уговори да сваля приклад за да погледна платката. Визуално изглежда добре платката. Със сменена батерия е. Има тихо и някаква оптика. Тогава на обява беше 1500 но ми свали на 1300. Няма манометър и дисплей и е над 10 годишна. Това ме спря. Не помня но мисля, че беше FAC.
 

anibis

Редовен Потребител
Здравейте,
преди месец и аз ходих да я гледам. Пушката изглежда много добре. Собственика е в чужбина и друг ми я показа. Отговорих среща в градска среда и беше невъзможно да стрелям с нея. Едвам го уговори да сваля приклад за да погледна платката. Визуално изглежда добре платката. Със сменена батерия е. Има тихо и някаква оптика. Тогава на обява беше 1500 но ми свали на 1300. Няма манометър и дисплей и е над 10 годишна. Това ме спря. Не помня но мисля, че беше FAC.
Ще съжаляваш дето не го взе Дейстейта ама и ЧЗ-то и то е барнато...Ако те спираше един манометър щях да ти направя,ама теб ти беше за ЧЗ-то
 

lynx

Редовен Потребител
Оги, звънни на Любо, той ще ти разкаже с подробности.
Пушката Ведра я е взел от Стара Загора и е занесена при Любо да я тества и мери скорости.
Най-вероятно пушката е FAC версия, но нека Любо-Саундмакс да каже със сигурност.
Той ще знае най-добре как се представя и какво има като евентуални проблеми.
 

vedra

Редовен Потребител
Не бях забелязал че я дискутирате тази пушка.
Добре че колегата Добрислав ми обърна внимание.
Аз я гледах края на миналата година, май беше през октомври. Пушката е много добра, много точна, абсолютно запазена, наистина е от варианта без дисплей и трябва да си малко музикант и математик за да я настроиш но се свиква лесно. Продавача е точен. Взех я от него, оставих му парите с уговорката че ще скокна да Казанлък да я измерим с експерт и ако не ми хареса въртим сделката обратно (аз се бях застраховал в случай на гаф но момчето не знаеше, че може да задържи парите макс 30 минути ако реши да не ми ги върне- това го казвам само за да разберете че човека е точен и не иска никого да лъже). Ходихме до тях, взехме пушката, отидохме да стреляме, аз я харесах но ми направи впечатление, че скоростта е май ниска. Иначе, колкото и да стреляш, една дупка прави само ( 25 м). Занесох я на Любо- Saundmax в Казанлък и той стреля с нея и я замери на хроното. Не си спомням показанията но съмненията ми че е слаба се потвърдиха и се отказах само заради това. По-горе Lynx най-правилно е схванал защо не я купих веднага. ( само ще добавя че сега интензивно се ослушвам да купя пушка 4,5 на 16 джаула, а ма де глава проста- "купи ми мамо топ..."! Обадих се на човека в Стара Загора, срещнах ме се на БАУМАКС, той ми върна парите, аз му върнах пушката и се разделихме по живо по здраво. Да добавя че подписахме и договор за покупко-продажба в случай че я задържа. Сега ме е супер яд че не я взех Суматрата е перфектна но явно си има нужда и от пушка която позволява да се стреля на повече места без да се ослушваш като гърмян заек дали някой пишман турист не шушка в храсталака.
Говорете и със Саундмакс че аз съм още начинаещ, но моето мнение с днешна дата е че тази пушка трябваше да бъде моя.
Кой се минал, минал се!
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
На мен просто ми беше интересно защо стои на тази цена и не се купува.
И я пуснах тук ако има мераклия да си я купи, любопитството ми е задоволено.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Здравейте,
преди месец и аз ходих да я гледам. Пушката изглежда много добре. Собственика е в чужбина и друг ми я показа. Отговорих среща в градска среда и беше невъзможно да стрелям с нея. Едвам го уговори да сваля приклад за да погледна платката. Визуално изглежда добре платката. Със сменена батерия е. Има тихо и някаква оптика. Тогава на обява беше 1500 но ми свали на 1300. Няма манометър и дисплей и е над 10 годишна. Това ме спря. Не помня но мисля, че беше FAC.

Леопардарс,ти в Раковски ли гледа тази пушка на Daystates ?
 
Последна промяна от модератор:

ivotomov1

Редовен Потребител
В Пловдив. Собственика е в чужбина, но посредника е от Раковски.
Е,аз я купих днес.Сега търся как да я зареждам.
Новодошъл,не разбирам много.:)
Знам че не е за начинаещ,но ми хареса още от снимките.
 
Последна промяна:

leopardars

Потребител
Е,аз я купих днес.Сега търся как да я зареждам.
Новодошъл,не разбирам много.:)
Знам че не е за начинаещ,но ми хареса още от снимките.

Честито. Пожелавам много радост с нея. Ако имаш въпроси за пушката това е темата https://forum.airguns.bg/index.php?threads/daystate-пушките-мечта.111/
 
Нагоре