ФТ Асеновград 22-24.11.2019(Закриване на сезон 2019)

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Да предупредя, че моста преди Катуница е затворен за движение. Така че маршрута от магистралата, през Ягодово, Катуница, Болярци и натам към Н.Извор отпада. Има един оффроуд вариант да се мине реката и да се ползва пак маршрута, но на вас не ви го препоръчвам.
Така че, за идващите от София по магистралата покрай или през Пловдив и към Асеновград.
За идващите от към Бургас си остават вариантите през Плодовитово, Поповица и Златовръх.
 

Attachments

  • Без име.png
    Без име.png
    463.7 KB · Прегледи: 34
Последна промяна:

братушка

Редовен Потребител
Така разбирам, че трасето за стрелба остава същото - парка на комплекса Нови Извор?

А какво става с настаняване? Има ли яснота вече?
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте отново, днес успях да договоря да се настаним всички в един хотел в Асеновград.
https://www.elegance-hotel-bg.com/gallery.htm

цените са както следва:
единична стая - 45лв.
двойна стая - 60 лв.
тройна стая - 85 лв.
Нощувката включва и закуска в ресторранта на хотела. За вечерта предлагат да ни изготвят меню, с цел улесняване на обсужването, което ще получа по късно и ще побликувам тук. свободната консумация ще доведе до сериозно забавяне в обслужването. нее проблем да си внесем алкохол в ресторанта. запазил съм стаи за всички, който са ми заявили на лично или вайбър, според желаните нощувки. ако някой има претенции моля да ме уведоми до утре на обяд.

прилагам файл със запазените стаи:
https://www.google.com/maps/place/х...060!5m2!4m1!1i2!8m2!3d42.0148588!4d24.8660396
 

Attachments

  • нощувки фт.xlsx
    9.5 KB · Прегледи: 20

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Трасето е на същото място. Само хотела е в града поради форсмажорни обстоятелства.
 

vedra

Редовен Потребител
Здравейте. И в Нови Извор и в х-л Елеганс няма свободни места за 22 и 23.
Или поне така твърдят от рецепциите на двете места. Информацията е от преди 15 минути.:(
Ще се търси друго место в близост.

Здравейте. Във форума съм от няколко дена и тепърва ще правя прощъпулник в областта на стрелбата с пневматично оръжие.
За да се случи този прощъпулник обаче трябва по напред да си купя и аз пушка.
Именно във връзка с това имамн една молба към хората които утре ще дойдат в Асеновград.:-[
Дно не прозвучи много нахално, но дали ще се намери някой от вас, който да е склонен да ми позволи да пробвам няколко изстрела с неговата пушка, за да мога да реша на каква марка и модел да се спра? Господа търговците не предлагат в магазините си екстра от типа на "проба преди покупка" така че поне аз не виждам друга възможност това да се случи, освен чрез учтивоста на някой от вас.

:-[Да уточня- аз освен че искам да гърмя с вашите пушки, че ви поставям срок за доставка, ами имам и претенции! Понеже съм се насочил към EVANIX BIZZARD S10, 5,5", 58 J или SUMATRA 2500 6,3" ми се ще да бъде нещо в клас "Черешово топче"- ако е възможно разбира се. Ако няма такова въоръжение сред спортистите, ще се бие път до Русе или Шумен.
Доколкото разбрах от правилника на турнира (само пушки до 16 джаула), ако някой реши да откликне на молбата ми, това ще означава че трябва да носи и втора пушка, така че ще го разбера напълно ако просто не го направи. Ако все пак някой реши да го направи, аз пък ще почерпя от сърце :cheers:
Ще бъда много благодарен ако някой ми даде информция по този проблем.
Поздрави,
Весо Драганов
 
Последна промяна от модератор:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
В Асеновград ще се стреля FT, което е макс 16Дж.
Това го знае колегата, аз го поканих да дойде, просто това е една от срещите в които се събират много хора с опит дори и над 16 джаула, и да може да събере информация, а още по-добре да пипне просто някоя пушка на живо преди да се ориентира за правилната покупка. А относно стрелбата с такава има в близост поляни на които може и да се пробва, никой не е казал, че ще се стреля по трасето или на прострелката освен ако не позволи организатора и има подходящите условаия да се пробва на прострелката. Тези неща като се видим ще ги обсъждаме гответе се за състезание и купон :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ще взема Вулкана. Топа(Крикета) не си е вкъщи, на тест драйв е, обичайно за него по туй време....
ПП. Въздух ще има, 15 л на 320 бара надявам се ще стигнат и за двата дена.
 

vedra

Редовен Потребител
:bravo:Благодаря много, задължен съм.
И аз нося една бутилка 4 литра/300 бара. (мисля да взема и една 750 гр. черен етикет;))
Този VULKAN какво е? Фуджи, Етна или нещо друго?:)
 

vedra

Редовен Потребител
Ааа, има решение. Просто си купува Импреза STI.;)

Майко мила! Сега погледнах в нета за какво става дума. Ти да не си артилерист? Страхотно оръжие! Благодарен съм че ще ми дадеш възможност да пипна такова бижу.
До утре
 
Последна промяна от модератор:

Licho

Редовен Потребител
Не,той не е артилерист,нито пък кашик,по-скоро мяза на танкист,но ако питаш мен,най-голям спец е по колите...Е,и в пневматиката,разбира се.

Абе,истински инженер!
 
Последна промяна от модератор:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Резултатите от първия ден, като Дамите заслужават адмирации за резултатите на това поносимо трудно трасе, което вятъра(но не и дъжда) днес пожали.
А Председателя и Хайри, на майтап за малко да го занулят, като Симо едвааам го навих да стреля днес.
 

Attachments

  • Нови Извор 23.11.2019.xlsx
    12 KB · Прегледи: 7
  • Нови Извор 23.11.2019.pdf
    117.3 KB · Прегледи: 3
Последна промяна:

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Страхотно закриване на сезона както винаги. Благодаря на организаторите че се бяха постарали за нас с две различни трасета. Честито на победителите и на шампиона на България.
По-късно ще обновя и крайното класиране в рейтинга.
 
Нагоре