Магазини за въздушно оръжие в република Турция

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Ти се бъзикаш,но като пуснаха на преференциална цена Steyr се изкупиха за отрицателно време.Когато можеш да купиш дадена пушка без значение марката на 50% е добре.
това че се прекараха си е техен проблем :lol: но наистина цената на щаер в България беше по висока и за това им се беше застояла стоката.
 

rivan

Редовен Потребител
Ти се бъзикаш,но като пуснаха на преференциална цена Steyr се изкупиха за отрицателно време.Когато можеш да купиш дадена пушка без значение марката на 50% е добре.
На 50% предполагам пак фирмата вносител не е била на загуба. Най вероятно това е доставната цена.
 

Чоби

Редовен Потребител
Здравейте ако се купи ВО 5.5 от турски магазин с фактура нещо проблем може ли да има на границата и на коя граница българската или турската
 

Чоби

Редовен Потребител
Здравей ще звънна утре или вдругиден един телефон да видим какво ще кажат.Това е по нов модел.Дали го има по наблизо че на 1000 км вече става далече и ще се оскъпи доста.
 

rivan

Редовен Потребител
Пускам ивформацията тук, а не в "онлайн поръчки", защото не доставят до България.Вариантът е да се поръча на адрес в Турция, и да се вземе оттам.
Но цената , сметната по фиксинга е 315 лева. Това е най-ефтиното на което съм попадал. И ако някой ви каже, че не е изгодно да се пазарува от Турция, да не му вярвате!
https://www.cihanav.com/urun/kral-puncher-bullpup-breaker-w-havali-tufek
 

llcoolj

Редовен Потребител
Пускам ивформацията тук, а не в "онлайн поръчки", защото не доставят до България.Вариантът е да се поръча на адрес в Турция, и да се вземе оттам.
Но цената , сметната по фиксинга е 315 лева. Това е най-ефтиното на което съм попадал. И ако някой ви каже, че не е изгодно да се пазарува от Турция, да не му вярвате!
https://www.cihanav.com/urun/kral-puncher-bullpup-breaker-w-havali-tufek
Този Брейкър е явно от първите партиди. В описанието пише, че цевта му 48 см и общата дължина на пушката е 70 см. Сравнете го с този и открийте разликите: https://www.aksuav.com.tr/urun/kral-puncher-breaker-w-bullpup-pcp-havali-tufek
 

kosmev

Редовен Потребител
Споделям моя опит за магазини в Истанбул.
Тези ми бяха близо до хотела и на отиване към Света София минах през тях.
На самата улица има няколко малки магазина и поне два големи, мноooго заредени, в единия си говорихме на български :)
shops.png
Мястото е в самия исторически център - златният рог - и с кола си е предизвикателство да се стигне, а пък да се паркира..... :D
Дори в малките магазини имаха новите модели, големите реално имат цялата гама на турската индустрия + доста "вносни" модели.
За 25 милионен град предполагам има по-удобни за стигане с кола, надявам се някой колега да сподели.
На тръгване много се надявах да си намеря това, което търся, тук.
Близо е до Mall of Istanbul, на излизане последния ден оставих жената там и се надявах да се накефя на спокойствие...:rolleyes: най-после ... :eek: ама греда... :wall:
Имаше много оръжейни магазини, но просто не бяха фокусирани върху въздушно оръжие. В единия продавача беше много разбран, говореше перфектен английски, остави си контактите и каза, че може да достави всичко за един-два дена след предварителна поръчка.
В друг имаше puncher breaker с дървен приклад за 500лв, но в 5.5 и не проявиха никакво желаение да ми търсят в 4.5, защото в същото време продаваха няколко огнестрелни... Мястото е нещо като борса за всичко, много подредена, но в магазините за оръжие имаше по 4-5 PCP-та и нямаха новите модели.
 
Последна промяна:

llcoolj

Редовен Потребител
Споделям моя опит за магазини в Истанбул.
Тези ми бяха близо до хотела и на отиване към Света София минах през тях.
На самата улица има няколко малки магазина и поне два големи, мноooго заредени, в единия си говорихме на български :)
View attachment 80648
Мястото е в самия исторически център - златният рог - и с кола си е предизвикателство да се стигне, а пък да се паркира..... :D
Дори в малките магазини имаха новите модели, големите реално имат цялата гама на турската индустрия + доста "вносни" модели.
За 25 милионен град предполагам има по-удобни за стигане с кола, надявам се някой колега да сподели.
На тръгване много се надявах да си намеря това, което търся, тук.
Близо е до Mall of Istanbul, на излизане последния ден оставих жената там и се надявах да се накефя на спокойствие...:rolleyes: най-после ... :eek: ама греда... :wall:
Имаше много оръжейни магазини, но просто не бяха фокусирани върху въздушно оръжие. В единия продавача беше много разбран, говореше перфектен английски, остави си контактите и каза, че може да достави всичко за един-два дена след предварителна поръчка.
В друг имаше puncher breaker с дървен приклад за 500лв, но в 5.5 и не проявиха никакво желаение да ми търсят в 4.5, защото в същото време продаваха няколко огнестрелни... Мястото е нещо като борса за всичко, много подредена, но в магазините за оръжие имаше по 4-5 PCP-та и нямаха новите модели.

Колега, в кои от тези магазини си видял модела Kral Arms Space ?
 

kosmev

Редовен Потребител
Виж...
Не мога да гарантирам, че съм видял точно този модел... Но на 90% съм сигурен, че държах в ръцете си нещото, което сега ти ми показваш, на улицата която съм заградил в зелено...
Просто отидох на почивка и не бях подготвен с новите модели на марката.
Със сигурност гледах Equinox - помня името - и още един булпап на Kral Arms, който ми рекламираха в няколко магазина, като по-скъп, защото върви с 3 цеви и 6 магазина. И беше bullpup с преден взвод - това няма как да объркам, защото ме впечатли, както и 500cc грозната 250 барова бутилка :) :D:D
Просто такива обемни модели не ме интересуват и ги гледах от любопитство, а не с идеята да ги купувам.
 
Последна промяна:

Jorom

Редовен Потребител
Този Брейкър е явно от първите партиди. В описанието пише, че цевта му 48 см и общата дължина на пушката е 70 см. Сравнете го с този и открийте разликите: https://www.aksuav.com.tr/urun/kral-puncher-breaker-w-bullpup-pcp-havali-tufek
Разликата е от дължината на приклада, дървения е с около 4 см по-дълъг! Виж снимките на двата булпапа които купихме с баща ми
forum.airguns.bg/index.php?threads/kral-arms.7360/page-4
 

Jorom

Редовен Потребител
kosmev, можеш ли да кажеш кой точно е магазина в който полуавтомата Булмастер е бил 1600 лири?
А случайно да си мярнал в някой от тези магазини AIRMAX с нормална цев - с резба, а не заглушена QE?

Между другото, на препоръчания от анди магазин от първата страница, не му работят телефоните
 

llcoolj

Редовен Потребител
Разликата е от дължината на приклада, дървения е с около 4 см по-дълъг! Виж снимките на двата булпапа които купихме с баща ми
forum.airguns.bg/index.php?threads/kral-arms.7360/page-4
За разликата в дължината на прикладите на пластмасовата и дървена версия зная. В по горните линкове, където съм оставил, ясно се вижда разликата в дължината на два еднакви модела Крал Армс с дървени приклади и в едната обява пише в описанието, че цевта е 48 см , а в другата 53.5 см.
 

kosmev

Редовен Потребител
Ясно. Модела който се продава с 3 цеви и 6 барабана е този:
Точно така !!! Това беше!
kosmev, можеш ли да кажеш кой точно е магазина в който полуавтомата Булмастер е бил 1600 лири?
Ето в този - Сега... Дали продавачът ще те хареса и дали ще е на кеф не мога да ти гарантирам :D:D:D
Но на мен ми каза 1600 лири.
 
Нагоре