Обяви от мрежата

NoZoom

Новодошъл
Здравейте! Продавам Hatsan 125 Vortex 5.5 , закупена преди около 2 месеца с фактура, има и оптика BSA 3-9х32, стрелял съм с нея не повече от 60-70 пъти, перфектна за цената си, доволен съм от пушката, проблема е че се запалих доста и минавам на по-висок клас. Намира се във Варна, ЦЕНА - 400лв тел:0882292253
Не мога да дам линк, понеже не ми позволяват да кача обява в олх и чакам отговор защо.
 

lynx

Редовен Потребител
Заболя ме сърцето, като видях този как е оставил пушката да ръждяса по такъв грозен начин.
И въпреки това цената е чудесна, заслужава си някой мераклия да я вземе и възстанови (дано не са стреляли с пирони.... :wall:)
 

anibis

Редовен Потребител
А
Пушката е продадена 1час след пускането на обявата
А не ве ще го бавят кво са 100лв за такава пушка и за такава фирма!
Сега че ги има в OLX и в Базар Бг индивиди, продават Китайки Б1-2 Б2 и др. разновидности на китайския ум и рационалност, пълни джумели за х120-130лв което си е малко как да кажа,те в магазините са по тънки...Ама ние трева пасем.
 

Hidden

Редовен Потребител
Понеже обявата породи интерес във Форума ще споделя нещо...
Имам си нов Вайраух в колекцията! :) :cheers:
Пушката е в тежко състояние, но за тия пари - толко... Произведена (според серийния номер) през 1980 г. Не е с Рекорд Тригър, но спусъка е много лек и приятен. Забелязах, че е с полимерни уплътнения. Ще кача снимки в съответния раздел през близките дни като смогна да намеря време да я разглобя.
 

Hidden

Редовен Потребител
Още един тарикат:
https://www.olx.bg/ad/vazdushna-pushka-tip-pompa-vnos-frantsiya-CID618-ID80CtS.html#efda5dad2b
Слагам и текста, за да не се загуби:
"Въздушна пушка тип помпа внос франция

12.png

въздушна пушка тип помпа ,купих я от франция няма много информация за нея старичка е и прилича на уинчестър ,калибър 4.5 ,дървен истински приклад ,липсва мерника ,доста сериозно гърми и буталото създава доста сериозно налягане"
Цена: 900 лв

Ден - година храни!

 
Нагоре