ИМАМЕ ХАЛЕ

xpresident

Редовен Потребител
Аз не знам кога точно ще мога, но ще пиша като знам. Петък и събота някъде.
 

niki81vd

Новодошъл
Колеги, днес някаква организация има ли? Някой ще стрелял ли в района? Че аз мисля да пълня бутилката и да пусна няколко съчми. Ако не на пловдивското то на асеновградското "стрелбище". Но в колата винаги има място за още една пушка и човек.
 

astra

Редовен Потребител
Намира се отстрани на държавна болница, ул "Ангиста" 3 . Има табела , малко е навътре , но се вижда, и малко трудно се спира в работно време. Казва се Крикор , тел . ‎0897 98 66 09. На табелата пише водолазен сервиз "Наутилус"

И това не малко - втори компресор , на различно място, на същите цени , без фиксирано работно време .
Колеги, моля за отзиви относно качеството на зареждания въздух в Наутилус. Вече чух добрите отзиви на колеги за качеството на въздуха от Синята бездна, моля ако някой зарежда в Наутилус да сподели. Най-силно ме интересува дали е сух и филтриран т.е. за дишане и дали ако кажете, че е за ПЦП не е с друго качество.
Досега не съм зареждал никъде, понеже до вчера нямах бутилка. Бих искал 1-то зареждане на моята нова бутилка да е вследствие на информиран избор на компресор :)
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Единия има магазин другия има сервиз и двамата се занимават със водолазен спорт и имат професионални компресори и зареждат предимно бутилки със въздух за гмуркане.
Едва ли като отидеш и кажеш че ползваш бутилката за пцп някой от тях ще тръгне да си маха филтрите и да ти пълни без тях.
Та където и да идеш от двете места няма да сбъркаш и двамата са готини пичове.До колкото знам Киркор пълни предимно вечер, докато при Иво на Бездната можеш през деня.
Макар че и на двамата трябва винаги да звъниш преди да идеш да се разберете.
 

astra

Редовен Потребител
Та където и да идеш от двете места няма да сбъркаш и двамата са готини пичове.
Благодаря за информацията.
Иво от Бездната ми е по-наблизо, но е в чужбина за известно време, поради което се налага да ползвам услугите на Наутилус.
Едва ли като отидеш и кажеш че ползваш бутилката за пцп
Нужно ли е изобщо да казвам за какво ми е въздуха? Възниква ли такъв въпрос или по подразбиране си искам пълнене с въздух за дишане и повече не коментирам?
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Нужно ли е изобщо да казвам за какво ми е въздуха? Възниква ли такъв въпрос или по подразбиране си искам пълнене с въздух за дишане и повече не коментирам?
Той въздуха е един, и да кажеш и да не кажеш такъв ще ти напълнят.
Ако ви тръгне приказката може да кажеш за какво ти е....макар че със 300 бара бутилка си личиш от далече за какво ти е......
 
Последна промяна:

mobilen

Редовен Потребител
Никой няма да те пита за какво ти е въздуха,ако бутилката ти е наред!
При Иво имаше голяма бутилка с предварително нагнетен въздух и мисля,
че така ще избегнеш конденз до голяма степен.
 

astra

Редовен Потребител
голяма бутилка с предварително нагнетен въздух и мисля,
че така ще избегнеш конденз до голяма степен.
Във всички случаи искам да избегна конденз! Нали това се разбира под въздух за дишане - сух въздух?
 

astra

Редовен Потребител
Много ги мислиш нещата, просто пълни и стреляй.:cheers:
Забелязал съм, че под всеки пост в смисъл "стига си питал", "стига си писал" и "стига си мислил" се събират най-бързо и най-много харесвания. Национален характер ли издава това? ;)
 

astra

Редовен Потребител
Както казах, това ми е първото пълнене на първата бутилка и нямам никакъв опит какво и откъде. Досега помпих, но вече отмалях :(
Благодаря ви за информацията!
 

t.marev

Редовен Потребител
Забелязал съм, че под всеки пост в смисъл "стига си питал", "стига си писал" и "стига си мислил" се събират най-бързо и най-много харесвания. Национален характер ли издава това? ;)
Не - обичаен форумен синдром....
 

andi

Редовен Потребител
Колеги, моля за отзиви относно качеството на зареждания въздух в Наутилус. Вече чух добрите отзиви на колеги за качеството на въздуха от Синята бездна, моля ако някой зарежда в Наутилус да сподели. Най-силно ме интересува дали е сух и филтриран т.е. за дишане и дали ако кажете, че е за ПЦП не е с друго качество.
Досега не съм зареждал никъде, понеже до вчера нямах бутилка. Бих искал 1-то зареждане на моята нова бутилка да е вследствие на информиран избор на компресор :)
Въпреки че Киркор ми е познат, и аз пуснах информацията за неговия компресор , досега не съм пълнил при него. Но знам че професионално се занимава, и разбира от компресори. Същото важи и за Иво. Така че едва ли има разлика между въздуха от компресорите на двамата.
Отдавна се занимават , и познават водолазите. А щом не си водолаз, значи пълниш 300 бара или за пцп , или за пейнтбол.
 

andi

Редовен Потребител
В темата за съчмите писах , че взех американски пълнотели в 6,35 и в 7,62 мм . Водят ги най-добрите в света . По една кутия са , но доста колеги на лични ме попитаха дали мога да ги пробвам как летят на различни цеви .Тук аз сега имам достъп до полигонална 6,35 , Еваникс 6,35, Дейстейт в 7,62 + Импакта в двата калибъра и Гладиатора 6,35 .
Ако около Пловдив има колеги с мощни и точни пушки в тези калибри ( в 6,35 над 70-75 дж и в 7,62 над 100 дж) може да ми се обадят или пишат , за да пробваме . Ще е полезно за колегите в цялата страна .
 
Нагоре