Варненска група - SEA WOLVES

NoZoom

Новодошъл
Човека я продава с много добра оптика, бързомер и помпа, стрелях с нея, стори ми се перфектна, проблема е, че не намирам други pcp за продан(хубави и мощни), които да отида и да видя
 

xpresident

Редовен Потребител
Светльо ти каза много добре. Сторила ти се е перфектна, защото до сега си стрелял със 125-ца. Напомпи веднъж резервуара на Галатиана от 100 до 200 бара с помпата и ще разбереш какво ти се казва.
 

NoZoom

Новодошъл
Ясно, разбрах, какво решение да взема в случая, на къде да се обърна и какво да търся, пушката ще ми е нужна за дистанции най-вероятно до 100м, а най-често 40-50, като искам да е мощна и точна
 

NoZoom

Новодошъл
И така, прочетох може би всички писаници и разбира се не мога да си направя извод както и да взема решение, може би сега в началото ще ми е трудно да преценя кое е по-добро, ще съм благодарен ако давате инфо кога и къде ходите да стреляте, ще се мяркам ако имам възможност, а днес мисля да отида в Гранд мол да пострелям и да науча още нещо.
 

Pcp

Потребител
Колеги,търся хроно във Варна за проверка на 2 пушки...работа за 10-15мин.Ако някой може да помогне?:cheers:
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте! Кой смята да ходи следващият уикенд (16-17) на националната среща в Русе? Ако някой знае местото, може евентуално да се съберем няколко коли и да пътуваме заедно.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз, Петьо и Дани ще пътуваме в петък по обяд. Пътьом ще заберем Рашко от Шумен. Петкоф още не се е обозначил, но вероятно и той ще пътува.
 

Ani Zlatanova

Потребител
Здравейте, на стрелището вече имаме компресор и вече предлагаме и тази услуга. Бутилката си я вземате на момента.
Само моля се обадете 0878959886, преди да дойдете, защото само мъжа ми се занимава с тази работа. ;)
 

promojo

Новодошъл
Колеги,някой може ли да ми помогне - къде във Варна могат да ми напълнят метановата бутилка?Преди година и нещо нямаше проблеми,но изоставих хобито малко - сега по метан станциите отказват да ми я напълнят....
 

anibis

Редовен Потребител
Под газ станцията Възраждане,бензиностанцията на ДАП-а Казах ти газ станцията Възраждане, за да се ориентираш по-бързо защото има още ДАП до ОЗ Варна,и др.
 

promojo

Новодошъл
Под газ станцията Възраждане,бензиностанцията на ДАП-а Казах ти газ станцията Възраждане, за да се ориентираш по-бързо защото има още ДАП до ОЗ Варна,и др.
Благодаря много колега,утре ще отида да проверя,не знаех че там имат станция за метан,става дума за бензиностанцията до входа за депото на градски транспорт,нали така?
 

anibis

Редовен Потребител
Благодаря много колега,утре ще отида да проверя,не знаех че там имат станция за метан,става дума за бензиностанцията до входа за депото на градски транспорт,нали така?
Бензиностанцията, с колонка на метан,е точно.. когато идваш отдолу ОЗ Варна,улицата която подминеш бившата школа за шофьори/донаборници/ и ще видиш ДАП-а. Там съм зареждал не един път,доста колеги там зареждахме метан,когато до Метро метан станцията взеха да си правят майтап.Ще ми искат документ на бутилката дали може да се зарежда метан,то се вижда че съм минал водна проба,имам документ ударена е щампа на самата бутилка,всичко е изрядно! Плюс това моята бутилка беше с работно 250 бара, а метана е 200-210макс е можели да ми иска документ,ако заради метан да не станело нещо на бутилката,ако зареди метан
 

alone_rider

Потребител
Здравейте колеги., Весела коледа!
Бихте ли ми помогнали с инфо за стругар за изработка на тапа за БК?
 

promojo

Новодошъл
Бензиностанцията, с колонка на метан,е точно.. когато идваш отдолу ОЗ Варна,улицата която подминеш бившата школа за шофьори/донаборници/ и ще видиш ДАП-а. Там съм зареждал не един път,доста колеги там зареждахме метан,когато до Метро метан станцията взеха да си правят майтап.Ще ми искат документ на бутилката дали може да се зарежда метан,то се вижда че съм минал водна проба,имам документ ударена е щампа на самата бутилка,всичко е изрядно! Плюс това моята бутилка беше с работно 250 бара, а метана е 200-210макс е можели да ми иска документ,ако заради метан да не станело нещо на бутилката,ако зареди метан
Ходих днес там,шефчето вика - едно време беше частно и нямаше проблем сега е държавно и тук могат само автобуси на градския да пълнят :wall::wall::wall:
 
Нагоре