ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

dberov

Редовен Потребител
Идеята ми е да се елиминира човешка грешка при прострелване на пушка.
С тая стойка човешка грешка не може да се елеминира, паянтова работа.
 

llcoolj

Редовен Потребител
С тая стойка човешка грешка не може да се елеминира, паянтова работа.
Аз за това питам, кое ще ми върши най добра работа. Някой колега ако е доволен от дадена стойка да пуска, линк или снимки. За тази какво мислите: https://bazar.bg/obiava-25071247/stanok-za-prostrelka-na-karabina
 

dberov

Редовен Потребител
Тая по бива ама все не доизкусурени неща се правят. Добре го е направил отпред че се стяга, но няма задтилък и трябва да приклаждаш пушката. Един затилък ако и се сложи като на линка по долу и задния колан за да я притиска надолу стига. Това с дистанционния спусък е добра идея и е лесно да се направи.
https://www.sportsmansguide.com/pro...shooting-rest-with-remote-triggering?a=569513

 
Последна промяна:

petkof

Редовен Потребител
За ориентировъчно прострелване се ползват тези стойки. Не значи, че като простреляш пушка на стойка при определени условия, след това стреляйки при всякакви други ще има повторяемост. Затова преди всяко състезание има зона за прострелка на всеки кръг от трасето, където всеки участник може да си простреля пушката в условия почти идентични с тези по време на състезанието. Освен това на отклонението на проектила от линията на цевта след като излезе от нея, влияят десетки други фактори.
 

daniel

Новодошъл
Здравейте, някой знае ли в София къде мога да намера о пръстените на сонда за зареждана на хатсан, че моите нещо ги прекълцах. Благодаря предварително.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС

lynx

Редовен Потребител
Божо, Хубата отдавна се преместиха от ул.Охрид, вече са срещу гара Под-УЯне ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Сега проверих, магазина на Охрид още съществува и си работи.
Само не знам защо в сайта не са посочили и новия.
 

К.Иванов

Новодошъл
При мен има луфт ,при (осмица ) ли се казваше .Как да го убера-от там и цялата шина ,и оптика се местят - луфта е много малък но ....
 

Chinook

Потребител
Здравейте, колеги. Ако не е за тук въпроса, моля да ме извините.
Имам проблем с китайче в първа фокална. След около 150-200 изстрела, се появи от тапата нещо като стружка или може и влакно да е. Точно от вътрешната страна на резбата се вижда да се показва. Ще може ли да ме ориентирате към човек/фирма, който би се справил с отстраняването и съответно пълнене на оптиката?
Благодаря предварително.
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
0894281181 Живко
От Варна или от Бургас ,не си спомням вече.
Беше супер коректен и си свърши работата перфе.
Скоро колега от форума го ползва нека да сподели ок ли е минал:)
 
  • Харесвам
Reactions: kid

kid

Редовен Потребител
ФТКС
0894281181 Живко
От Варна или от Бургас ,не си спомням вече.
Беше супер коректен и си свърши работата перфе.
Скоро колега от форума го ползва нека да сподели ок ли е минал:)
Аз също мога да кажа само хубави неща за Живко от Варна.
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Има ли колега във форума който се занимава, с внос на пътно строителни машини, по точно ме интересува мини багер, от порядъка на 1.7т. до към 2т. ОТ къде би могло да се купи по изгодно. Ако някой има инфо, ще се радвам да сподели. Нещо от сорта на след 2006г.
 
Нагоре