Варненска група - SEA WOLVES

м.данев

Новодошъл
Радвам се на новата придобивка. Знам че в Варна има наистина много разбиращи от ВО и големи майстори . Ще съм благодарен , ако някой ми покаже как да обслужа пушката и какво може да се направи по нея , много съм впечетлен , невероятно точна

HW97.jpeg

Прострелях я на стрелбището на Град Мол
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Голяма красавица особено с този приклад е невероятна, има двама колеги във Варна който са притежавали тази пушка, сигурно ще дадат ценни съвети. Честито със здраве да си ползваш и много десетки :cheers:
 

xpresident

Редовен Потребител
Радвам се на новата придобивка. Знам че в Варна има наистина много разбиращи от ВО и големи майстори . Ще съм благодарен , ако някой ми покаже как да обслужа пушката и какво може да се направи по нея , много съм впечетлен , невероятно точна

View attachment 78765

Прострелях я на стрелбището на Град Мол
Честито колега! Стреляй си със кеф и само 10-ки! Това не е полуфабрикат и не се нуждае от обслужване, почистване и т.н. Спусъка трябва да се олекоти, оригинално е твърде тежък. Пиши ми на лично съобщение, ако имаш въпроси за него. Какъв калибър е красавицата?
 

veso94vn

Потребител
Колеги търся колега който да ми помогне за Гамо про хънтер 1250 4.5 със ГП митака101 да му избера оптика и да се простреля и прегледа пушката. И също някой има ли номера на митака101 да отремонтира ГП на хатсан125 че дядо ми я оставил заредена дълго време и вече паднала силата
 

xpresident

Редовен Потребител
На тази пушка каквато и оптика да сложиш за предпочитане е с Дампа моноблок. Фиксираните са по-здрави, но няма много избор от тях. Аз бих се спрял на Липърс 10X50 или 10X44, както и на Hawke Airmax. Прострелка на ПП се прави от този който ще ползва пушката, иначе е безмислено заради различния POI при всеки стрелец.
 

veso94vn

Потребител
Ясно благодаря, а знаете ли от къде може да и купя цеф без значение от калибъра или някой ако може да и направи от друга пушка. Нейната и е крива за жалост
 

lynx

Редовен Потребител
И аз бих те посъветвал да я изправиш.
Потърси голямо менгеме и няколко дървени трупчета за подложки, ще се справиш лесно.
 

NoZoom

Новодошъл
Здравейте, има ли притежатели на PCP пушки от Варна, ще се радвам някой ако ми покаже неговата на живо и ми отвори очите малко, понеже имам една Hatsan 125 Vortex(вече в продажба) от скоро и вчера ходих да гледам pcp hatsan galatian на колега, който я продава...останах доста впечатлен, макар че не успях да стрелям точно в конкретно нещо, почти съм тръгнал да я купувам, но да не сгреша, че и цената е доста висока. Благодаря предварително!
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте, има ли притежатели на PCP пушки от Варна, ще се радвам някой ако ми покаже неговата на живо и ми отвори очите малко, понеже имам една Hatsan 125 Vortex(вече в продажба) от скоро и вчера ходих да гледам pcp hatsan galatian на колега, който я продава...останах доста впечатлен, макар че не успях да стрелям точно в конкретно нещо, почти съм тръгнал да я купувам, но да не сгреша, че и цената е доста висока. Благодаря предварително!

Здравей! Не се хвърляй да купуваш първото РСР което си видял, особенно ако не си стрелял с него (не казвам че въпросният Галатиан е лош). Може доста неща да не ти допаднат в последствие, не бързай, пушка лесно се купува, и после трудно се продава. Имай в предвид, че трябва да заделиш няколко стотака за бутилка и зарядна станция, че ако помпиш с ръчна помпа пушка с голям резервоар, бързо ще се откажеш от идеята за РСР. В сайта тук има раздел за повечето модели РСР, и повечето притежатели са споделили лични впечатления, силни и слаби страни на пушките си. Почети малко преди да купуваш каквото и да е, ще си спестиш доста главоболия за в бъдеще. :cheers:
 
Нагоре