FT Бяла Слатина 21.09 -22.09

Integra

Потребител
Резултати Ден 1:

1 Деян Марков 45
1 Божидар Чудомиров 45
3 Христо Петров 44
3 Детелин Иванов 44
5 Огнян Иванов 40
5 Петко Дишкелев 40
5 Румен Гергушки 40
5 Любо Николов 40
5 Калоян Пасков 40
10 Хайри Хутев 39
10 Аврам Станишев 39
10 Милен Миладинов 39
13 Надежда Гергушка 36
14 Ники Коновски 35
15 Павлин Павлов 34
16 Любо Здравчев 33
17 Петър Илиев 30
18 Апостол Апостолов 25
19 Дони Апостолова 20
19 Гари Мъри 20
21 Тони Т. 12
 

Toto Rino

Редовен Потребител
Прекрасна организация днес! За първи път участвам в това състезание и много съм впечатлен, най-вече от всички участници в него. Първи съм отзад на пред, но това за мен е голямо постижение, защото преодолях личните си предрасъдъци да се престраша да взема участие в това мероприятие. Чрез този форум искам да изкажа специалните си благодарности на Васко / expresident / от който закупих прекрасния Вайраух 97 К, едно прецизно настроено оръжие за стрелба. Благодаря на Любо /soundmax/, за това че успя за кратък период от време да простреля и настрои пушката ми. Специално благодаря на Kifa и Peko, без техните съвети и указания в днешната надпревара, нямаше да постигна този успех! И не на последно място искам да благодаря на Калоян /pellet/, защото е добър приятел и съветник. Благодаря и на всички останали участници в сътезанието, че ме приеха така радушно в отбора. До нови срещи приятели!
 
Последна промяна:

Integra

Потребител
Резултати:

1 Божидар Чудомиров 45 48 93
2 Деян Марков 45 46 91
3 Детелин Иванов 44 45 89
4 Христо Петров 44 43 87
5 Любо Николов 40 46 86
6 Хайри Хутев 39 46 85
7 Милен Миладинов 39 46 85
8 Огнян Иванов 40 43 83
9 Румен Гергушки 40 41 81
10 Калоян Пасков 40 40 80
11 Петко Дишкелев 40 38 78
12 Аврам Станишев 39 39 78
13 Надежда Гергушка 36 42 78
14 Ники Коновски 35 32 67
15 Павлин Павлов 34 31 65
16 Любо Здравчев 33 27 60
17 Апостол Апостолов 25 25 50
18 Дони Апостолова 20 26 46
19 Първолета Маркова 0 31 31
20 Петър Илиев 30 0 30
21 Боянка Георгиева 0 26 26
22 Гари Мъри 20 0 20
23 Тони Т. 12 0 12
 

stannii

Редовен Потребител
Поздравления за победителите и специално за Детелин, който явно показва завидни умения в стрелбата с новото оборудване! Поздравления разбира се и за всички участници (стари и нови), уважили с присъствието си това, вярвам, незабравимо и интересно мероприятие. А Део си го знаем, перфектен организатор и домакин. Сигурен съм, че всички вие сте си прекарали страхотно. За съжаление доста хора, по една или друга причина не са успели да присъстват, което лично мен малко ме натъжава. Не успях и аз...
 

astra

Редовен Потребител
3 Детелин Иванов 44 45 89
Поздравления за Детелин! Новият хардуер очевидно е попаднал в добри ръце!
искам да благодаря на Калоян /pellet/, защото е добър приятел и съветник
Това обаче, не е твое откритие! ;) Което не пречи да се радваш на добрите съвети и приятелството на Калоян.

Съжалявам, че службата ми попречи да участвам в мероприятието :(
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Изключително приятно състезание. По скоро разтоварващо. Поздравления на Детелин. Стрелях с него втория ден и смея да твърдя, че се очертава като един много сериозен състезател. Готино местенце с приятен бриз и и нтересни течения, които направиха навид лесното трасе, доста интересно. Радвам се че се събрахме. Получи се и готина вечеринка. С нетърпение очаквам следващата среща.
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
За първи път Део не ни излъга;) и направи супер готино трасе, позволяващо високи резултати и повече положителни емоции.
Браво на всички ,които присъстваха.
Честито на първенците,показаха класа и постоянство,особено Детелин:bravo:
Ще се видим другия месец в Троян:cheers:
 

astra

Редовен Потребител
Ще се видим другия месец в Троян
Еха, Троян!
Сигурно ще се отвори тема по тоя повод, но може ли малко изпреварваща информация, за тези като мен, дето нямаме събота и неделя и на които им коства сериозни усилия да съчетават работния график с мероприятията?
Благодаря.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Най накрая успях да се наспя .
Искам да благодаря на всички които дойдоха , защото едно състезание става с хора и конкуренцията помага да израснем.
И специални огромни благодарности на Любо и Детелин за помощта и подкрепата в петък , без Вас нямаше да се справя .

Ще се видим отново в Бяла Слатина догодина.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря ти Джуби, че ни събра за поредна година. Много приятно трасе за стрелба. Поздравления за Детелин.... направо поцепи евала. Браво и на Луджев, който ми събра очите със перфектната си стрелба. Поздравления и за всички на призовите места. Другата година пак.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Еха, Троян!
Сигурно ще се отвори тема по тоя повод, но може ли малко изпреварваща информация, за тези като мен, дето нямаме събота и неделя и на които им коства сериозни усилия да съчетават работния график с мероприятията?
Благодаря.

Утре ще е официалната тема защото изчаквам инфо за мястото на настаняване /оказа се че колега има къща за гости/ Иначе датите са 19-20 октомври.

п.п. Искам да благодаря на Део за избора на мястото и за това че ни събра, както и на всички, които помогнаха това да се случи.
 
Нагоре