Norica spider grs 5.5 точност

Nikola

Потребител
Моя съвет е вместо да наливаш пари в тая Норика, си направи Хаенела. Каквото и да правиш, Нориката-Хаенел няма да стане.
 

Todor bakalov

Потребител
Имах норика Драгон със същия дървен спусък.Е такова дърво няма ,каквото и да го правиш нестреля добре.Стрелял съм със норика west но с нея си е приказка,а сега съм с комета и е супер.
 

Frankeiy

Потребител
Който следи форума знае,че се боря със Спайдър на приятел от доста време.
Между другото след 3000 изстрела спусъка се поизтърка и с малко масълце е почти поносим,а истинската изненада,вглеждайки се по детайлно......перфектна изходна фаска на цевта....
Напълнихме приклада с кварцов пясък и центъра на тежеста дойде точно до предпазната скоба.Между другото ми е по прикладиста от Кометата ми.
От мен толкова-за точност не мога да коментирам-на мен и вързана пушка на стенд да ми се даде само спусък да натискам,пак ще ми избега мишената.
 

Иван89

Новодошъл
Норика спайдър с газова пружина по ли е добра от метеор ар 1000 имам предвид като точност и сила?
 

didarai

Редовен Потребител
Норика спайдър с газова пружина по ли е добра от метеор ар 1000 имам предвид като точност и сила?
А е хора ....:confused: ... от нориките вземайте само с Г3 спусъка . Т.е. моделите Голд , Сторм , Бляк Игъл и Дед Ай .
Иначе ...ви чака пост като първият в темата .
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
И сменете пружините ... на Норика пружините стават на баница след 200 изстрела.
Два пъти купувам Норика пружини и ги слагам на Хайнелите 312, и след 2-3 дни тестова стрелба отварям и не мога да позная пружините - свити и криви.
Сложих и на трите ми Хайнела пружини от Гамо и всичко е наред ... след мнооого изстрели !
Това, което вече не помня е дали ги рязах и колко :(
 

Jultopepi

Новодошъл
От два месеца имам norica spider grs
Много съм доволен от представянето и като точност
Имам изстреляни около 1000 чашки
И мога да кажа че точността зависи от редица фактори
 
Нагоре