Online оръжеен магазин arms-bg.com

m42_orion

Потребител
Здравейте, Армс-Бг, искам да попитам, защо разделът Ви "FX" е празен? Кога се очаква да заредите модели? Интересува ме модела "Bobcat MK2". Мога ли да направя индивидуална поръчка за внос?
 

kojy

Потребител
Здравейте, в нашият сайт arms-bg.com нямаме раздел FX. Може би сте гледали в друг сайт. Вносител в момента са Сотис, най - добре към тях да се обърнете за повече информация.
Поздрави,
Армс-Бг
 

m42_orion

Потребител
Здравейте, в нашият сайт arms-bg.com нямаме раздел FX. Може би сте гледали в друг сайт. Вносител в момента са Сотис, най - добре към тях да се обърнете за повече информация.
Поздрави,
Армс-Бг

Моя грешка, гледал съм arms.bg и помислих, че това сте вие. Свързах се със Sotis, благодаря Ви.
 

kojy

Потребител
Здравейте, колеги,

за да споделим с Вас августовската си почивка ви съобщаваме, че:
от 6.08 до 10.09.18г. магазините ще работят само в следните дни:

13.08.18г. Понеделник - от 10:30 до 18:30
20.08.18г. Понеделник - от 10:30 до 18:30
27.08.18г. Понеделник - от 10:30 до 18:30
03.09.18г. Понеделник - от 10:30 до 18:30

Поръчките направени през сайта ще се обработват и изпращат в горе изброените дни!

От 10.09.2018г. магазините ще работят с нормалното си работно време.

Надяваме се, че ще проявите разбиране и търпение, и това няма да попречи на съвместната ни работа!"

Ето какво ново има при нас:

1. Нова доставка от Opinel

2. Нова доставка от часовниците на Spovan

3. Нова доставка от екипировката на Helikon нови предложения са ръкавици ,раници и калъфи и магнезиева запалка

4. Нови модели ръкавици на Direct Action

Поздрави и всичко най - хубаво от екипа на Армс-Бг !
 

aktavis

Новодошъл
Имате ли Kral Puncher NP-02 кал 4.5/цена........и някой ако има отзиви за модела/може и на лс,трябва ми чисто любителски да си цъкам по щипки и капачки......просто ми омръзна пружинката да я "чупя" за всеки изстрел. Поздрави
 

kojy

Потребител
Здравейте, колега,
имаме налични от този модел в 4.5мм, имате лично съобщение.
Поздрави,
Армс-Бг
 

ivooo11

Новодошъл
Искам да ви попитам имате ли налична cometa fenix 400 5.5 с газова пружина или същата компакт и цената им, Благодаря!
 

kojy

Потребител
Привет,
да, имаме налични от Fenix 400 с газово бутало, с дървен и синтетичен приклад, цена за форума 400лв за дървения и 350лв за синтетиката. Компакт не сме имали с газово бутало.
Поздрави,
Армс-Бг

Искам да ви попитам имате ли налична cometa fenix 400 5.5 с газова пружина или същата компакт и цената им, Благодаря!
 

pavkata_1234

Потребител
Вие обаче яко сте надигали цените на ножовете.....Дръжте си ги! Ще си заръчам от алито.....
 

didarai

Редовен Потребител
Този Глок 78 , който закупих аз , не беше на завишена цена. Всъщност дори бе на най-ниската , която открих в България , а оттам надоу беше и остъпката за форума .
 

Attachments

  • IMG_20201128_124515905_2.jpg
    IMG_20201128_124515905_2.jpg
    749.9 KB · Прегледи: 106

Johny

Новодошъл
Здравейте,интересувам се от комета феникс 4.5мм с газово бутало,дали има налично ?
 

kojy

Потребител
Здравейте,
за съжаление на 4.5мм нямаме нищо налично с газово бутало от Cometa.
Поздрави,
Армс-Бг
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Не знам дали е редно да пиша в тази тема, но не се сещам къде другаде да го напиша.
Днес ходих до магазина на Армс-Бг и там видях компресор. Казаха ми, че цената е 620 лева без автоматично спиране на определено налягане и 680 (не го запомних точно, но мисля че толкова ми казаха) лева с автоматично спиране. IMG_20220209_104130375.jpg IMG_20220209_104136290.jpg
Имаше и филтър за комресор/помпа за 75 лева - за всичко, което се вижда на снимката. IMG_20220209_104025846.jpg Предполагам, че цената е добра, при положение, че и в Алиекспрес вече са по около 60 лева. Някой питаше за такъв филтър някъде из темите...
И да кажа, че нямам нищо общо с магазина. От дъжд на вятър си пазарувам от там.
 
Последна промяна:

kojy

Потребител
Здравейте, колеги,
благодаря на колегата koloyan_takev за поста и се извинявам, че досега не сме го направили ние!
Ето какво имаме налични от компресорите и частите, от тези цени ползвате 10% отстъпка. Всеки компресор е в комплект с 1л подходящи масло. Скоро ще направим и маркучи с подходящи накрайници за 1/8 резбите.
https://arms-bg.com/oragie/vazdushno-oragie/aksesoari-i-chasti/?filter_proizvoditel=kitay

Поздрави,
Армс-Бг
 

kojy

Потребител
Здравейте, колеги,

на вниманието Ви представям първият ни вност от Element optics, това е линк с всичко налично в момента, разбира се приемаме поръчки и за друgи модели и разновидности: Оптики и монтажи Element Optics

За форума предлагаме 10% отстъпка от цената!

Освен в нашият магазин и сайт, ще имате възможност да ги намерите в Bularms и Danube.

Оставам на разположение.
Стефан - Arms-Bg.com
 
Нагоре