Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

gary m

Редовен Потребител

pellet

Редовен Потребител
Привет на всички,

Някой скоро да се кани да поръчва от Krale Schietsport?
Бих се включил за една дреболия.
 

andi

Редовен Потребител
Привет на всички,

Някой скоро да се кани да поръчва от Krale Schietsport?
Бих се включил за една дреболия.[/QUOTE.
Привет на всички,

Някой скоро да се кани да поръчва от Krale Schietsport?
Бих се включил за една дреболия.
Аз се каня да поръчам барабан за импакта
 

xpresident

Редовен Потребител
Sorry Vasko, I misunderstood. Rowan have been on 2 weeks holiday.
Have you contacted them? They are normally excellent.
Gary
Yes, I have. They answered they will dispatch the item soon and send me tracking number. Already a week passed. Don't warry Gary I just shared my experince with the friends here because rowanengineering claim on their website thay send items in 1-2 days. It will be ok if I receive it before the end of FT season 2019 :cheers:
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС

Toto Rino

Редовен Потребител
Здравейте колеги,
Ще пазарувам от "Мундилар" и търся съратници, ако има такива да поделим доставката!
П.С. За контакт на ЛС!
 
Последна промяна:

Toto Rino

Редовен Потребител
Привет колеги,
Само да напомня, че в момента в магазина на "Мундилар" предлагат 10% отстъпка на всичко, валидна до 15.10.2019г., без промоционалните стоки! Чакам обаждане от вас на ЛС, ако някой има желание да се включи в доставката, най-късно до Неделя 06.10.19г. когато смятам да пусна заявката!
 

oppaaa

Новодошъл
Момчета има ли вариант някоя фирма да вземе и достави пушка от Швеция (пушката вече е платена)?
Имам приятел който може да ми я вземе от магазина но е изключително притеснителен и все още не знае езика и не знае по коя фирма може да ми я изпрати!
Има ли вариант от тук да изпратя фирма да я вземе от магазина в Швеция, или от адреса на моя приятел?
Пушката трябва ли да е разглобена като се пренася?
 

oppaaa

Новодошъл
Момчета пушките от Кралето по коя фирма ви ги доставят?
Аз питах няколко фирми за доставка от Швеция но категорично ми отказаха!
 

joro_ihr

Редовен Потребител
От крале идват с DHL или UPS. Друг е въпроса дали знаят какво пренасят. В наше село е забранено такива неща да пътуват с куриер.
 
Последна промяна:

aleksandrov

Потребител
бихте ли споделили как стават порь4ките от крале,харесал сьм си рр-750 на добра цена е според мен ,но не сьм порь4вал от 4ужбина...
 
Нагоре