ИМАМЕ ХАЛЕ

astra

Редовен Потребител
Ъъ никога никой не сме върнали. Странно.
Вие не сте!
Въпросният положи усилия да ме държи настрана. Той си знае причините да го прави. Напр. казваше, че понеже давате средства за препарати за премахване на тревата, не искате други хора да ползват мястото. Също и понеже сте казвали, че съм бил "негов човек", да не ходя там...
Негов човек никога не съм бил, по-скоро той беше "мой човек" понеже аз му плащах за услугите му, не той на мен ;)

Както и да е...мястото е добро и вчера направих сефтето т.е. прострелката на моя нов Щаер точно там. Вече имам и една много положителна емоция с халетата :)
Само не знам още как да компенсирам ветреца който вее там. Пък и тревата мн къса и хич не подсказва на къде вее.
Ще се наложи да "крада занаят" от вас, дано помагате :)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ами не съм идвал. Един известен във форума пловдивски "оръжейник" ми повтаряше да не ходя, че колегите се сърдели като ходели там странични. И аз не ходех...
Сега разбирам защо ми е говорил тези легенди.
Ейй и кой е тоя известен майстор. Хора от цялата страна са идвали на халето що ли не съм разбрал за сръдни :wall::wall:
За краденето на занаят нямаш проблем всеки ще помогне с каквото знае:cheers:
 

astra

Редовен Потребител
Ейй и кой е тоя известен майстор.

Няма да му цитирам името - ще е проява на лош вкус...
Да наистина е много известен - в темата Недоволни и измамени, в началото на 2018г сте му отделили много страници с много постове. Даже за малко го бяхте изгонили от форума. Но повече няма да свързвам любимото хоби с лошите спомени! Нова пушка - ново начало! :)
 

Мутата

Новодошъл
Здравейте, нов съм във форума и все още нямам въздушно оръжие но съвсем скоро това ще се промени. Исках да разбера дали се събирате да стреляте в това хале, за което говорите, или някъде другаде, за да мина да ви видя някой път и да ви подосаждам с въпросчета за въздушни пушки, оптики и прочее... :)
 

Licho

Редовен Потребител
Сега,в жегите, колегите по-рядко се събират.Някои са по курорти,други пътуват или (като мен) са извън града.Сигурен съм,че,като се поразхлади малко, ще почнат.Обикновено това става в съботно и неделно време следобед(кой когато може). Самото хале е към 30 м и рядко се използва-само ако завали или при необходимост от стрелба на закрито.Повече се стреля от импровизираните "маси"пред него в посока разрушената ограда(изток)Разстоянието е малко над 80м,а при желание има възможност за стрелба и извън оградата.
Иначе колегите са опитни, вежливи и приятни хора.Ако ти се наложи,винаги ще ти помогнат.Тук може да се нагледаш на какви ли не модели (компресионни и пружинни) пушки и пищови-красиви и модерни.
Мястото е обозначено във форума.
Навъртат се наоколо и бездомни кучета,някои от които доста агресивни,така че имай едно на ум.
Добре дошъл!
 

niki81vd

Новодошъл
Аз лично съм на 5 минути от халето и в това слънце не бих отишъл. Виж, някъде в балкана и гората на хлад, да.
 

Мутата

Новодошъл
Благодаря на всички, които отговориха! Действително, сезонът е отпускарски и всеки си има някакви планове а и в тези жеги... Иначе ще следя форума и като се поактивизирате със сигурност ще дойда да позяпам и поразпитам, а и може да съм се въоръжил до тогава.
 

apapazov

Редовен Потребител
След 18.00ч слънцето минава зад халетата и дъвото и е сянка на масите.
Друг е въпроса с комарите и тревата, но на който му се стреля не е проблем
 

astra

Редовен Потребител
След 18.00ч слънцето минава зад халетата и дъвото и е сянка на масите.
Друг е въпроса с комарите и тревата, но на който му се стреля не е проблем
По това време, на халетата комарите са свирепи и репелента не ги плаши - лично проверено. Тревата и бурените са до пояс. Жегата е Сахарска. Колегите са в отпуск.
Но, на който му се стреля, тези дребни препятствия не могат да го спрат! Аз например... :)
 

xpresident

Редовен Потребител
Ако няма мераклии за стрелби, да не вземам пушка като идвам тази събота в Пловдив.
 

astra

Редовен Потребител
Ако няма мераклии за стрелби, да не вземам пушка като идвам тази събота в Пловдив.
Има мераклиЯ.
Ще се радвам да те чуя и видя на полянката. Окосил съм си един ФТ коридор и си го ползвам с кеф.
Тлф ми го знаеш.
 

astra

Редовен Потребител
Ok, идвам в събота, окоси още един :D
Веднага щом ми оздравеят мазолите от първото косене, захващам да окося втори път :)
Васко, ако имаш ФТ мишена, вземи я да се позабавляваме. Аз имам една катеричка с въженце за изправяне (когато и ако изобщо я бутна :) )
 
Нагоре