РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Ако отзад не е подпряно със зегерка при пълнене и празна задредукторна буталото може да е отскочило назад, а после да се е върнало със удар, а не както сме свикнали да затваря по-плавно когато буталото си е плътно легнало върху пружините. Все пак то е тежко и ако има малко място да се засили носи доста джаули.
 

Dominus

Редовен Потребител
Има си зегерка. Не е в нея проблема.
Както и да е. Като се върне при Ванката, той може да го предостави на когото иска да го гледа, анализира и каквото там се сети.
 

Dqkon drakon

Новодошъл
Здравейте,имам въпрос за пцп хатсан ат44 10 . Трябва ми някой от Варна който да е на ти с този вид въздухарки.плюе съ4мите когато стрелям виждам през оптиката параболата на са4мата.
 

lynx

Редовен Потребител
Последна промяна:

aandreev

Потребител
Искам редуктор за Air Arms S400, ще с използва на въздух... Готов съм да дам пушката за монтаж и настройка, срещу заплащане.
Интересува ме дулна енергия 16 J.
 

aandreev

Потребител
Колеги, днес след като си монтирах редуктора в AA S400 (Huma-Air pressure tuning regulator), не мога да изкарам повече от 232m/s, променяйки налягането от регулиращия винт на редуктора(90-110 bara) . Какво следва? Да натегна пружината на бойния клапан или да я отпусна?
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Отвори трансферпорта.
Тия пак да навили някой стопорен болт вътре.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
FX са съчетали няколко редуктора в "тяхната" разработка. Тук има Теобен + Латвийски принцип на действие.
 

Termina4

Потребител
Здравейте.
Моля за малко информация от по-опитните колеги.
Този редуктор подходящ ли е за монтаж на Gunpower Shadow?
https://www.huma-air.com/External-inline-regulator
Ще мога ли да пълня както преди, през вентила?
Това ми прилича на редуктор за бутилка, слагаш го на бутилката и стреляш цял ден в плато :) Американците го ползват при големите калибри.
 
  • Харесвам
Reactions: kid

runi.b

Потребител
Qnko пиши им запитвйне на имейл
Това е голяма фирма за редуктори и ще отговорят.
 

bleu81

Редовен Потребител
Здравейте.
Моля за малко информация от по-опитните колеги.
Този редуктор подходящ ли е за монтаж на Gunpower Shadow?
https://www.huma-air.com/External-inline-regulator
Ще мога ли да пълня както преди, през вентила?

Имам такъв но на друга чешка марка.
Това е външен регулируем редуктор който навива е на бутилка с дин кран и свързваме регулирани изход към резервоара на пушката. Става за стрелба от маса със всякакви пушки стига входа за заряд на пушката да е на място позволяващо да е свързана постоянно към бутилката. Става за гънпауър и за всяка друга пушка стига да ти се стреля по тоя но закачен за бутилка. Става и за заряда станция с която пълни без да се тревожи че ще пррпълниш. Моя съм го настроил на 200 бара и си пъл я през него пушките.

Иначе и хума и алтрос имат редуктор който се навива между клапана и бутилката
 

zograffa

Редовен Потребител
Здравейте,да повдигна малко темата с въпрос.Какво може да накара редуктор алтарос изведнъж да промени зададеното налягане от 120 бара на около 150-160 без да е пипан.Досега е работил коректно,единствената разлика е,че пушката е напълнена с помпа и веднага след това се получава аномалията.Днес я пълнихме няколко пъти от бутилка,но за съжаление не работи както преди.Няма натичане (поне за 10-тина минути)просто държи по-високо налягане.Става въпрос за комета орион,която продадох наскоро.Момчето от мерак я напълнило с помпа и се е получил проблема,пък на мен ми е съвестно сега и искам да му помогна.Редуктора е на около година и винаги е работил идеално.
 
Нагоре