КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 15-16.06.2019 г.

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Обявяваме поредното мероприятие купа „Балкантрейд”.

Дата на провеждане – 15-16 юни 2019 г.

Място на провеждане – местността „Калчевско” до гр. Троян

Като влезете в Троян карате в посока Троянски манастир. След като стигнете табела за населено място Орешак, след нея завивате в първата пряка в дясно. В началото на пряката има жълта ламаринена будка. От ляво трябва да видите бензиностанция на „Петрол” от тези старите бензиностанции. Карате около 200 метра и завивате наляво и карате докато стигнете до сградата на старата Пречиствателна станция, там сме провеждали четири състезания. Повечето от вас са идвали в района. До сградата се паркират колите и от там се ходи около 100-150 метра до мястото за стрелба в гората. Идеята първият ден да стреляме в гората където миналата година , а вторият ден да стреляме в сградата на Пречиствателната станция . Това ще се осъществи, ако има хора да помогнат с реденето на едното от трасетата и се осигури съответният инвентар. Пътя до трасето ще бъде указан с табели. Имота е частен и ще се наложи да се ходи пеша до трасето както писах стотина метра по равен път.



Характер на състезанието
Състезанието ще е в дисциплината Фийлд таргет за пневматични пушки.
Състезанието ще е в рамките на два дни.
Брой мишени 50. Мероприятието ще в два кръга по един кръг за всеки състезателен ден.
До участие се допускат ППП и ПЦП до 16 джаула в калибър до 5,5.


Такса за участие в състезанието - 10 лв. общо за двата дена.

Ще има задължителен хроно-тест, компромиси няма да се допускат с мощността на пушките независимо от причините. Участието на двама човек с една пушка ще се разрешава, но единият от състезателите ще бъде извън класирането. Участници в състезанието които не са присъствали на брифинга преди състезанието за всеки отделен ден няма да се допускат до участие за деня. Всеки състезател да разпредели така времето, че да бъде на брифинга.
График за провеждане на мероприятието:


Първи ден:
От 08,00 - 10,45 часа хроно-тест, прострелка, записване
От 10,45 - 11,30 – откриване и брифинг- Обявяване на правилата и мерките за безопасност при провеждане на мероприятието, които няма да се различават коренно от до сега практикуваните.
Начало на първи кръг 11,30 часа.


Втори ден:

Брифинг – 10,15-10,30 часа.
Начало на втори кръг 10,30 часа.



Мероприятието ще е с награден фонд осигурен от фирма „Балкантрейд” ЕООД гр. Троян.


Наградният фонд ПЦП:

1 място – купа и грамота

2 място – купа и грамота

3 място – купа и грамота



Форма за записване:

Име и фамилия -................................ Ник -...................................................

Модел пушка -....................................... Модел оптика -......................................

Модел чашки -.......................................


Апелирам към всички желаещи да вземат участие в мероприятието да ми изпратят най-късно до 10.06.2019 г. 21 часа своята точно попълнена форма за записване на л.с. Записването е с цел улесняване регистрацията на участниците. Записване ще има и в деня на мероприятието, но предварителното записване ще улесни организаторите. Благодаря на всички за вниманието. Надявам се да се видим на Троянски терен.
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Добавяма и телефона на хотела в който сме били.
Хотел "Реката" Орешак - 0884 602 121
Организаторите не се ангажират със запазване на места.
 
Последна промяна:

astra

Редовен Потребител
В кой хотел ще се настанява основната група, за да знам къде да си пусна резервацията? "Резервният" х-л Липите за ФТ Русе си беше греда...

Иначе, гони ме ентусиазмът на начинаещите и ме сърби ... всичко, че да участвам във второто си ФТ състезание :)

Иво Алдимиров
Щаер Challenge HFT, 16J, cal. 4,5
JSB EXACT 0.547gr
Hawke Airmax 30SF 8-32x50
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
В кой хотел ще се настанява основната група, за да знам къде да си пусна резервацията? "Резервният" х-л Липите за ФТ Русе си беше греда...
Мислим да е в хотел Реката.

Любомир Здравчев
АА ТХ200
JSB
NSD MK1
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Към днешна дата има 14 човека заявили участие.
Списък на заявилите участие ще публикувам тука всеки понеделник до датата на крайният срок за записване.
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Идеята първият ден да стреляме в гората където миналата година , а вторият ден да стреляме в сградата на Пречиствателната станция . Това ще се осъществи, ако има хора да помогнат с реденето на едното от трасетата и се осигури съответният инвентар
Ще има:)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да поясня само защото в обявата не съм го уточнил.
Зоната за прострелка ще бъде отворена само:
Първи ден - 8.00 часа до 10.45 часа.
Втори ден - 8.00 часа до 10.15 часа.
В друго време на прострелката няма да може да се стреля,
защото мястото на прострелката е отдалечено от трасетата и домакините/организаторите
немогат да подсигурят маршал в зоната прострелаката извън посоченото време.
Все пак те са отговори за състезанието както и организатора ФТКС.
Извинявам се от името на домакините за причиненото неудобство.
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Здравейте прилагам списък на записалите се към днешна дата. Надявам се да не съм пропуснал някой.
 

Attachments

  • Записани.xls
    27 KB · Прегледи: 24
Нагоре