Кой каква музика харесва?

sess84

Редовен Потребител
а бе като пиеш две три ракии това ти се слуша

наздраве
 
Последна промяна от модератор:

venciru

Редовен Потребител
За предпочитане на добри колони......
От този клип научих за групата Kongos
Имат добри попадения и много добър саунд
 

astra

Редовен Потребител
Колеги, има ли някой друг любител - симфоник, освен мен във форума?
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Колеги, има ли някой друг любител - симфоник, освен мен във форума?
Аз слушам, ама много подбрани, затова не мога да кажа, че съм точно симфоник.
Слушам всичко. Не съм привърженик на един стил, но чалга и подобните не понасям, макар някои да опитват да се промъкват като сръбско или гръцко. Има ли чалгарски елемент и го отсвирвам автоматично.
Ето едно харесвано от мен.
Хайде още едно.
 

venciru

Редовен Потребител
Аз пък под "симфоник" разбрах слушащ симфонии. Горните са приятни и ги харесвам (аз даже танцувам валс, но английски, не виенски), ама според мен не са за "симфоници". По- скоро са танцувална музика. То и затова ги слушаме. Лично за мен симфониите ми идват малко тежки. Иначе симфонични оркестри вече свирят абсолютно всичко. Наистина всичко.............
 

dberov

Редовен Потребител
Хубаво парче, странно е обаче, че изпълнителя е анонимен. Моля някой ако знае кой изпълнява песента да драсне един ред. Търсейки попаднах на автора на илюстрациите използвани във видеото.
Al Margen - модерен артист, страхотен е. >> https://www.instagram.com/al_margen_insta/

 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Ей, опасен си. Аз я намерих тая песен няколко дена преди да я публикувам тук. Явно работата е прясна и затова съм се разминал с около ден, понеже а на 14.07.2019 г е качен клипа който ти пусна. Ама що се крие тая не мога да разбера.
Виж какво пишат в коментарите - Kelli Ali, All the world looking for you...
 
Нагоре