ФТ-Русе, ,Лесопарк „Липник“,11-12 Mай

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Поздравления към всички взели участие подготовката и организацията на това състезание. Честото на победителите. Радвам се, че бяха с всички вас.
 
Последна промяна:

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря на всички които дойдоха на това мероприятие и за помощта при реденето на трасето. Благодарности и към Жоро за напълването на бутилките с въздух. Аз ще го запомня с голямото надстрелване за първо място, беше напрегнато и много интересно.
Честито на победителите!
Изкарах си супер!
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Изкарах си прекрасно.
Супер състезание, даже не ни валя :).
Евала на всички, които помогнаха в реденето и в прибирането на трасето. Конкуренцията беше брутална. Голямо БРАВО на Део, за показаното тази и предната седмица. Само така машина.
Това е една от най-трудно спечелените ми купи, след тежко надстрелване срещу двама от най-силните стрелци в БГ.

П.С- за малко да забравя. БЛАГОДАРЯ СИМОООО.

П.С- Дени благодаря за хубавия подарък.
 
Последна промяна:

stannii

Редовен Потребител
Румба, честита купа! Явно много трудна, но за сметка на това сладка и заслужена победа. Поздравления към призьорите и към участниците уважили това наистина оспорвано състезание. Много добри резултати! Поздравления и за Влади, и за всички взели участие в организацията. Не се и съмнявам, че сте си изкарали страхотно.

...Део, браво за постоянството. Упоритият труд ражда победители...
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Страхотно си изкарах и аз и на състезанието и вечерта, благодарение на всички вас :):cheers:
Поздравления на победителите, голямо шоу спретнахте.
И за поредно състезание идват нови хора, което може само да ни радва, надяваме се, че ви е харесало и ще ви виждаме отново. Иво нали видя, че няма нищо страшно ;)
И не на последно място, ОГРОМНО благодаря на Влади, който за поредна година ни събира в Русе :cheers:

До нови срещи!
 

astra

Редовен Потребител
. Иво нали видя, че няма нищо страшно ;)
Благодаря ти Любо, за окуражаването и за помощта при прострелката! :)
Страшно наистина няма, а радостта от точните изстрели си заслужава и държи по няколко дни :) :) :)
Удоволствието да общувам с вашето ФТ общество си заслужаваше!
Благодаря на всички!


ПП Каквито корекции ми даде за далечните дистанции ги спазих и всички мишени от 40 до 50м. паднаха. Изглежда виждаме еднакво ;)
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Супер Румба - ожесточена битка на надстрелването, много характер и воля !!!
Супер Влади - организация, стрелба, настроение ... железен !
Супер Любо Николов - както винаги яко настроение, тоя път с с агнешки привкус !
Супер Део - който харчи много чашки преди състезание и си личи всеки път !
Супер Васко Попов - влиза в гросмайсторската група !
Супер Ники Коновски - първо участие и няма да е последно :) !
Супер Вальо - ще се видим в Хага ... той си знае :)
Супер Кристина - още един нов, който ще ме бие като маче у дирек next time !
Супер ВСИЧКИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Много яко състезание и запомнящи се преживявания ... както винаги всъщност !!!
Не ме е яд, че ви познавам всички до един :)
До следващия път !
 

astra

Редовен Потребител
Искам да ви задам въпрос, който ми възникна от това мое първо участие.
Силуетите на мишените бяха в светло синьо и всеки път, когато пропусках убойната зона, но уцелвах метала на мишената, изобщо не можех да видя къде ми е попадението, за да си преценя грешката и нужната корекция. Така допусках едни и същи грешки на едни и същи дистанции и не успях да си корегирам прицелването, както нормално очаквах да го направя. Това го отдавам на светлосиньото оцветяване на мишените. Дали има някакво изискване за цветовете на "свраките" и "бухалите" в тази връзка или това е част от предизвикателството? :)
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Благодарско на организатора, че събра толкова много готини хора на едно място Тези които отсъстваха, липсваха на компанията.
Браво на всички новодошли колеги, които се включиха с пълна сила. Надявам се да ви е харесало. Позволявам си от името на Оги и Павката да ви поканя следващия месец в Троян, на купа Балкантрейд.
Честито на медалистите и респект към Румбата(успя да отърве кожата в тая игра на нерви). Оспорван финал със зрелищно надстрелване..
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Луджев още един път да си жив и здрав и само хубави неща в живота. Ти го заслужаваш, защото си човек с голямо сърце. Поздравления и за Анна, винаги е до теб. Лично мен, много ме радвате. Да сте здрави цялото семейство.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Какво да кажа. Всичко беше казано.
Прекрасно мероприятие.
Прекрасен банкет.
Прекрасно време.
Прекрасни хора.
Резултатът е ясен. Нетърпение да ви видя пак.

Браво на всички за добрите резултати.
Наздраве
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря и аз за поредните 2 хубави дни.Браво на Влади и на всички които се нагърбват да правят състезания за да можем всички да се радваме на тях.
 

llcoolj

Редовен Потребител
За пръв път присъствах на такова състезание и ми беше много интересно. Макар, че дойдох на края на втория ден, успях да гледам финала с надстрелването, който беше адски оспорван. Браво на организаторите и честито на победителите.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Силуетите на мишените бяха в светло синьо и всеки път, когато пропусках убойната зона, но уцелвах метала на мишената, изобщо не можех да видя къде ми е попадението :)
На това синьо наистина е малко по трудно да си видиш попадението. На черна мишена най-добре си личи къде си ударил щита.
Но този цвят си е един от официално разрешените.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
А комбинацията бял силует и черна УЗ на мишената разрешена ли е?
 
Нагоре