ФТ-Русе, ,Лесопарк „Липник“,11-12 Mай

Don

Потребител
Здравейте колеги. Успех на състезанието. Ще се намери ли някой от Бургас да вземе една пушка на връщане ?
 

astra

Редовен Потребител
Колеги, сори за разводняването, но: кога най-късно може да се запише човек за участие за Русе?
Имам моя нов Щаер от няколко дни и съм излизал с него 3-4 пъти. Още свиквам, но много ми е мерак. Аз затова и го купих - за да се включвам във вашето ФТ общество.
Обаче, хем нямам кураж за първо участие, хем ми липсва какъвто и да е ФТ опит, хем пушчицата е на едва 5-600 изстреля... Все неща които ме отказват, въпреки голямото ми желание за участие, което бъдете сигурни - все някога ще осъществя :)
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Не знам какво се мислиш ? Пали колата и идвай няма по хубаво свикване от едно състезание , всеки ще помогне с каквото може. А и Русе е най добрата дестинация като трудност за първи стъпки.
 

astra

Редовен Потребител
Благодаря ти за куража! Но не ми отговори на въпроса: кога най-късно мога да заявя участие?
Понеже и в събота се освобождавам от работа в 8 сутринта, работата изглежда хептен комплицирана. Затова пък желанието ми е мн. голямо, също и ентусиазмът :)
А бе, ту съм в огън, ту съм в лед :)


ПП Сега погледнах: Ден първи – 11.05.2019г.
От 09:00 – 11:00 - Хроно-тест, прострелка

Пловдив - Русе за 1 час не става. Изглежда липсата на време ще реши вместо мен :(

Може да ми изтриете постовете, че разводних.
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
И на място да дойдеш никой няма да те върне. Просто записването улеснява страшно организаторите
 

cc23

Редовен Потребител
Колеги, сори за разводняването, но: кога най-късно може да се запише човек за участие за Русе?
Имам моя нов Щаер от няколко дни и съм излизал с него 3-4 пъти. Още свиквам, но много ми е мерак. Аз затова и го купих - за да се включвам във вашето ФТ общество.
Обаче, хем нямам кураж за първо участие, хем ми липсва какъвто и да е ФТ опит, хем пушчицата е на едва 5-600 изстреля... Все неща които ме отказват, въпреки голямото ми желание за участие, което бъдете сигурни - все някога ще осъществя :)

Колега, аз ще стрелям с пушката на Пепи, настроена за нея. Имам около 100-150 чашки с тази пушка. Но това не ме спира. Всички в групата са страхотни и търпеливи. Някои са там за победа. Аз съм там да се забавлявам и да победя себе си!
 
Последна промяна:

apapazov

Редовен Потребител
Да питам само в двете дадени места за настаняване има ли ресторанти и може ли да си поръчаш нещо за ядене. Примерно пържола и салата или трябва да се носи или купва от съседно селище
Имам предвид мога ли да дойда с ръцете в джобовете и на място да се наям или да мисля предварително за ядене и пиене
 

astra

Редовен Потребител
В Кипарис места няма.
В Липите, където още има стая, близо ли са до мястото на състезанието т.е. удобно ли е да оставам там като местоположение спрямо мястото на стрелбите и основната група?
Ще се присъединя към въпроса на apapazov от по-горе.

Благодаря!
 
Последна промяна:

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Щом са препоръчани две места за спане значи са достатъчно близо до трасето.
А за храна най добре позвънете и питайте където сте запазили.
Организатора ще бъде зает с редене на трасе поне до късния следобед и няма да може да иде до никой от местата за спане да пита.
 

astra

Редовен Потребител
Така и направих! :)
Отсядам в Липите, но понеже мин.година не съм бил и не знам къде е трасето....Ще търся на място и ще се ослушвам :)

Иво Алдимиров
Щаер Challenge HFT, 16J, JSB EXACT 0.547
HAWKE 8-32 X50

Вероятно ще закъснея за началото през 1-вия ден, че ще тръгвам от работа. Дано ме наместите някак :)
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
В Кипарис може с заявка да се прави някаква храна но не е с ресторантско меню, иначе има скара и може да се ползва. Липите имат ресторант но там не съм ходил.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Координати на хотела.
43.836807,26.087548

Към трасето има указателни табели. След дъжда е проходимо само с джип. Пеша от хотела е 400м.
Screenshot_20190510-214916_Maps.jpg
 
Нагоре