AGN Technology - VULCAN

lynx

Редовен Потребител
Тя и цената му една неприятна... o_O, с доставката и другите екстри ще удари джакпота.
Иначе добре са го издокарали на фасон, няма спор за това.
 

m42_orion

Потребител

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Не пращат извън сащ,може да стане с фирмите за доставка от там, пробвано е......
www.delivery-shop.com
Иначе Рачо тия хамериканците много ги хвалят заслужавали са си парите.
 

mobilen

Редовен Потребител
На моя Вулкан 6.35 преди седмица му преправих хасански модер(само резбата за присъединяване) и съм доволен от резултата.Само премести групата с 3 см на 50м.На Хасана отворите бяха 9-10мм.
Излиза 90 лв цялата работа с модер от
магазина.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Митко видя, че на големия допмодер, дето го предлага Евгени(демек фабричения), дупката му е бая голееемичка като за .25.
Само ще иска експеримент с пълнежа, докато млъкне до желаното ниво, защото вътре има само една спирала. 6,35 си заглушава и така доволно, но като му се побае ще свие и групата. Сигурен съм, че е разработван да става и за .30. Не се сетих да го пробвам на Вулкан 2 като дойдоха първите.
 
Последна промяна:

mobilen

Редовен Потребител
На мен просто повече ми хареса как изглежда хасанския
 

Attachments

  • 20180818_222902.jpg
    20180818_222902.jpg
    249.3 KB · Прегледи: 180
  • 20180818_222935.jpg
    20180818_222935.jpg
    279.2 KB · Прегледи: 173
  • 20180818_223019.jpg
    20180818_223019.jpg
    171.5 KB · Прегледи: 178

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Разменял съм кореспонденция с DonnyFL, категорично отказва да изпраща извън страната, незаконно е. Фирма за шипинг, както е казал Hristoss.
От днес кралето са преставители на Дони за Европа...
Има два модела налични за Вулкан 7,62 ..ако не са ги отнесли вече.
https://www.krale-schietsport.nl/en/moderator-donnyfl-sumo-vulcan.html
https://www.krale-schietsport.nl/en/moderator-donnyfl-ronin-vulcan.html
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Има вече Вулкан 2 и в другите калибри. Цените засега за нас са същите като за 7,62.
Vulcan 2 BPS - плстмасов булпап приклад, 760 мм, 3,25 кг, - 1359€ с ДДС
Vulcan 2 BWS - орехов булпап приклад 760 мм, 2,9 кг- 1429€ с ДДС
Vulcan 2 BLS - ламинатов булпап приклад , 760 мм, 3,2 кг- 1429€ с ДДС
Vulcan 2 TPS - плстмасов тактически приклад -910 мм, 3,9 кг 1359€ с ДДС
Vulcan 2 TWS - орехов тактически приклад -910 мм, 3, 6 кг - 1429€ с ДДС
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Днес ще опаковат един Vulcan 2 BPS, и ще направя всичко възможно, да пристигне навреме за Коледа, и да е под елхата на Щастливеца, заслужил подаръка си.
 

lynx

Редовен Потребител
И според мен няма как да е 100. По-скоро е между 40 и 50 метра.
На Вулканите големи оптики никой не слага, а тази от клипа ми прилича на по-семпла и от евтините модели.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
И според мен няма как да е 100. По-скоро е между 40 и 50 метра.
На Вулканите големи оптики никой не слага, а тази от клипа ми прилича на по-семпла и от евтините модели.

Имах предвид, че от изстрела до попадението времето е много кратко, за да е 100 м. Точността не я коментирам.
 

Sen

Редовен Потребител
Напълно си прав, това не може да са 100 м по повече от една причина. Хубава група, но нямаше нужда от тези "100" м в долния десен ъгъл на ATN-a.
 

lynx

Редовен Потребител
Групира идеално и за 50 метра, надписа "100м." наистина е излишен и буди най-различни съмнения за автентичността на клипа.
 

anibis

Редовен Потребител
Тая група според мен даже не е и на 50м. на открито. Такава група може да се направи на 50м. на закрито и то пак ще е трудно със седемнайсет изстрела/толкова ги преброих/ според мен разстоянието е около 30м.
 
Последна промяна:
Нагоре