FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

Don

Потребител
Честито колега, благородно ти завиждам. Моето дърво за същите пари тепърва трябва да го дялкам :-[. А при ФХ е скучна работа - само стреляш и пиеш бири. Не мисля че ще останеш разочарован :cheers:.
 

bleu81

Редовен Потребител
Честито колега, благородно ти завиждам. Моето дърво за същите пари тепърва трябва да го дялкам :-[. А при ФХ е скучна работа - само стреляш и пиеш бири. Не мисля че ще останеш разочарован :cheers:.

Не е като да няма какво да се дялка по пушката, но да кажем че бях наясно с недостатъците и плюсовете ги компенсират до голяма степен.
 

barbaron

Редовен Потребител
Бах маа... аз съм се набутал с импакт, щом и с тая пръчка можеш да си менкаш цевите...
 

Sen

Редовен Потребител
Бах маа... аз съм се набутал с импакт, щом и с тая пръчка можеш да си менкаш цевите...
Е, със сигурност не го мислиш :) Знаеш какви други възможности за настройка ти дава Импакт, и то без да разглобяваш. И са неща, които липсват при котака.
 

dvelinov

Редовен Потребител
Днес с Kifa постреляхме малко,голям кеф и супер време!

Много ми се стреляше и нямах време за хроно/по-натам ще направя и мерене/
Налягане 125 бара,цев 7.62мм.700мм.с модератор.Съчми JSB 2.90гр.
IMG_4034.JPG 5 броя на 50м.
IMG_4035.JPG6 броя.на 70м.
IMG_4036.JPG 5 броя на 82-5 м.
IMG_4038.JPG
IMG_4039.JPG JSB 3.25 4 групи на 82-5 метра
 

bleu81

Редовен Потребител
Да ви представя и аз най накрая за първи и последен път по нашите земи една "истинска" фт пушка ;-) че с тия банални армсове, щаери и анщуци доскучахме на "чужденците"
Воала!
IMG_20190122_211617.jpg IMG_20190122_211754.jpg IMG_20190122_214202.jpg
 

4a4o

Новодошъл
Здравейте,поръчах си въпросната пушка,след като прочетох всички теми за избор на пушка.Прецених,че това е пушката която искам,но нямам почти никакъв опит в стрелбата с ВО .И искам да помоля да ме насочите към някой който да помогне с прострелването,както и да ми обясни основните неща които трябва да знам преди да започна да стрелям.Благодаря предварително!
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
"A каква пушка ще дойде до 15-20 дни"- http://www.fxairguns.com/rifle/the-independence/
И искам да помоля да ме насочите към някой който да помогне с прострелването,както и да ми обясни основните неща които трябва да знам преди да започна да[/QUOTE]

Ако не си намериш другарче до тогава пиши на лични :).К-т с оптиката ли я взимаш или тапърва ще го мислиш?
 
Нагоре