Снимки на вашите пушки

emci74

Редовен Потребител
Предлагам във форума ,освен модератори,да назначим и преводачи от и на английски ез.
Ще трябва да ти е персонален преводачът,никой не се е оплаквал скоро от английският на Гари,за което човека се е извинявал многократно.
Ако погледне човек положително на нещата ,без да хейтва ей така. ..
Може да научи някоя дума на английски бай дъ уей!
 

Licho

Редовен Потребител
Съжалявам !Не съм чел изказвания на Гари,но щом му е трудно,нека му се помага на човека!
А ние с теб,колега,преди да преминем на английския(макар да казват,че отдавна не е на мода),не е ли по-добре да научим българския (като напр.правилната употреба на пълен и кратък член )
Дай по-добре,вместо да се закачаме на дребно,да преминем на нещо по-интересно-напр.снимки на пушките.
 

emci74

Редовен Потребител
Приемам критиката за граматиката ми,като се позачетох сега-верно поулял съм се с пълния член. Обещавам да не го ползвам в бъдещите ми постове и да възвърна хармонията в темата .
Хубаво е от време на време да посочват невежеството ми и да ме свалят от облаците на земята,че току виж съм се помислил за гръцки бог!
Пък така и ти ще се почувстваш по-добре ,показвайки завидни знания по български език.
Хайде със здраве!
 

gary m

Редовен Потребител
и сега какво. хубава я свършихте. обидихте един всеотдаен и достен човек. голямо геройство няма що
Let me have the final word my friend.
Airguns and shooting are the only reason for me to post on this forum, I learnt to understand written Bulgarian just through this forum. I studied just so i can participate, I wanted and needed to understand safety briefings etc. I wanted to participate.
My native language is not true English, I have to triple convert from Gaelic to English then Bulgarian.
I have been given a lot of tolerance and support from the Bulgarians. I thank you all.
My enthusiasm to post something on the forum often makes me use English. My enthusiasm insults some, it causes moderators conflict. Sorry.
I am no young child, learning new tricks are hard.
I will leave the forum to the Bulgarians.
 

Licho

Редовен Потребител
Пак ще повторя:
Нямам чест да познавам колегата Гари,не съм чел негови изказвания и нямах представа,че не владее езика.
Нямам причина да се извинявам на никого и никого не съм искал да обидя.Всеки,който поне малко ме познава,знае,че не съм конфликтен.Но ако колегата се е почувствал по някакъв начин засегнат,готов съм веднага да го направя.
.Христо,от това,което казваш за него,разбирам,че наистина е добър човек.Форумът има нужда от такива.
 

lynx

Редовен Потребител
Гари, не виждам причина да се обиждаш а даже и да напускаш форума.
Забележката на модератора НЕ беше към твоето писане на английски, а към българите които ти отговарят на английски.
Ти не пишеш често, ако е нужно ще ти превеждаме написаното на български, това съвсем не е проблема.
 

bleu81

Редовен Потребител
Тъй като забележките тръгнаха след моя пост искам да се извиня на гари за неудобството, който му причиних. Може и да сте забелязали, че в постовите си пиша със синволи на кирилица дори английски думи. Позволявам си да пиша на английски само на Гари, понеже писаното бе адресирано директно към него.
За членуване не отговарям, понеже освен моя "член" други не ползвам!

А сега малко да разведря темата със няколйо снимки на моите пушки, каквато е всъщност и темата на поста.

Започнах 2018 с един хайнел 312 а ето ме сега..5 "нови" пушки и два пистолета.
Надявам се жена ми нокога да не ги види на куп като на тая снимка, че ше поиска нещо много скъпо :cool:

IMG_20190104_212309.jpg IMG_20190104_211705.jpg
П.п. хайнела го няма на снимката понеже работя над приклада и пружината и е на части.
 

gary m

Редовен Потребител
Пак ще повторя:
Нямам чест да познавам колегата Гари,не съм чел негови изказвания и нямах представа,че не владее езика.
Нямам причина да се извинявам на никого и никого не съм искал да обидя.Всеки,който поне малко ме познава,знае,че не съм конфликтен.Но ако колегата се е почувствал по някакъв начин засегнат,готов съм веднага да го направя.
.Христо,от това,което казваш за него,разбирам,че наистина е добър човек.Форумът има нужда от такива.
Релах приатл, език е мои проблем. :cheers:

C`mon Gary! I`ll take the half of you ban.

Classic, i cry and pee myself. :D

Thanks Bojo,

Мерси Фатален.
 
Последна промяна от модератор:

xpresident

Редовен Потребител
Последна промяна от модератор:
Нагоре