Добричка група

Пламен ss

Потребител
Здравейте между двата празника неможем ли да направим едно събиране. Истината е че имам да прострелям една оптика. Ще бъда тих обещавам :). Пък и вкъщи не ме свърта. Почерпката от мен .:cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Аз съм ежедневно ангажиран до 31 включително, но ако има хора ще гледам да се откача, само пишете дата за кога Ви е удобно.
Свельо и той сигурно ще дойде или пък ако той е сигурен на 100% аз ще пропусна...ще видим как ще я наредим, стига да има желаещи.
 

Пламен ss

Потребител
Аз до 31.12 съм свободен когато на вас ви е удобно нямам претенции за дата нито за час с вас се съобразявам. Щото сега съм айляк. Ако стане стане ако не догодина.
 

dberov

Редовен Потребител
Днес разговарях със Светльо и единствения му свободен ден е утре.
На мен също утре ми е най удобно, така че се уговорихме да направим сбирка утре в 12 часа.
От тук нататък, моля всеки който ще идва да пише, за да зная колко скара да взимам и понеже изпращаме старата година, такива като "АЗ НЯМА ДА ЯМ и не ме смятайте" не важат. Броя хората които са писали че ще идват, купувам скарата, представям касовата бележка и парите се делят по равно НА ЧОВЕК. Ако искате заповядайте семейно с децата, това не променя нещата.
Също така, погледнете довечера да не би да има промяна в часа, не сме уточнили и мястото на срещата понеже и Светльо ще е там. Затова може да се съберем направо пред халето, но крайното решение казва той.
Някой ако има предложение за нещо което съм пропуснал, да пише.
За сега е това.
 

Ctan4o

Потребител
Говорих с Пламен преди час и се разбрахме за утре да стреляме но гледам че и вие сте се организирали.
Пак ще дойда с жената.
 

staif

Редовен Потребител
12 ч направо пред халето (ако искате заобиколете от задната страна още на кръстовището на Манев -и надясно понеже е голяма кал ако се мине направо към халето)
Берка а ако идеш по напред направо отваряй..
 

dberov

Редовен Потребител
Днес се чух със Сашо и той каза че ще дойде.
На Теодор звъннах и той може да мине.
Поръчах и платих скарата, за утре в 12 часа ще е готова и ще я донеса гореща. Другото ще пазаря преди да дойда.
Ами гледам че няма много мераклии, но колкото - толкова.
 
Нагоре