ИМАМЕ ХАЛЕ

fotenliev

Новодошъл
Да попитам колеги от къде зареждате метан аз зареждах от КЦМ, но последните два пъти много ниско налягане 150-160 бара ще съм ви благодарен ако споделите
 

pitbula74

Потребител
И аз от там зареждам.Ако си от Пловдив-минваш Скобелева майка и хващаш пътя за Поповица,метан станцията се пада от дясно,там метана е по хубав и пълнят някой път до 210 бара.
 

Ikonomec

Новодошъл
Привет на всички,
преди месец си закупих Cometa Fenix 400.
След като почетох за това хале, въпросът ми е мога ли да се включа и аз с посещения, има ли някаква такса, работно време и т.н.
В момента деня е къс и докато се прибера да ида до реката/гората вече е тъмно, а ми се отпуска напрежение.
Доколкото четох, халето е някъде в индустриалната зона на Тракия, под моста за Асеновградско.
Все още ли е там и действащо ли е?
Ще се радвам да се запознаем и постреляме заедно.

Благодаря предварително!
 
Последна промяна от модератор:

йонко

Потребител
По-напред в темата е описано къде се намира с координати а,хора има в събота и неделя след 14;00.
 

Ikonomec

Новодошъл
Привет и благодаря за бързият отговор!
По-напред видях локация, но тъй като е от минали години се чудех дали има промяна.
Считам, че няма и ще опитам да ви посетя в идния уикенд, след лова на щуки.

Поздрави!
 

Licho

Редовен Потребител
Ако си сам,внимавай!Покрай халето има доста бездомни и агресивни кучета,които могат да ти създадат неприятности.
 

astra

Редовен Потребител
Колеги, не отива на добре перспективата на "нашето" хале:

Тази бурна индустриализация на нашия град и община, изглежда може да ни изтика от удобното местенце за упражняване на хобито.
Ех, дано съм лош пророк и напразно се притеснявам...
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Споооко. Това виси "съзнателно" отдавна там.
Просто не си идвал от 2 г.
 

astra

Редовен Потребител
Ами не съм идвал. Един известен във форума пловдивски "оръжейник" ми повтаряше да не ходя, че колегите се сърдели като ходели там странични. И аз не ходех...
Сега разбирам защо ми е говорил тези легенди.
 
Нагоре