ФТ Асеновград (закриване на сезон 2018)

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Направихме си едно чудесно закриване на сезона. Един много силен сезон в който освен прираста на участниците се и увеличи рузултатноста на свалените мишени, и конкуренцията. За напред ще бъде все по-интересно според мен. Изкарах си невероятно :cheers:Благодаря на организаторите за положения труд, и че ни събраха.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Благодаря на организаторите за чудесното състезание. Благодаря и на всички включили се с каквато и да е помощ по реденето на трасето и организационните въпроси.
Беше чудесно състезание, много добре балансирано.
Честито на победителите!
Честито и на шампиона на България за 2018.
Хайде догодина пак ;):)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Момци щастлив съм, че съм част от това ФТ общество.
Нямам думи, с които да опиша колко ми е приятно на нашите мероприятия.
Радвам се, че ви познавам.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Живи и здрави, догодина се наемам, да ви направя кратки хороводни курсове, ама следобедни, преди разпивката........ Да не се излагаме по клиповете и да върви стройно хорото.
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Не остана нищо неказано:)
Каквото и да си помисля да напиша ... по-горе го има някъде ... и са все хубави неща!
Ще добавя, че към тоталния прогрес в резултатите на всички видях и обща ментална промяна в посока толерантност, уважение, съобразяване, подтискане на его ... все в посока приятелство !!!
Макар да съм отскоро смятам, че джентълменското в този спорт винаги го е имало в нашите редици, но сега вече става водещ параметър!
КАКВО ПО-ХУБАВО от ТОВА ?!?!?! :)
 

pellet

Редовен Потребител
Благодаря на всички организатори за това състезание, а и за целия ФТ сезон! Винаги си прекарвам чудесно!
Макар и отскоро да съм в спорта забелязвам, че за последната година нивото се е вдигнало брутално. Това е прекрасно и ме радва повече от всичко. Всички са прекрасни стрелци! Нямате стигане, еййй :)
Въпреки всичко моите напъни продължават :lol::lol:

Поздрави на всички и до нови срещи!
 

gary m

Редовен Потребител
Не остана нищо неказано:)
Каквото и да си помисля да напиша ... по-горе го има някъде ... и са все хубави неща!
Ще добавя, че към тоталния прогрес в резултатите на всички видях и обща ментална промяна в посока толерантност, уважение, съобразяване, подтискане на его ... все в посока приятелство !!!
Макар да съм отскоро смятам, че джентълменското в този спорт винаги го е имало в нашите редици, но сега вече става водещ параметър!
КАКВО ПО-ХУБАВО от ТОВА ?!?!?! :)

Това стопля сърцето ми. Благодаря.:cheers:

That warms my heart. Jethro well said. :cheers:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Каквото и да кажа...ще е малко или ще повтаря казаното. Чудесно мероприятие и сезон....макар да не можах тази година да присъствам на много състезания. Пожелавам си догодина да съм по редовен и да продължаваме развитието на ФТ.
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Много хубави хора събрани на едно място, прекрасен шампионат и уникален финал.
Поздравления за първенците. Честито на шампиона на България за сезон 2018.Чест и почитания към организаторите.
Заредихте ми батериите въпреки, че издържат само месец:rambo::rambo::rambo:
 
Нагоре