Добричка група

sts1969

Редовен Потребител
Пичове, Митак, що не спретнете един Бенчрест, не сте малка група, а и съм сигурен че доста хора от страната ще дойдат?!?
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Светльо, сега само откриваме "сезона" пък и двама ще са с пружинки на механични мерни.
Една нова пушка имаме с нова оптика дето ще се прострелва... не става.
По нататък, живот и здраве, съберете се Варналии и заповядайте да направим едно хубаво събиране а с теб да се надстрелваме че ти от бая време ми се каниш :D
 

sts1969

Редовен Потребител
Верно, имам мерак да те отупам на 25м. :D идея си нямаш как врънкам Васко да дойдем, ама той цяло лято не се отделя от морето...сякаш пъпа му е хвърлен там. Е...утре ме кара да стана в 7 часа да ходим да стреляме на Китка, аз цяло не мога да го накарам да постреляме, и като падна снега се събуди и размърда. :pardon:
 

dberov

Редовен Потребител
Еми и ние тук сме така, само зимата се събираме на куп, иначе лятото по двама или трима излизаме.
Иначе поканата си остава, когато и който поиска да заповяда.
 

dberov

Редовен Потребител
Станчо и той каза, че ще дойде и Светльо е под въпросителна ако може ще дойде и той.
Аз съм вече на линия, някой нещо ако се сети че трябва, да пише.
 

dberov

Редовен Потребител
Да уточня за скарата.
Изчаках да стане 9 часа и се обадих на приятеля ми, който държи грил-скарата и ми каза, че в неделя отваря в 13 часа.
Така че имам резервен вариант, ще взема от друго място само кебапчета и кюфтаци, там крилца нямат.
 

staif

Редовен Потребител
добре дошли на новото попълнение в групата,,Виждам че сте си изкарали чудесно .Жалко че нямаше как да присъствам заради ангажименти,но следващия път дупча мишените у дома и съм там- живот и здраве..
 
Нагоре