Магазини за въздушно оръжие - гр. София

ag111

Новодошъл
zarimex аз го зачертах от списъка с магазини, продавача е в топ 5 на най здуханите ,тъпаци които съм виждал да "обслужват" клиенти. Още от вратата ме посрещна "искрено и лично" и ме отряза че не продавали уплътнения за въздушни пушки , били само при оръжейника и той ги слагал. При положение че са дадени в сайта и можеш да ги поръчваш уж от там. Редко тъп и злобен тип.
 

redsox

Редовен Потребител
Днеска в заримекс си купувах чашки. Гледайте винаги какво ви продават ако е възможно да отворите кутийката. Взех RWS . Отварям вътре имаше само ей така като погледнах отгоре 4 чашки които нямаха нищо общо с останалите: една островърха, две които приличаха на мачовите на Гамо и неква друга смачкана. Викам хора сега тва нормално ли е? Как да знам останалите дали са наистина 500 и дали са RWS въобще? Свива рамене продавача имаше още няква госпожа която каза ей сега ще дойда влезе оотзад някъде и повече не се появи. Както и да е... всех кутийката и си тръгнах. Дано продукта е оригинален но човек вече не знае откъде какво го дебне като пазарува.
 

lynx

Редовен Потребител
Отдавна не съм купувал чашки на RWS, но навремето имаха стикер.
С него трудно ще стане отварянето на кутията и подмяна или друго на чашките вътре.
Сега предполагам, че още има лепенки с логото на кутиите.
Стикерът затова е сложен, за да няма съмнения за съдържанието.
На твоята кутия имаше ли стикер с логото на RWS?
hobby_4,5-1024x1024.png
 

luft9waffe

Редовен Потребител
С него трудно ще стане отварянето на кутията
Абе доста лесно си се отлепя и връща обратно. И е добре да го има, ако ще се съхраняват чашките по-дълго време. Пази донякъде от влага и окисление.
 

redsox

Редовен Потребител
Без стикер беше последна кутийка. Явно са я ползвали и като кошче за боклук. Но и за това им се намери купувач...
 

Attachmen

Новодошъл
https://arms.bg тези са мошеници, не ги ползвайте! Прикачел съм снимка. Поръчах и платих за скорост 380 м/с за 5,5 мм, която уж е 45 j, но получих тази, Благодаря
 

Attachments

  • IMG_20201222_112525.jpg
    IMG_20201222_112525.jpg
    304.8 KB · Прегледи: 50

Attachmen

Новодошъл
Купиях я декември, преди 2 седмици обърнах внимание на кутията. Предполагам, че ще мога да я оправя, защото най вероятно е от партидата която е разпробита с по голямо Ф преди цевната кутия
 

Attachmen

Новодошъл
Не съм смятал, в обявата пише 380 мс, на кутията 280
 

Attachments

  • Screenshot_20210403_200951_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    Screenshot_20210403_200951_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    116.3 KB · Прегледи: 8

lynx

Редовен Потребител
Attachmen , не се шашкай.
Продавачът не е измамник, това са нормалните лъжи на производителите.
Всеки производител лъже грозно с метрите в секунда и джаулите. :p
Ако това Гамо е 45 джаула, няма да уцелваш буркан за компот от 10 метра.
Стреляй си и не се занимавай с глупости, при другите марки също лъжат, но Гамо често се престарават с "рекламите".
 

Attachmen

Новодошъл
Стрелям си, ама ме човърка, колегата с турска пушка за 150 лв постига същите резултати
 

Attachmen

Новодошъл
реклами или не, на кутията си пише, а джаулите виж как са го задраскали от магазина
 

Attachments

  • IMG_20201222_112525.jpg
    IMG_20201222_112525.jpg
    304.8 KB · Прегледи: 31

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Колега,на нашия пазар +- 40 дж. са Хасан 125/135 с всички плюсове и минуси!За ПП мощност не е най-добрия критерий за подбор...ако това ти е условието то търси ПЦП!
 

Attachmen

Новодошъл
Гледах пцп, но ми идват неудобни за излет. С такава си трябва предварителна подготовка
 

emci74

Редовен Потребител
Законът за защита на потребителя санкционира такива подвеждащи реклами. Можеш да се обърнеш към КЗП и да си потърсиш правата.
 
Нагоре