Софийската група

братушка

Редовен Потребител
Здравейте всички.
При дъщеря ми в София още лежат няколко бенчрест масички, чакат да бъдат подарени.
Всеки желаещ може да си вземе.
До края на седмицата съм в София, ще чакам да се обаждате.
 

братушка

Редовен Потребител
По принцип е възможно: по куриер за твоя сметка. (масичката си е безплатна, доставка за твоя сметка).
Пиши на лични, ако съгласен.

PS: дори повече от една....
 

братушка

Редовен Потребител
Всъщност имам доста масички за подаряване. Навремето направих 20. Не помня точно колко ми останаха, но са повече от 10.
От време на време идвам до София и мога да ги докарам на колегите от София, и те от своя страна да ги раздават на своите сбирки.
Или пък по куриер за сметка на получателя....
Ще си запазя само 2.

PS: Питаха ме за снимки. Ето тук има:
http://bratushka.snimka.bg/hobby/botevcup-2011.598055.23777336
Сгъваеми са, влизат в багажника на стандартен седан.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Егати яките снимки,що народ...това от кога и къде е ?
Не ли редно тези маси да останат в някой клуб за евентуални мероприятия по бенч,...по полезно ще бъде...
Запазвам всички
 
Последна промяна:

staz

Редовен Потребител
Точно тогава минавах по околовръстното. Всичко беше опушено. На пътя между Суходол и Банкя има тлеещи шубраци от три дни. Никой не ебава да го изгаси. Кратунките от 112 обаче не ги хващат клетвите...
Искам да кажа, че някой пали в този район и си пали, и си пали...
 

kamikadzzze

Потребител
Събота или Неделя някой ще ходи ли да стреля?
Изобщо как става организацията, по другите градове май повече се събират?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Събота или Неделя някой ще ходи ли да стреля?
Изобщо как става организацията, по другите градове май повече се събират?

Тази седмица ще се ходи тук.
Можеш и с колегата Hawks да се разбереш за транспорта евентуално.
 

daniel

Новодошъл
Здравейте, нов съм във форума и преди малко писах за организиране на срещи, колегите ме пренасочиха да задавам въпросите си тук. Интересува ме стана ли "мъртъв сезон" или все още има възможност да се организира нещо-не говоря за грандиозна организация. Понеже съм с малко дете, не мога да излява много далече от София.
 

vedra

Редовен Потребител
Здравейте. Във форума съм от няколко дена и тепърва ще правя прощъпулник в областта на стрелбата с пневматично оръжие.
За да се случи този прощъпулник обаче трябва по напред да си купя и аз пушка. Именно във връзка с това имамн една молба към хората с пушки от София.
Дно не прозвучи много нахално, но дали ще се намери някой от вас, който да е склонен да ми позволи да пробвам няколко изстрела с неговата пушка? Господа търговците не предлагат в магазините си екстра от типа на "проба преди покупка" така че поне аз не виждам друга възможност това да се случи, освен чрез учтивоста на някой от вас.
Утре мисля да присъствам на сбиркаата в Асеновград но не вярвам там някой да носи други пушки освен тези с които ще се стреля в състезанието.
Да уточня- аз освен че искам да гърмя с вашите пушки имам и претенции!
Понеже съм се насочил към EVANIX BIZZARD S10, 5,5", 58 J или SUMATRA 2500 6,3" ми се ще да бъде нещо в клас "Черешово топче"- ако е възможно разбира се. Ако ли в региона нама такава техникя, ще се бие път до Русе или Шумен.
Ще съм доволен и ако някой знае дали по близо до София се намира подоббно въоръжение.
Ще бъда много благодарен ако някой ми даде информция по този проблем.
Поздрави,
Весо Драганов
 

lynx

Редовен Потребител
Тъй като ще ходиш до Асеновград, май щеше да е най-добре в темата на състезанието да пуснеш това запитване.
Някой от състезателите, който притежава пушка-топ може да се навие да си докара пушката и да я пробваш там на място.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Вероятно е късно за тази молба, защото голяма част от нас са от сутринта в Асеновград.
 
Нагоре