FT Търнак 03.11.2018 - Тренировка 2х30

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря на всички които дойдоха и помогнаха, стана супер .
Ето и малко резултати 2х30 :
1, Божидар Чудомиров 27 27 54
2.Владимир Нинов 25 26 51
3. Деян Марков 24 22 46
3.Стилян Пасков 24 22 46
5.Десислава Калоянова 20 21 41
6.Станислав Калоянов 20 20 40
7. Станимир Иванов 23 16 39
8.Хайри Хутев 23 14(само задължителни) 37
8. Любо Николов 18 19 37 (само задължителни)
10. Първолета Маркова 14 21 35
11. Петър Илиев 19 15 34
12. Дени Паташев 13 14 27
13.Гари Мъри 12 14 26
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Браво Хайри. Добре си се справил.
Браво и на Първолета за първата и стрелба. Джуби, да й оправиш името, че току виж ти опърлила пушката. .
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Искам да отбележа добрата стрелба на Влади и Станимир които стреля Фт за първи път с чужда пушка за лява ръка при това и оптика която не е за Фт със стрелба по скалата на оптиката.
 

stelibg

Потребител
Благодаря на организаторите и всички помощници :) Прекарах си страхотно. Макар, че съм "почти ветеран", днес бях отново "новобранец". Радвам се, че този спорт набира все по-голяма популярност.
 

Dominus

Редовен Потребител
Я виж кой си спомнил че има пушка.
Радвам се че се появи Стельо. Чак ти забравих името и не се сетих че си бил и ти там :cheers:
 

stannii

Редовен Потребител
Страхотна тренировка се получи. Евала на Део, който с неизчерпаемата си енергия успя да ни събере и да спретне не само едно много балансирано и приятно за стрелба трасе, но и да ни нагости подобаващо! Ами Део, моля те, прави по-често такива тренировки! Знам , не е лесно, но пък преживяването си заслужава...
Би ли споделил все пак, как успяваш да презаредиш батериите!?;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Стели, радвам се че си се появил, и ме е яд, че не можах да дойда да се видим. Идвай на Асеновград..
 
  • Харесвам
Reactions: kid

lamer4o333

Потребител
Благодаря и аз на Део за страхотната организация и на всички колеги с които успяхме да се видим и да си побъбрим ! От другата година ще се виждаме по- често (надявам се )!!!
 
Последна промяна:

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Благодарности на Део и Първолета за перфектното мероприятие и чудесната атмосфера !!!
Благодаря и на всички присъствали !!!
За пореден път доказах колко зле стрелям, но е факт, че пак научих нещо ново, не че ще ми помогне де :)
Мислех да се откажа от ФТ, но при тази компания от прекрасни хора няма да е скоро :)
Специални поздрави към Влади (alucard) и Първолета за супер стрелбата им ... бях в коридор с тях на двата етапа.
Кеф ми е, че старо куче като Стели се завръща с гръм и трясък, че даже научих нещо от него без той и да подозира :)
 
Нагоре