WFTC 2018 Полша

ivofox

Редовен Потребител
Браво Наде.44 е страхотен резултат за втория ден.Браво и на Павката.Макар че учаквах да е в 3-ката.но явно лошите условия на майката природа са изиграли лоша шега.Но им е показал с надстрелване кой е шефа.Продължавайте с същия дух и ще се получат нещата
 

lynx

Редовен Потребител
Супер! Браво на Недето и Павката! :winner::bravo::bravo:
Реално погледнато, това е първи български пробив на Световно първенство по ФТ.
Крайно време е да научат за нас (по трудния начин), като не искат с добро.... :p
Оправихте ми настроението! :cheers:
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Страхотно!
Поздравления за всички, представили БГ в Полша !
На най-успешните Надето и Павката пожелавам още по-добри резултати ... те го могат !
И се чудя ... дали всички да не минем на АА S400 :):):):):)
Или пък да си взема един Хатсан и догодина да покажа с гордост как Не се стреля :)
Щото с мойта може и да ми мине котка път и да направя 20+ :)
... ЩЕ СЕ ПИЕ ... ЯКО !!!
 

stannii

Редовен Потребител
Сега, когато емоциите и фанфарите утихнаха, аплаузите и медалите се раздадоха, химните се изсвириха, може би е време за равносметка. Но не аз имам право на това, а врелите и кипелите в този спорт, превръщайки го от обикновено хоби в страст и развивайки го с цената на много, много усилия. Но имам пълното право да кажа: Симо,Божо, Наде, Румба, Ице, Павка(Dominus), Любо(Soundmax), Любо(Ludjev77), г-н Павлов, Калoян, Васко, Влади, Петко, Део поздравления за страхотното Ви представяне! Не знам с какви мисли и настроения сте заминали за този шампионат, но знам как ще се върнете! По-силни, по-нахъсани и по-уверени! Ще се върнете като Българския Национален Отбор по Фийлд таргет...
 

bgbul

Редовен Потребител
Много хубава тема. Браво за представянето на нашият отбор!
За широката публика и заради темата - може ли да се представи самото състезание, моля!
Брой изстрели, попадения, резултати и т.н.
Да стане разбираемо за такива, като мен.
Благодаря!
 

bgbul

Редовен Потребител
Гледам, чета и виждам резултатите. Но гледам синьо, бяло, черно и точки. Какви са мишените, колко са на брой, дистанциите до тях.
Виждам и денивелация на отделни мишени.
Колко точки носи всяка мишена или се сборуват след поразяване на всички, но зависи с колко изстрела са поразени.
Ей такива неща ще направят спорта разбираем и ще привлекат нови, и стари състезатели към този спорт.
Разбирането на всичко което се вижда.
За оръжието и корекциите си е отделна работа. Благодаря!
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Ето колега,в кратце 50 мишени в 25 коридора,разположени на открито в пресечена местност...мишените са падат ако ги уцелиш в убойната зона,която е може да бъде 15мм -до 20м.,25мм до 35м. и 40мм до 50м. (за свободна поза) та позите за стрелба са седнал(ФТ поза)клекнал(от коляно) и прав.Имаш 3 минути на коридор една паднала мишена ,една точка......останалото прочети по -надолу :)

РЕГЛАМЕНТ ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА СЪСТЕЗАНИЯ ПО ФИЙЛД ТАРГЕТ НА ФИЙЛД ТАРГЕТ КЛУБ СОФИЯ
 
Последна промяна:

ivofox

Редовен Потребител
Гледам, чета и виждам резултатите. Но гледам синьо, бяло, черно и точки. Какви са мишените, колко са на брой, дистанциите до тях.
Виждам и денивелация на отделни мишени.
Колко точки носи всяка мишена или се сборуват след поразяване на всички, но зависи с колко изстрела са поразени.
Ей такива неща ще направят спорта разбираем и ще привлекат нови, и стари състезатели към този спорт.
Разбирането на всичко което се вижда.
За оръжието и корекциите си е отделна работа. Благодаря!

Заповядай на едно наше състезание и ще ти се обясни много и може да пробваш да постреляш,не става само с четене.На едно състезание ще научиш много неща.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Радвам се за всички,честито на Надя и Павката,честито и на Румен мисля,че приза е и за двама ви..чудесен тандем сте!И така... поразходихте се,,повеселихте се ,направихте си тренировката а сега се стягайте,че има още няколко кръга в републиканското ни първенство :)!Ще се радваме да ви видим ЦЕЛИЯТ отбор в Бяла Слатина...(че на останалите ще им е трудно с почерпката :) )
 

bgbul

Редовен Потребител
Заповядай на едно наше състезание и ще ти се обясни много и може да пробваш да постреляш,не става само с четене.На едно състезание ще научиш много неща.
Благодаря за поканата, колега! То от интересът ми към форума и темата е ясно, че това ще последва. Въпрос на свободно време.
Ясно е, че натам вървят нещата. Благодаря!
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Каквото и да кажа в момента ще е малко и недостатъчно за представянето на отбора ни и особено за призьорите - Надето и Павката.
Адмирации за представянето, респект за класирането и благодарности за това, че ни накарахте да се чувстваме горди и сплотени като ФТ общност в България!:winner::winner::winner::cheers::cheers:
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Моята равносметка : Уникално трасе , страхотна организация , невероятни хора (всички). Относно моето представяне , можех и по добре но не издържах на умората(8 часа първия ден) и напреженето , но научих толкова колкото нямаше да науча в България за 5 години така че съм доволен.
Благодаря на всички който бяха там и тук във форума ни подкрепиха и на първо място УНИКАЛНА Надя !!!!
Утре ще оправя снимките от апарата (днес нямам сила) .
 

bgbul

Редовен Потребител
Очакваме снимките и коментари от участниците. Много приятно ни пренесохте в друг свят...
С коментарите и снимките радостните емоции ще са по-дълго.
А страницата ФБ горе не е налична нещо...или е само при мен.
И няколко лаишки въпроса:
При отреденото време за поразяване/сваляне на всяка мишена имате право на няколко изстрела или само на един?
Точките отговарят на броя поразени мишени, нали?
Броят изстрели зачита ли се нещо и променят ли нещо?
И цветовете в таблицата за класиране означават ли нещо, по-точно какво означават?
Благодаря!
 
Последна промяна:

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
И няколко лаишки въпроса:
При отреденото време за поразяване/сваляне на всяка мишена имате право на няколко изстрела или само на един?
Точките отговарят на броя поразени мишени, нали?
Броят изстрели зачита ли се нещо и променят ли нещо?
И цветовете в таблицата за класиране означават ли нещо, по-точно какво означават?
Благодаря!
3 минути 2 изстрела по една точка за мишена, с цветовете са маркирани трасетата, например 50 мишени са сини и се стрелят за един ден от теб.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Ето че събрах сили да се добера до Форума :)
Първо благодаря на всички за милите думи.
Специални благодарности на Симо (BAD TORO) и Дени (Jethro) за загубеното време по пушката ми в последния момент преди заминаването за световното.
Голямо Благодаря и на Павел Великов (Dominus) той си знае колко се е занимавал с пушката ми и не само.
Голямо Благодаря и на Румен (scandalo) за разнасянето на инвентара :) и като цяло че ме зариби по това хоби.
Благодаря и на всички които са допринесли с нещо през времето за да изглежда и стреля така тази S400.
Благодаря и на тези които ми даваха съвети относно стрелбата ми през последните почти 2 години.
Не на последно място Благодаря на всички организатори на състезания без които нямаше да упражнявам хобито достатъчно че да се кача на подиума :cheers:
Надявам се не съм пропуснала никого.

Беше страхотно изживяване. Дългото пътуване определено си заслужаваше. Няма как да се пресъздаде, трябва всеки да иде и да види лично.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Вече починал след 20ч път мога и аз да драсна няколко реда за световното първенство.

Уникално изживяване, прекрасно трасе.
За съжаление аз направих слаб резултат, за който съм си виновен само аз, но поставих няколко обеци на ухото от това световно.
Равносметката за стрелбата ми: бях ужасно изморен на задължителните се усещаше най-много, не се чувствах уверен при изстрелите си (сега ли да стрелям тук ли да дам корекция има ли течение долу ....), бях спокоен, но втория ден ми тръгна ужасно, направих много грешки за кратко време и бях леко разочарован и макар да се стараех да стрелям все едно не е станало нищо, то не бе съвсем така. Вече чакам с нетърпение следващото международно и знам, че ще се представим още по-добре.
Не е пресилено, че от подобно мероприятие се израства много. Доволен съм от представянето на Българите. Всички дадохме най-доброто от себе си и стреляхме до последния коридор.
Благодаря ви момчета за мен беше чест да изляза на това световно с вас.
Надя и П.Великов блеснаха с подготовка, спокойствие и умения, за което много се радвам. Видяхме, че не са нищо повече от нас, за това следващия път още по-уверени и да имаме още една награда за отбор.
 
Нагоре