WFTC 2018 Полша

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Максималния срок на Удостоверението е 2 месеца. На картата е 1 година.
Застраховка за пътуване в чужбина също не е излишна обаче.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Финалната калкулация:
блуза с яка: 29 бр.x 26.00 лв = 754.00 лв
блуза с цип 6 бр.x 23.00 лв = 138.00 лв
блуза с бие 13 бр.x 18.00 лв = 234.00 лв
дигитализиране, наливане на дизайни в кройки: 60.00 лв
общо: 1186.00 лв.
капаро:-400.00 лв.
остава за плащане: 786.00 лв.
цените са без ДДС.
Нека всеки си сметне неговата поръчка, като към цената на всяка бройка добави 1,20 лв от общите разходи. Демек цените стават:
блуза с яка: 27.20 лв/ бр.
блуза с цип: 24.20 лв/ бр.
блуза с бие: 19.20 лв/ бр.
Който има желание да участва и в подаръка за тениската на JSB, да прибави още 2 лв.
Ще Ви помоля, да дадете парите на Ицко, който ще има ангажимента и да направи списъка.
Предполагам, че никой няма против, цените да си останат без ДДС.
Който няма да идва там, ще се договорим по-късно как ще прати парите, дали с наложен по Еконт или по банка.
Аз участвам и в още един подарък, за който може да попитате лично Божо на състезанието в София, и ако има желаещи и за него, да се включат също пропорционално.
Днес Ицо ще вземе "пилотната" серия 3 тениски за тези които ще ходят на Европейското, та ще може и останалите да видят изпълнението, материята, качеството на Бонсови поляни.
Относно ветровките:
предложението е за два варианта плат - български, леко промазан, със сублимиран печат(цена към 68 лв) и вносен материал, дишащ, също със сублимиран печат (цена 80 лв). Дизайн, засега могат да изпълнят само подобен на тениските.
 

Attachments

  • Field Target Club vetrovka-01.jpg
    Field Target Club vetrovka-01.jpg
    1.3 MB · Прегледи: 60
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Довечера ще взимам тениските.
Който ще иска по Еконт да му ги пращам, да ми пише на лични къде и кога.
Който не ги бърза, може и след 2 седмици на сътезанието в София. Аз не съм сигурен още кой от дните ще мога да дойда, но все ще се намери по кой да ги пратя, ако не идвам.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За отделните дни са сортирани по:
1. Време
2. Трасе
3. Коридор
 

Attachments

  • световно.xls
    20 KB · Прегледи: 36
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Винетки:
Румъния:
7 дневна - 3 €, месечна - 7 €
Май на всички може да не ни стигне седмичната и да се наложи на връщане да се купува пак или направо месечна.
Унгария:
10 дневна - към 10 €
Словакия:
10 дневна -10 €
Чехия:
10 дневна - към 11,5 €
Полша:
няма винетка, има платени участъци на магистралите(като в Сърбия или Гърция).
Които няма да тръгват ден по-рано за "екскурзия" до Чешко, няма смисъл да навлизат към Бърно. Ще е през ноща минаването през Чехия. Има 2 варианта, да се спести чешка винетка:
безрисков: от Братислава се хваща магистралата към Жилина и се минава през Чадча към Чехия и се стига до Бохумин (не по магистрали). След това се влиза в Полша по второстепенен път(не по магистралата).
Рисков: -същото, но от Бохумин се качваш за 5-6 км на магистралата и влизаш по нея в Полша.
Като подвариант на първия - да се прецепят Унгария и Словакия "през кръста"(демек да не се ходи до Братислава) за към Чадча.
Ето оптималния по време и километри маршрут за тръгване от София. Не се губи време или километри и се пътува спокойно.

https://www.google.bg/maps/dir/42.7...a8eed!2m2!1d18.3812826!2d49.9031011!3e0?hl=bg
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Да. Аз съм със Саймън Еърс първия ден, Румбата с Анди Калпин. На една ръка пред мен ще е Факетето. Ще обсъдим тънкостите на 3D принтирането. :D
 
Последна промяна:

stannii

Редовен Потребител
Браво момчета! Браво Наде! Павката в момента е 3-ти в света заедно с Jack Harris, отборно България е на 4-то място пред Русия, Италия, Уелс... Успех утре! Стискаме палци!
 

stannii

Редовен Потребител
Браво на Надето :winner::winner::winner::winner::winner::winner:

Уникална стрелба... 44 точки!!! За втория кръг тя е на първо място при дамите!!! Браво на Павката - страхотно представяне! Даже Fekete-Móró, Andy Calpin и Jack Harris са след него! Браво на всички Вас момчета!!! Показахте им какво значи да се състезаваш за БЪЛГАРИЯ!!! Поклон!
 
Нагоре