Въздушни Пистолети

peko

Редовен Потребител
ФТКС
И + евентуално мито, и накрая ДДС на общата сума= (цена+доставка+мито)х1,2!
 
Последна промяна:

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Има и още един вариант,Родината да си купи десетина самолетоносача да ги пръсне из световният океан и тогава може и да почнат да ни ги подаряват китайските играчки :)))) и наще търговци само да си сложат надценка и ето ти пищак за 50лв!!!
 
Последна промяна:

andrey.y

Потребител
Има такива цени в US но в EU кросмана запачва от 100EUR. По добре Crosman 2240 иначе удоволствието се загубва в помпене!
 

sts1969

Редовен Потребител
Пистолета от клипа е на СО2, с плъзгане на ложата, само зарежда ударника и завърта барабана. :cheers:
 

le_corbeau

Потребител
Привет Колеги.
Търся си PCP Пистолет.
Разгледах каквото има да се гледа. ...и попаднах на ето това:
https://www.german-sport-guns.com/shop/en/Diana-Bandit_1910000
Прилича ми на китайче /Artemis CP1M, co2/, само дето е PCP.
Абе китайците като разбраха, че досега са яли само гарнитурата, направо стана страшно.
Поздрави!
 

lynx

Редовен Потребител
Да, за тия пари и дазайн със сигурност е чайниче, но това не значи че е лошо.
Май и фирмата Диана вече ще става марка за раята, започнаха всякакви странни продукти да пускат на пазара с логото на Диана :)
Извинявам се за глупавия въпрос, но твоя пистолет Мародера не е ли 10 пъти по-добър от този "Диана", в който се оглеждаш?
 

Nikola

Потребител
Имам ЦП1 М, обърнат в пцп и да ти кажа не е никак лош. Ръкохватката е много удобна, цевната кутия е стабилна, НО по думи на стария собственик (Апапазов) цевта е била много некачествена, та затова я е сменил. Предполагам, че и клапана е като този на Цо2. По добре си вземи на ЦО и си го направи на ПЦП. Най вероятно ще му смениш цевта, цилиндъра ще ти дойде малък, ако сложиш модератор ще стърчи много и няма да е удобен, облечената цев е предимство.
Това си е моето мнение.
 

le_corbeau

Потребител
Напълно си прав lynx. Мародера си ми пасна като две и две. Просто сондирах мнение.
Ако ме засърби крастата сериозно пистолетно, ще си взема Щаер или Валтер.
 

lynx

Редовен Потребител
Не сме го изкоментирали още ;)
Не е лошо пистолетчето, доста пластмаси са му наслагали но германците определено знаят как да ги правят нещата.
Иначе е лекичко пистолетчето, кило и 300 е добре за такъв пистолет(можеше и по-лек да е :))
За Щатите ги правят доста по-мощнички(17 джаула), но и там са 1000 долара което не е евтино, все пак е фирмено изделие.
Пише, че е базиран на основата на HW110.
Само никъде не видях дали е със стоманен резервоар или нещо друго са използували.
Интересно, че на клипа демонстрират модел в 5.5....
 

Niki

Редовен Потребител
А,тая машина ,колко Дж. е?

Това много ми хареса,нищо че е СО2
 
Последна промяна от модератор:

lynx

Редовен Потребител
А,тая машина ,колко Дж. е?
Турският картечен такер :D на клипа с тия чашки 1.21 грама и скорост от 173 м/сек. е към 18 джаула.
Значи с нормални чашки не е проблем да качи 20, а може и малко отгоре, това е без човъркане.
 

Niki

Редовен Потребител
Това задоволява моите изисквания,ама грозно тая дръжка,бе.Това може и булпап да стане,като гледам как напред е изтеглен спусака
 
Нагоре