Обяви от мрежата

tvt1968

Редовен Потребител
Колеги, не бъдете наивни и не се хващайте!!! Този Лазар е същият измамник, който е изпратил дърва на колеги вместо същата марка въздушна пушка, ама на цена от 50 лв.
 

anibis

Редовен Потребител
Какви дърва бе човек,за първи път чувам,то да нямаш вяра на никой в тая държава.:wall:
 

sts1969

Редовен Потребител
Какви дърва бе човек,за първи път чувам,то да нямаш вяра на никой в тая държава.:wall:
Помня че имаше един случай за такава измама, ако тоя е същия келеш, заслужава да му поръчаме всички по една "пушка", и да не отидем до Еконт да я вземем, за да му ги върнат с двойна такса - доставка!
 

anibis

Редовен Потребител
Не отидеш ли да си вземеш поръчката та изтриват от техните компютри/архиви/,и повече с твоето име не можеш да си поръчваш,продаваш нищо в Еконт примерно.
 

lynx

Редовен Потребител

Hidden

Редовен Потребител
Аз бях писал за тоя келеш. Беше се случило на един колега от форума, който ми сподели, а аз бях говорил с измамника по телефона. И двамата, говорили с лъжеца, можем да го опишем като леко неадекватен, когато говори, с лек говорен дефект. Предния път се беше писал Лъчезар от Ботевград. В профилът му в OLX има две обяви за Славия. Eто я другата:
https://www.olx.bg/ad/vazdushna-pushka-salvia-631-CID618-ID7oRg7.html#0344cd02b5
Едната снимка ми се видя като направена от него и я пуснах в гугъл - ето от къде я е свил:
http://bazar.hunting-shop.cz/detailni_foto.php?id_inzeratu=184200&id_obrazku=4
Ето му телефона: 087 616 4065
Нека стои, за да знаят хората. Може да си го запишете под името Айдук.

PS: Линкс е намерил и друг източник.
 
Последна промяна:

anibis

Редовен Потребител
То сигурно не е в час момчето за да прави такива работи,вярно много гадно ще се почувствам ако си купя дърва за 110лв.
Какво да се прави,Бог дава,Бог взима.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
То сигурно не е в час момчето
А бе може и твърде в час да си е. Два пъти изписано грешно името, вече навежда над мисълта, че е умишлено.
Дали и китайците не са в час, като изписват на маратонките Adibas, вместо Adidas?
После като ти изпрати една стара китайска сопа за 25 лв. и тръгнеш да се жалваш,
ще те пита - а бе ти нормален ли си?
- Искаш Славия за 110 лева ли?
- Ти знаеш ли колко струва една истинска Славия?
- Аз съм ти написал Салвия - демек Adibas.
- Да си си отварял очите.
-Аз к'во съм ти виновен?
 

Raymon

Потребител
Тоя съм го докладвал на модерите в OLX.bg предполагам че скоро ще му изтрият обявата ако искате и вие им докладвайте за по сигурно.

Тоя даже когато го питах да ли това е Славия тай ми каза “да това е салвия”
 
Последна промяна от модератор:

Raymon

Потребител
На лични съобщения. Поисках му и допълнителни снимки но не ми отговори повече
 

Hidden

Редовен Потребител
И на мен ми беше оказвал. Аз му пиша, че искам снимка на приклада, а той ми обяснява, че телефонът му е Нокия не-знам-си-кой модел и не прави добри снимки.
 

anibis

Редовен Потребител
И на мен ми беше оказвал. Аз му пиша, че искам снимка на приклада, а той ми обяснява, че телефонът му е Нокия не-знам-си-кой модел и не прави добри снимки.
А защо не го пита,тия снимки дето ги е пуснал, как и с какъв телефон ги е правел, ей морееее само дръвце за него.
 

Ivory

Потребител
Може да се пробва с увеличение на цената с 20лв. ,но доставката за негова сметка и задължително преглед на пратката,бас хващам че няма да се съгласи и на лично предаване на пушката.
 

nikolela

Потребител
От такива търговци, задължително преглед и тест.
Хем ще отидете да си вземете пратката, хем ще можете спокойно да не я вземете ако не отговаря на поръчаното.
 

nikolai89

Редовен Потребител
И аз си мислех да се помайтапя с него като поискам лично предаване.
Аз пък взех и му писах , че искам лично предаване и имам път в нея посока, даже му посочих точното място и ми каза, че бил командировка и няма как , но да съм оставил номер да ми се обади
 
Нагоре