Недоволни или измамени

njatanasow

Редовен Потребител
Абе градски,zograffa.Да те питам от кога си в това хоби?Да си чувал че парите не са най важните сред съмишленици.Та нали сме се събрали в този форум да си помагаме кой с каквото може БЕЗКОРИСТНО !Има и случаи когато трябва да се ползва и други майстори занаятчии,добре.Но трябва ли да си слагаш горница и за това.Между другото с Диан сме приятели от 8-9 години но не тръгвам да го защитавам,защото не съм сигурен какви ги е надробил.Като се чуя с него може и да напиша нещо.
А на теб мога да ти предложа помощ не само за пушката а и условия за просрелка,измерване на скорости и каквото се сетиш още.Разбира се безвъзмезно както съм го правил винаги. Дано си ме разбрал правилно :cheers:
 
Последна промяна:

Dishkata

Новодошъл
Не се здържах...Наистина Анди много ясно че е вършил и много услуги и на добри цени.....Моя зблъсак с Анди купувам си еваникс от випа казами че цената е много добра....Харесвам си оптика с много добра отстъпка казвам цената на Анди казвами и аз мога да ти я доставя на същата цена викам ок......Пушката беше наистина последния еваникс от випа и може да е била раздрънкана...Но си стреляше несам чак голям експерт..Тои ми слага оптиката и прострелва пушката каза че ми е пипъл спусака и че ми се е скасало нещо в заглушената цев..Неси спомням колко пари струваше това но не са били много нешо от порядъка на 40-50 лева......От тук на татък нещата се променят аз му имам пълно доверие и сам наи големия новобранец в форума може би тва са двата наи важни критерии за Анди...Купил съм и метанова бутила с зареждачка между 250-300лева не пиша цени точни пари щотоне ги помня които ги помня ще ги напиша с точните цифри....През това време анди крие от мен за збирки и сабирания на пловдиската група с цел да може да не разбирам реалните цифри на части и услуги....Всичко което го питъх от тук на татък беше цифра и сложност на изработка като за Наса....Един пример редуктор за еваникс 400 лева.....При цена кам 120 евра до колкото си спомням....До тук нищо претиснително от Анди и всичко му прощавам а ако аз сам виновен му се извинявам..Ама наи лошото за мен е че намесва имена на уважавани колеги тук в форума доказалисе маистори че били шлаифаджии и режели пишките с флекса....Даже чудя дали споменавам имена...Намеси и магазина вип в пловдив......Претисненията ми се други след като разбра че ще пращам еваникса на Гъдняра ми каза точните думи на Анди бяха пич твоита пушка от випа беше послед всичко дефекно от предишните продажби на еваникс са сменени от твоита пушка....В твоя еваникс всичко е подменено..Пушката ми е отваряна от випа за реголиране на барабан и от анди друг пушката не ми е ...На Анди пушката сам я давал уж да тества сачми...Тук сте се спецеалисти на мен ли да вярвам на випа ли на анди ли...Къжете...А па за двете пушки на Нитко немам думи.....Парвото място ако ми открамнат пушката е да на пиша в този форум и веднага в полицията....Лека вечер....
 

Dishkata

Новодошъл
За правописа си пиша 2-....

Лошото е че нищо от това което написъх немога да го докажа...Но поне мога да питам Анди дали си застава зад думете си......Ие редно да чуем и него......
 
Последна промяна от модератор:

dberov

Редовен Потребител
Малко да поспамя.
Толкова потребители да четата тема не съм виждал и на маса да ядат и да пият :lol:
Снощи по същото време зрителите са в същата численост ;)

2018-02-05_213409.jpg

От както и мене ме БАМ-наха :lol: по бързата процедура снимам редовно, щото знам че после се трие. Имам толкова заснет маТрял с бисери, че мога да отворя тема "Музей ":lol:
 
Последна промяна:

njatanasow

Редовен Потребител
Преди малко говорих с Диан и разбрах ,че нещата не са точно така както някой ги пишат.Редно би били да му се даде възможност да се защити.Както писа и Павката,той не е нарушил нито едно форумно правило.След като се защити всеки да си прави заключения кой крив кой прав.
 

zograffa

Редовен Потребител
Абе градски,zograffa.Да те питам от кога сме се събрали в този форум да си помагаме кой с каквото може БЕЗКОРИСТНО !Има и случаи когато трябва да се ползва и други майстори занаятчии,добре.Но трябва ли да си слагаш горница и за това.Между другото с Диан сме приятели от 8-9 години но не тръгвам да го защитавам,защото не съм сигурен какви ги е надробил.Като се чуя с него може и да напиша нещо.
А на теб мога да ти предложа помощ не само за пушката а и условия за просрелка,измерване на скорости и каквото се сетиш още.Разбира се безвъзмезно както съм го правил винаги. Да но си ме разбрал правилно :cheers:

Със сигурност ще се възползвам от помощта,дори съвсем скоро щях да ти пиша,ако е удобно разбира се.Парите не знам защо ги намеси,може би заради поста ми към ревящия за 10лв.който сътвори цялата каша,но както и да е.В хобито съм съвсем от скоро не го крия,но не мисля,че е срамно всеки почва от някъде.
 

Dishkata

Новодошъл
Неискъм да променям мнението на никого...Тук повечето сте приятели от години....И които си е доволен от Анди да ползва неговите услуги.....На мен ми стига историата само с двете пушки...Спирам да пиша тук....Наистина е корекно Анди да обесни на всички неговата гледна точка....
 

Djack

Редовен Потребител
Малко да поспамя.
Толкова потребители да четата тема не с?
Абе градски,zograffa.Да те питам от кога си в това хоби?Да си чувал че парите не са най важните сред съмишленици.Та нали сме се събрали в този форум да си помагаме кой с каквото може БЕЗКОРИСТНО !Има и случаи когато трябва да се ползва и други майстори занаятчии,добре.Но трябва ли да си слагаш горница и за това.Между другото с Диан сме приятели от 8-9 години но не тръгвам да го защитавам,защото не съм сигурен какви ги е надробил.Като се чуя с него може и да напиша нещо.
А на теб мога да ти предложа помощ не само за пушката а и условия за просрелка,измерване на скорости и каквото се сетиш още.Разбира се безвъзмезно както съм го правил винаги. Да но си ме разбрал правилно :cheers:
Аз пак ще се намеся, защото на момчето явно му е неудобно! Къде видяхте, че слага парите на първо място? От къде разбрахте , че човека пести пари от занаятчии? Кога е слагал горница? Недейте му слага думи в устата! Човека е изявил желание да си купи пушка и някой друг му е предложил да му помогне!

Друже, знам за теб, за двора, за стрелбището и т.н. и какво си направил и правиш за Бургаската група, нямам спомен, дали се познаваме лично от състезанията на "Капчето", ама в случая малко избързваш!
 

lynx

Редовен Потребител
Ако модераторите(и Бай Админ) преценят, че е нужно, може да се даде шанс на Анди да изкаже неговите версии за случките.
Нека да си изкаже мнението. Предполагам, че повечето колеги ще се съгласят с това.
 

dberov

Редовен Потребител
Ако модераторите(и Бай Админ) преценят, че е нужно, може да се даде шанс на Анди да изкаже неговите версии за случките.
Нека да си изкаже мнението. Предполагам, че повечето колеги ще се съгласят с това.

Ами може се отвори една тема в която да се гласува, но да е заключена за да не може да се пише и вече Админа и Модераторите да вземат решение според гласовете а не според написаните тук мнения.
 
Последна промяна:

staif

Редовен Потребител
Ако модераторите(и Бай Админ) преценят, че е нужно, може да се даде шанс на Анди да изкаже неговите версии за случките.
Нека да си изкаже мнението. Предполагам, че повечето колеги ще се съгласят с това.


Във форума съм почти откакто е създаден ама такова чудо не съм виждал(чел)..то така и така се е почнало нека поне да се довърши та да видим де е правдата..общо взето неприятна тема ама като е тръгнало..
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Чета и не вярвам какво става вече....тука е пълно с мазохисти, някои хора пишем да ви защитим вие викате дайте ни измамника .....ееее така после ще ревете ама що никой не помага и никой не пише имате си телефона на който трябва!
Думичката морал явно за никой нищо не значи в тая държава, или почти на никой. Много обичаме да говорим за ПРАВА и ПРАВИЛА когато и както ни е удобно, ама като стане въпрос за някой известен помияр, мафиот или депутат инак всеки вика абе що тоя не го махнат ебаси и скапаните закони и правила и няма ли кой да направи нещо да ни защити.......думи нямам. За сега толкова ама май ще вляза във вихъра си скоро да попиша в тая тема, че се начетох на глупости от не запознати хора!
 

оги-пз

Редовен Потребител
Със сигурност ще се възползвам от помощта,дори съвсем скоро щях да ти пиша,ако е удобно разбира се.Парите не знам защо ги намеси,може би заради поста ми към ревящия за 10лв.който сътвори цялата каша,но както и да е.В хобито съм съвсем от скоро не го крия,но не мисля,че е срамно всеки почва от някъде.

Тоя е на Анди или платена к.рва или на Анди фалшиф профил.
 
Нагоре