Недоволни или измамени

staz

Редовен Потребител
Той я взима от там и я праща да мен.Иначе трябва да я взимам от София.
Той в Сотис ли работи, че така му дават пушката или ти имаш фактура от Сотис, а той само ти прави транспортна услуга? Не разбирам...
 

zograffa

Редовен Потребител
Доколкото разбрах ги взима на цени на едро.С моята пушка трябва да има и две комети линкс,моята е орион.Ако някой от колегите с линксовете четат може да се включат.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги, моля успокойте "топката"!
Нека не пълним форума с негативизми.
Модераторският екип чете постовете и ще има решение в най-скоро време.
Благодаря!
Слави тука не сме просто колеги, но и приятели с много голяма част от хората. Във форума преди всичко се пише и за лошите неща именно за да се предпазят хората от грешки, а тая тема е именно за избягване на такива. За това нека хората споделят, защото траят с години....С ГОДИНИ....казвам го най-отговорно! И списъка е по-дълъг от това което се изписа тук, за съжаление. Не спирайте темата в никакъв случай инак как бихме могли да бъдем полезни ако крием ИСТИНАТА!
Искрено съчувствам на всички опарени, и съжалявам, че тези неща са се случели тука в този форум!
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Никога не съм мислил че може да има такава схема тук във форума,чета и не вярвам.
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Колегите с кометите да не се притесняват.
Ще ги получат. Казвам им го, защото когато звъннах на Паразита да му кажа че не струва нищо. Бях длъжен първо него да уведомя, той ми обяснява най разни щуротии. Първо разболя баба си после я и погреба и спомена за тея 3 комети че са поръчани и тн.....
Значи пушките са поръчани и ще дойдат.
Аз също имам поръчана пушка от него.
Той ми поръча херкулеса от сотис и с тази поръчка всичко беше ок.
Ама за другите неща защо се направи на п.далче.
 

staz

Редовен Потребител
Доколкото разбрах ги взима на цени на едро.С моята пушка трябва да има и две комети линкс,моята е орион.Ако някой от колегите с линксовете четат може да се включат.
Доколокото разбрах, тримата сте му дали пари без документ и чакате?
Защо не провериш в Сотис дали има такава поръчка?
 

kiborga

Потребител
Аз мисля ,че форума е за да си помагаме един на друг ,да си уговаряме мероприятия и само хубави неща да се случват, а не такива жалки подобия ....
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Е пък и търговците не мога да ги разбера...що не пуснат добра цена тук,а трябва да минават през посредник!?
Сотис са представени тук а и ми харесват ,като магазин са добре зареден.Все пак могат да си направят заключение какво се търси и на каква цена за да се обезсмисли посредник или поръчка от чужбина!И като един друг търговец,който няма нищо налично,предплащаш,работи с твоите пари и пак цената е ...по добре да го поръчаш от вън с доставки преводи и т.н
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Той ми каза че само единия купувал не познава добре и само за едната комета е взел капаро.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Сотис имат отстъпка за нас, но трябва лично да си я вземеш. Може би за това колегите, които са далеч от София предпочитат посредничеството.
 

staz

Редовен Потребител
Е пък и търговците не мога да ги разбера...що не пуснат добра цена тук,а трябва да минават през посредник!?
Колко пък по-евтино да му ги дават?
Доколкото си спомням сотис обявиха намаление за форума. Поправете ако бъркам.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Колко пък по-евтино да му ги дават?
Доколкото си спомням сотис обявиха намаление за форума. Поправете ако бъркам.
Не знам staz колко по-евтино му ги дават а и не ме интересува,но ето всеки си спомня,че имаше някаква отстъпка ама никой не помни каква е..,лош маркетинг!
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Не знам staz колко по-евтино му ги дават а и не ме интересува,но ето всеки си спомня,че имаше някаква отстъпка ама никой не помни каква е..,лош маркетинг!
Не е обявена твърдо нарочно. Като те преценят на живо и сформират и отстъпката. Казват (до 10%) в зависимост от артикулите.
 

staz

Редовен Потребител
Е пък и търговците не мога да ги разбера...що не пуснат добра цена тук,а трябва да минават през посредник!?
Сотис са представени тук а и ми харесват ,като магазин са добре зареден.Все пак могат да си направят заключение какво се търси и на каква цена за да се обезсмисли посредник или поръчка от чужбина!И като един друг търговец,който няма нищо налично,предплащаш,работи с твоите пари и пак цената е ...по добре да го поръчаш от вън с доставки преводи и т.н
Сега проверих в сайта на Сотис и Хънтендгънс са Фх Стриймлайн. Сотис е надолу с 120 лв., и е налична. В Кралешитспорт също налично, а цената е с 190 лв., над сотис това е без 50 лв доставка. За мен цените са конкурентни дори и без “задължителната” отстъпка за форума.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Сега проверих в сайта на Сотис и Хънтендгънс са Фх Стриймлайн. Сотис е надолу с 120 лв., и е налична. В Кралешитспорт също налично, а цената е с 190 лв., над сотис това е без 50 лв доставка. За мен цените са конкурентни дори и без “задължителната” отстъпка за форума.
Точно така,за това съм написал и хубави думи за магазина на тяхната тема!И препоръчвам на всеки,който смята да се обзаведе с въздушно оръжие да ги посети,едно е да гледаш картинки друго е да я пипнеш,просто можеш да си тръгнеш със съвсем друга пушка(доволен разбира се)
П.С.
Не съм на процент при тях :)
извинявам се на модераторите,забих темата в друга посока,имат гумичка :)
 

йонко

Потребител
Оги жив и здрав да си че,подхвана темата.Ако го беше направил някой преди 2 години когато поръчвах Еваникса от ... щях да си спестя много нерви и пари.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ами за две незнам ама преди година можех, ама защо ли не ми се искаше. Просто неисках да вдигам на въпрос 100лв.
 

йонко

Потребител
Ами за две незнам ама преди година можех, ама защо ли не ми се искаше. Просто неисках да вдигам на въпрос 100лв.
Нали помниш каква мутра направи като ти стреляше с Федербала с диоптриците и започна да правиш групи как смени цената и как диоприците станаха от друга пушка.....
 
Нагоре